Skupina Fallgrapp mieri na turné po Slovensku

Fallgrapp

10. 4. 2017; Autor: Sóda, Foto: FB Fallgrapp

Muzikanti z Dubnice nad Váhom dokazujú, že nemusíte spievať po anglicky, aby ste sa dokázali vyrovnať zahraničnej konkurencii. Ak ste o nich ešte nepočuli, je najvyšší čas ich spoznať.

Za celým projektom stojí producent Juraj Liška, ktorý sa v elektronicko-akustickej skupine okrem produkcie venuje aj textom. Zvyšok zoskupenia hrá okrem bežnej basgitary či bicích aj na menej očakávaných nástrojoch – v ich piesňach začujete aj husle či perkusie. Kombinácia hudobnej klasiky a moderny obohatená o lyrické texty je ideálny mix pre každého fanúšika súčasnej indietronicy.

Skupina Fallgrapp má na konte debutový album Rieka z roku 2014, ktorý získal na Radio Head Awards 2014 viacero ocenení (Album roka, Debut roka, Singel roka, Nahrávka roka v kategórii Elektronická hudba) a len album V hmle, ktorý vyšiel nedávno koncom marca. Koncertovali už aj na našich najväčších festivaloch, na Pohode aj Grape. Pravidelne ich hudbu hrajú na slovenských aj zahraničných rádiách.

So svojou zasnenou elektronickou hudbou sa idú predstaviť celému Slovensku. Ak ste si doteraz mysleli, že naša indie scéna vám nemá čo ponúknuť, nechajte sa presvedčiť o opaku a navštívte jeden z ich koncertov.

Prvé lístky na turné v prednostnom predaji už teraz

Kapela v najbližších mesiacoch navštívi celkovo 10 miest na Slovensku aj Česku. Ako naši zákazníci si môžete vďaka O2 Momentom zabezpečiť lístky na pripravované turné v exkluzívnom predpredaji. Ponuka platí pre koncerty 5. 5. v Prešove, 6. 5. v Košiciach, 12. 5. v Nitre, 18. 5. v Bratislave a 19. 5. v Banskej Bystrici.

Stačí, ak medzi 10. aprílom (od 9:00) a 12. aprílom (do 9:00) zadáte svoje O2 telefónne číslo do formulára Extra výhod. Pošleme vám kód, ktorý vložíte pri kúpe vstupeniek cez Extra výhody a lístky na koncert budú vaše.

Páčil sa vám článok?
Slabé
12345 (No Ratings Yet)
Loading...
Super

Raz týždenne posielame výber toho najlepšieho zo Sódy.

,

Prvá slovenská “rocková opera” na doskách Novej scény

Námet na slovenský muzikál Cyrano z predmestia vznikol už pred štyridsiatimi rokmi. Pochádza z pera Pavla Hammela, Mariána Vargu, Kamila Peteraja a Jána Štrassera.

čítaj viac