Pyžamo pre šiestich: Keď zlyhá majstrovský plán na neveru

slovenskí herci

13. 4. 2017; Autor: Sóda

Bernard plánuje romantický víkend so svojou milenkou, krásnou parížskou modelkou v jeho okúzľujúcom farmárskom príbytku. Má dokonalý plán, alibi a ženu u matky na návšteve. Nič sa nemôže pokaziť. Ibaže by sa pokazilo…

Zápletka francúzskej komédie Pyžamo pre šiestich z pera Marca Camolettiho, ktorá obletela divadlá po celom svete, vyvrcholí aj v Nových zámkoch a Galante. Ako to nakoniec dopadne s majstrovským plánom záletníka Bernardom?

Príďte sa pozrieť 9.mája do galantského kultúrneho strediska a 20.mája do novozámockého Domu kultúry, kde sa vám predstavia Gabriela Škrabáková (alternuje Andrea Profantová), Danica Jurčová, Anna Nováková, Richard Stanke (alternuje Peter Sklár), Ján Dobrík a Michal Rovňák.

Obsaďte si najlepšie miesta už teraz

Vďaka O2 Momentom si môžete lístky na toto predstavenie kúpiť v exkluzívnom predpredaji. Stačí, ak medzi 13. aprílom (9:00) a 15. aprílom (9:00) zadáte svoje O2 telefónne číslo do formulára Extra výhod. Pošleme vám kód, ktorý vložíte pri kúpe vstupeniek cez Extra výhody a lístky na predstavenie budú vaše.

Páčil sa vám článok?
Slabé
12345 (No Ratings Yet)
Loading...
Super

Raz týždenne posielame výber toho najlepšieho zo Sódy.

Koľko sa toho dá stihnúť za štyri dni? Až-až!

Vezmite si v práci dva dni voľna, pripojte víkend a máte pred sebou štvordňovú dovolenku. A ako s voľnými dňami naložiť? Napríklad takto.

čítaj viac