Pyžamo pre šiestich: Keď zlyhá majstrovský plán na neveru

slovenskí herci

13. 4. 2017; Autor: Sóda

Bernard plánuje romantický víkend so svojou milenkou, krásnou parížskou modelkou v jeho okúzľujúcom farmárskom príbytku. Má dokonalý plán, alibi a ženu u matky na návšteve. Nič sa nemôže pokaziť. Ibaže by sa pokazilo…

Zápletka francúzskej komédie Pyžamo pre šiestich z pera Marca Camolettiho, ktorá obletela divadlá po celom svete, vyvrcholí aj v Nových zámkoch a Galante. Ako to nakoniec dopadne s majstrovským plánom záletníka Bernardom?

Príďte sa pozrieť 9.mája do galantského kultúrneho strediska a 20.mája do novozámockého Domu kultúry, kde sa vám predstavia Gabriela Škrabáková (alternuje Andrea Profantová), Danica Jurčová, Anna Nováková, Richard Stanke (alternuje Peter Sklár), Ján Dobrík a Michal Rovňák.

Obsaďte si najlepšie miesta už teraz

Vďaka O2 Momentom si môžete lístky na toto predstavenie kúpiť v exkluzívnom predpredaji. Stačí, ak medzi 13. aprílom (9:00) a 15. aprílom (9:00) zadáte svoje O2 telefónne číslo do formulára Extra výhod. Pošleme vám kód, ktorý vložíte pri kúpe vstupeniek cez Extra výhody a lístky na predstavenie budú vaše.

Raz týždenne posielame výber toho najlepšieho zo Sódy.

Koľko sa toho dá stihnúť za štyri dni? Až-až!

Vezmite si v práci dva dni voľna, pripojte víkend a máte pred sebou štvordňovú dovolenku. A ako s voľnými dňami naložiť? Napríklad takto.

čítaj viac