Sledujte novoročný zápas Slovana z prvých radov štadióna

20. 12. 2016; Autor: Sóda, Foto: HC Slovan

Pokiaľ je vám blízky šport a po pokojných sviatkoch máte chuť vrhnúť sa na adrenalínové zážitky, máme pre vás návrh. Nenechajte si ujsť stretnutie slovenského HC Slovana a ruského hokejového klubu Amur Chabarovsk na domácej scéne.

HC Slovan poznáme všetci. Je to osemnásobný držiteľ titulu Majster SR a od roku 2011 pôsobí v KHL. Domovským štadiónom klubu je zimný štadión Ondreja Nepelu v Bratislave a práve v ňom si zápas budete môcť aj vychutnať.

Súperom bude ruský hokejový klub Amur Chabarovsk, ktorý je v KHL účastníkom Černyševovej divízie. Hrali a hrajú zaň už aj viacerí slovenskí hokejisti, medzi inými napríklad Ján Lašák, Marcel Haščák či Rastislav Špirko. Klub sídli v Chabarovsku vo východnom Rusku. Chabarovsk je najvýchodnejším miestom, v ktorom sa hrá KHL. Nachádza sa asi 30 kilometrov od hranice s Čínou a pár sto kilometrov od Japonského mora.

Tímy sa na ľade nestretnú po prvýkrát. Zápasy spolu odohrali v rokoch 2015 aj 2016, pričom väčšinou vyhrával práve ruský tím. Nechajme sa teda prekvapiť, čo s celkovým skóre urobí novoročný zápas. A práve vďaka O2 Momentom môžete góly sledovať z prvých radov štadióna.

Prvé lístky na zápas v prednostnom predaji už teraz

Zápas sa koná 3.1.2016 o 19:00 na Zimnom štadióne Ondreja Nepelu v Bratislave. Ako zákazníci modrého operátora si môžete vďaka O2 Momentom kúpiť lístky na pripravované turné v exkluzívnom predaji.

Stačí medzi 20.12.2016 9:00 a 22.12.2016 9:00 zadať svoje O2 telefónne číslo do formulára Extra výhod a lístky na zápas budú vaše. Pošleme vám špeciálny kód, vďaka ktorému môžete získať vstupenky už teraz.

Raz týždenne posielame výber toho najlepšieho zo Sódy.

Ian Anderson z Jethro Tull zahrá po prvý raz v Košiciach

Ian Anderson z Jethro Tull zahrá po prvý raz v Košiciach. Vďaka O2 Momentom máte možnosť od 23. do 25. augusta získať vstupenky skôr než všetci ostatní.

čítaj viac