Dáta zadarmo získate na viac ako 150 miestach. Aj vo svojej obývačke

22. 6. 2016; Autor: O2 Extra výhody

Kedy sa vám naposledy stalo, že vám Bojnický zámok obnovil dáta na mobile? A čo tak Štrbské Pleso? Že nikdy? Niet sa čomu čudovať. Hrady, kúpaliská aj parky si už svoje dáta dávno minuli. Aj vy by ste stále surfovali, keby ste museli sedieť na mieste stovky či tisíce rokov.

V O2 však teraz vymysleli plán. Ten nie len poteší tieto prastaré miesta, ale zároveň vás motivuje k tomu, aby ste k nim prišli na návštevu. Aby neboli sami. A vy tak možno  konečne vstanete z gauča či sedačky, prestanete hrať Counter Strike a vydáte sa von. Lebo oddychovať sa má toto leto aktívne.

Dobite si dáta na viac ako 150 miestach po Slovensku

Viac ako 150 miest po celom Slovensku dostalo masívnu zásobu dát. Až toľko, že ich majú na rozdávanie. Ak ste zákazník O2, stačí na tieto miesta prísť, ohlásiť sa cez aplikáciu O2 Extra výhody a dostanete toľko dát, koľko máte vo vašom internetovom balíčku.

Ak balíček nemáte, poteší vás aspoň 100 megabajtov.

Ako zistíte, ktoré miesta dostali túto extra porciu? Navigáciou vám bude opäť aplikácia O2 Extra výhody. Viac informácii nájdete na www.extradata.o2.sk.

Nikam sa vám v týchto horúčavách nechce?

Kto má v hlave, nemusí mať v nohách. Ak správne odpoviete na tento kvíz, získate dáta zadarmo priamo vo svojej obývačke.

Páčil sa vám článok?
Slabé
12345 (No Ratings Yet)
Loading...
Super

Raz týždenne posielame výber toho najlepšieho zo Sódy.

Pyžamo pre šiestich: Keď zlyhá majstrovský plán na neveru

Svetoznáma francúzska komédia mieri do Galanty a Nových Zámkov.

čítaj viac