Pyžamo pre šiestich: Keď zlyhá majstrovský plán na neveru

slovenskí herci

13. 4. 2017; Autor: Sóda

Bernard plánuje romantický víkend so svojou milenkou, krásnou parížskou modelkou v jeho okúzľujúcom farmárskom príbytku. Má dokonalý plán, alibi a ženu u matky na návšteve. Nič sa nemôže pokaziť. Ibaže by sa pokazilo…

Zápletka francúzskej komédie Pyžamo pre šiestich z pera Marca Camolettiho, ktorá obletela divadlá po celom svete, vyvrcholí aj v Nových zámkoch a Galante. Ako to nakoniec dopadne s majstrovským plánom záletníka Bernardom?

Príďte sa pozrieť 9.mája do galantského kultúrneho strediska a 20.mája do novozámockého Domu kultúry, kde sa vám predstavia Gabriela Škrabáková (alternuje Andrea Profantová), Danica Jurčová, Anna Nováková, Richard Stanke (alternuje Peter Sklár), Ján Dobrík a Michal Rovňák.

Obsaďte si najlepšie miesta už teraz

Vďaka O2 Momentom si môžete lístky na toto predstavenie kúpiť v exkluzívnom predpredaji. Stačí, ak medzi 13. aprílom (9:00) a 15. aprílom (9:00) zadáte svoje O2 telefónne číslo do formulára Extra výhod. Pošleme vám kód, ktorý vložíte pri kúpe vstupeniek cez Extra výhody a lístky na predstavenie budú vaše.

Páčil sa vám článok?
Slabé
12345 (No Ratings Yet)
Loading...
Super

Raz týždenne posielame výber toho najlepšieho zo Sódy.

,

Labutie jazero – baletná klasika v prevedení petrohradského baletu

Skladateľ Piotr Iľjič Čajkovský je autorom hudby tých najznámejších baletných inscenácií, ktoré po dlhé roky výrazne ovplyvňovali vývoj celej tanečnej scény a dodnes patria medzi najpopulárnejšie balety na svete.

čítaj viac