Sledujte novoročný zápas Slovana z prvých radov štadióna

20. 12. 2016; Autor: Sóda, Foto: HC Slovan

Pokiaľ je vám blízky šport a po pokojných sviatkoch máte chuť vrhnúť sa na adrenalínové zážitky, máme pre vás návrh. Nenechajte si ujsť stretnutie slovenského HC Slovana a ruského hokejového klubu Amur Chabarovsk na domácej scéne.

HC Slovan poznáme všetci. Je to osemnásobný držiteľ titulu Majster SR a od roku 2011 pôsobí v KHL. Domovským štadiónom klubu je zimný štadión Ondreja Nepelu v Bratislave a práve v ňom si zápas budete môcť aj vychutnať.

Súperom bude ruský hokejový klub Amur Chabarovsk, ktorý je v KHL účastníkom Černyševovej divízie. Hrali a hrajú zaň už aj viacerí slovenskí hokejisti, medzi inými napríklad Ján Lašák, Marcel Haščák či Rastislav Špirko. Klub sídli v Chabarovsku vo východnom Rusku. Chabarovsk je najvýchodnejším miestom, v ktorom sa hrá KHL. Nachádza sa asi 30 kilometrov od hranice s Čínou a pár sto kilometrov od Japonského mora.

Tímy sa na ľade nestretnú po prvýkrát. Zápasy spolu odohrali v rokoch 2015 aj 2016, pričom väčšinou vyhrával práve ruský tím. Nechajme sa teda prekvapiť, čo s celkovým skóre urobí novoročný zápas. A práve vďaka O2 Momentom môžete góly sledovať z prvých radov štadióna.

Prvé lístky na zápas v prednostnom predaji už teraz

Zápas sa koná 3.1.2016 o 19:00 na Zimnom štadióne Ondreja Nepelu v Bratislave. Ako zákazníci modrého operátora si môžete vďaka O2 Momentom kúpiť lístky na pripravované turné v exkluzívnom predaji.

Stačí medzi 20.12.2016 9:00 a 22.12.2016 9:00 zadať svoje O2 telefónne číslo do formulára Extra výhod a lístky na zápas budú vaše. Pošleme vám špeciálny kód, vďaka ktorému môžete získať vstupenky už teraz.

Páčil sa vám článok?
Slabé
12345 (No Ratings Yet)
Loading...
Super

Raz týždenne posielame výber toho najlepšieho zo Sódy.

Cigánski diabli a Gypsy Dance na turné plnom ohnivého temperamentu

Na šou plnú bujarej hudby a prvotriedneho tanca v štýle “gypsy” sa môžete tešiť v deviatich mestách.

čítaj viac