10 najbizarnejších obalov na mobil, ktoré nájdete na internete

17. 2. 2017; Autor: O2, Foto: Fresh Fiber

Výrobcovia nám ponúkajú smartfóny v decentných farbách a prevedeniach. Prečo si však mobil neoživiť originálnym puzdrom? To často napovie o majiteľovi a jeho štýle oveľa viac ako samotný výber telefónu, pri ktorom prevážia technické parametre nad dizajnom.

Od plyšových puzdier so zajačími ušami, pestrofarebnej potlače, až po púzdra so solárnymi panelmi – v obchodoch s doplnkami pre mobily nájdete často aj to, čo by ste nečakali.

Pozrite si výber netradičných prevedení obalu na mobil a inšpirujte sa.

Mäkučké obaly

Zdroj: www.amazon.com

Materiály ako plyš alebo pravá či umelá kožušina premenia váš mobil na mäkkú hračku. A v zime možno aj zahrejú. Držte mimo dosahu mačiek.

Spomienka na Gameboy

<a href="http://www.awesomeinventions.com/cool-smartphone-cases/" target="_blank">Zdroj: awesomeinventions.com</a>
Zdroj: awesomeinventions.com

Tento obal kopíruje dizajn obľúbenej prenosnej hracej konzoly Game Boy, na ktorej ste si mohli zahrať najobľúbenejšie hry zo začiatku 90-tych rokov.

Niečo pre fanúšikov Hviezdnych vojen

Zdroj: awesomestufftobuy.com

Hviezdne vojny patria medzi filmové ságy, ku ktorým bolo po celom svete vyrobených asi najviac tematických predmetov pre fanúšikov – a obaly na mobily nie sú výnimkou.

Nanuky do ruky

<a href="http://www.trendhunter.com/trends/icephone-case" target="_blank">Zdroj: trendhunter.com</a>
Zdroj: trendhunter.com

Ak si zadovážite toto puzdro, pripravte sa na prekvapené pohľady okoloidúcich. Imitácie nanukov sú natoľko presvedčivé, že nebudú vedieť pochopiť, ako môžete držať v ruke nanuk, ktorý sa netopí.

Švajčiarsky nožík

<a href="http://www.unfinishedman.com/swiss-army-knife-phone-cases-taskone-iphone-case/" target="_blank">Zdroj: www.unfinishedman.com</a>
Zdroj: www.unfinishedman.com

V tomto obale nájdete dvadsaťdva funkčných nástrojov, ktoré budete mať vždy poruke: odnímateľný nožík, otvárač na fľaše, skrutkovač a iné súčasti klasickej výbavy švajčiarskeho nožíka. Človek nikdy nevie…

Batmobil

Nové modely smartfónov nie sú také odolné ako napríklad staré tlačítkové Nokie. Solídny ochranný obal preto nikdy nie je na škodu. A ak váš displej neochráni Batmobil, potom už nič.

Pre milovníkov mačiek

Mačky, mačky, mačky. Fantázii sa medze nekladú a motívy s mačiatkami sa tešia veľkej obľube. Tento obal by bol oveľa praktickejší, keby sa mačacie dvierka vedeli zaklápať, za originalitu sa však dostal do nášho výberu.

Flip-flopy

Zdroj: www.incrediblethings.com

Gumený remienok dovolenkovo ladeného obalu v tvare letnej obuvi zároveň slúži ako výborná úchytka pri nosení mobilu. Nezabudnite si ho však dať dole z ruky pri opaľovaní.

Homár

<a href="http://www.noddyboffin.com/portfolio/lobster-mobile-telephone-case/" target="_blank">Zdroj: www.noddyboffin.com</a>
Zdroj: www.noddyboffin.com

Či dizajnér tohto morského modelu myslel na to, koľko vecí sa v kabelke môže zamotať do jeho nožičiek, sa asi nikdy nedozvieme.

Playboy zajačik

Zdroj: www.incrediblethings.com

Séria obalov inšpirovaná populárnym pánskym magazínom ponúka aj odnímateľné plyšové chvostíky.

Imitácia mramoru

<a href="http://www.case-scenario.com/en/case-scenario/321-white-marble-cover-iphone-5-5s-3760154075565.html" target="_blank">Zdroj: www.case-scenario.com</a>
Zdroj: www.case-scenario.com

Okrem ochrannej funkcie prinesie obal s imitáciou mramoru vášmu mobilu aj eleganciu a šmrnc.

Elegantná kabelka

<a href="http://www.iwantoneofthose.com/gift-tech-stuff/clutchie-handbag-iphone-case-black/10996809.html?affil=awin&awc=1202_1464172935_1f834593f1fcdb0c9c991953e4440d52" target="_blank">Zdroj: www.iwantoneofthose.com</a>
Zdroj: www.iwantoneofthose.com

Obal v tvare minikabelky aj s retiazkou na nosenie môže byť pekným doplnkom k večernému outfitu. Pre istotu si však vezmite aj normálnu kabelku. Keby niečo.

Retro

<a href="http://www.thumbsupuk.com/Products/80s_Retro_iPhone_Case" target="_blank">Zdroj: www.thumbsupuk.com</a>
Zdroj: www.thumbsupuk.com

A čo tak vložiť najnovšiu modernú technológiu do obalu inšpirovaného prvými mobilnými telefónmi z 80-tych rokov, prezývanými “tehla”?

K novému obalu sa hodí nový telefón

Iba raz v mesiaci sa vám naskytne taká príležitosť ako výpredaj telefónov v O2 Mobil Markete. Nové telefóny, ktoré sa pozerali na ľudí z výkladov, alebo ostali osirotené po tom, ako si to ich nový majiteľ rozmyslel, si môžete kúpiť lacnejšie.

V ponuke nájdete telefóny, ktoré boli vystavené v O2 predajni, telefóny vrátené od zákazníkov alebo opravené telefóny.  Každý mobilný telefón zakúpený v O2 Mobil Markete má záruku na 12 mesiacov.

Páčil sa vám článok?
Slabé
12345 (No Ratings Yet)
Loading...
Super

Raz týždenne posielame výber toho najlepšieho zo Sódy.

,

Fragile bude koncertným turné bojovať proti rakovine

Výber tých najzaujímavejších po estetickej a funkčnej stránke.

čítaj viac