Lisa, dcéra legendy Niny Simone, sa predstaví v Bratislave

16. 8. 2016; Autor: Sóda, Foto: Zdroj: Facebook Lisa Simone, Autor: Alexandre Lacombe

Milovníci džezu, šansónu a blues zbystrite pozornosť. V rámci série koncertov City Sounds of Bratislava, opäť zavíta do hlavného mesta hviezda svetového formátu. Lisa Simone, jediná dcéra džezovej legendy Niny Simone, to 2. decembra rozbalí vo Veľkom koncertnom štúdiu Slovenského rozhlasu.

Lisa síce s matkou ako dieťa precestovala celý svet, no vrodenému talentu a sľubnej hudobnej kariére dlho odolávala. Po škole nastúpila do služieb leteckých síl americkej armády a jedenásť rokov pracovala na technickom oddelení ako asistent strojného inžiniera.

Až po návrate z vojny v Perzskom zálive, zažiarila aj na doskách, ktoré znamenajú svet. Debutovala v Broadwayskom muzikáli Jesus Christ Superstar, najväčšie úspechy sa však dostavili po muzikáloch Aida či Leví kráľ, po ktorých získala cenu za najlepšiu muzikálovu herečku.

Za album “Here’s the Deal”, ktorý vydala s kapelou Liquid Soul bola nominovaná aj na cenu Grammy. Na svojom konte má aj tri sólové albumy – Simone Superstar, Simone on Simone a All Is Well.

Prvé lístky na Lisu Simone v prednostnom predaji už teraz

Zákazníci O2 majú vďaka službe O2 Momenty jedinečnú príležitosť získať vstupenky na toto podujatie skôr ako ostatní. Prednostný predpredaj začne 17. augusta o 9:00 a bude trvať do 19. augusta do 21:00.

Stačí počas týchto dní zadať svoje O2 telefónne číslo do formulára Extra výhod a lístky na koncert budú vaše. Pošleme vám špeciálny kód, vďaka ktorému môžete získať vstupenky cez Ticketportal už teraz.

Páčil sa vám článok?
Slabé
12345 (No Ratings Yet)
Loading...
Super

Raz týždenne posielame výber toho najlepšieho zo Sódy.

Funky nálada v podaní Igora Kmeťa sa vracia do Bratislavy

Kam Igor Kmeťo zavíta, tam už roky s určitosťou privedie obecenstvo do varu. Svojich fanúšikov chce onedlho prekvapiť aj živou tanečnou šou v Bratislave.

čítaj viac