Hrnce na pumpách nestačia. Vodiči chcú výhodnejšie tankovať

10. 5. 2016; Autor: O2 Extra výhody, Foto CC2.0: Mike Mozart

Akcie na čerpacích staniciach väčšinou znamenajú zbieranie bodov. Body vymieňate za odmeny, ku ktorým často doplatíte ešte niekoľko eur. Je bežné, že dostanete za tankovanie hračky, batožinu či hrnce. Občas sa stanica dohodne so špeciálnym partnerom a tak máte vzácnu možnosť vybrať si aj rádio či poriadne ostrú sekeru.

Nie je ale tak časté, že by sa stanica rozhodla odmeniť vás tým najpodstatnejším, nižšou cenou paliva. To je pritom niečo, čo ocení každý vodič.

Pre uľahčenie života tým, ktorí volajú cez bublinkového operátora O2, existuje program Extra výhody. V ňom môžu účastníci využiť akcie a zľavy na všetko možné, užitočné aj zábavné.

Medzi jednu z užitočných ponúk sa zaradila aj výhoda na čerpačkách Shell. Ako féroví zákazník O2 môžete vyplnením jedinej kolónky dostať na svoj mobil v esemeske zľavový kód. Ten vám ušetrí na každom litri paliva 4 alebo 8 centov. Podľa toho, či si vyberiete štandard alebo pretekárske.

Pri tankovaní do prázdnej nádrže to znamená, že sa môžete ulakomiť na bagetu, ktorá vám chutí, ale bojíte sa to priznať pred ostatnými. K tomu si dáte vašu obľúbenú malinovku a možno vám výjde aj na dobrú orieškovú čokoládu. Bez viny z toho, že si opäť raz kupujete desiatu na benzínke.

Aby to bolo naozaj ľahké, tu je formulár. Iba jedno okienko. Podrobné podmienky nájdete na stránke Extra výhody Shell.

Nie ste zákazník O2?

Páčil sa vám článok?
Slabé
12345 (No Ratings Yet)
Loading...
Super

Raz týždenne posielame výber toho najlepšieho zo Sódy.

,

Lucie Bílá prichádza na Slovensko s novým albumom Hana

Kritici ho prijali pozitívne, je plný moderného popu a jej nezameniteľného búrlivého hlasu.

čítaj viac