V Bratislave sa s O2 odveziete Uberom za polovicu

9. 11. 2016; Autor: Sóda, Foto: UBER

Ak sa potrebujete dostať v Bratislave do práce, na párty, alebo hocikam inam, máte na výber viacero možností. Mestskú dopravu, taxi, vlastné auto, alebo si jednoducho privoláte vodiča, ktorý vás odvezie svojim autom cez službu Uber.

Rýchlo a pohodlne. Spoluprácu s Uberom nadväzuje aj O2. Zákazníci modrého operátora totiž môžu získať zľavu 50 % na 2 jazdy cez túto modernú službu. Zľava platí od 3. novembra do 31. decembra 2016.

Momentálne Uber funguje iba v hlavnom meste. Potrebujete naň predovšetkým aplikáciu v mobile (je dostupná pre Apple aj Android). Na rozdiel od bežného taxíka si vodiča Uberu nezastavíte na ulici, ani na stanovišti, ani nevoláte cez dispečing. Privoláte ho výlučne len cez aplikáciu.

Ako funguje UBER?´

Obrovskou výhodou je, že v Uberi neplatíte hotovosťou. Peniaze sa sťahujú z vašej bankovej karty, ktorou sa musíte v rámci aplikácie zaregistrovať. Uber má vždy základnú maržu (u nás je to 1,7 eura), pričom za každý kilometer sa prirátava 39 centov a za každú minútu 7 centov. Ceny sa môžu zvyšovať v prípade nočných hodín, sviatkov, zlého počasia alebo vyššieho dopytu.

Celý proces objednávania odvozu je veľmi jednoduchý. Na mape nastavíte miesto vyzdvihnutia, a zadáte adresu, kam chcete ísť. Potvrdíte miesto vyzdvihnutia. Aplikácia vám na mape ukazuje, kde sa práve vaše auto nachádza a za koľko minút k vám príde. Pozrieť si môžete aj trasu kadiaľ pôjdete, takže nehrozia žiadne kilometre navyše. Do mailu vám príde faktúra a vy máte možnosť celý priebeh jazdy a dojem z vodiča ohodnotiť.

Vodiči sú väčšinou ľudia, ktorí si takto popri práci privyrábajú, alebo majú jednoducho viac času a svoje jazdy berú popri privyrobení si aj ako príjemnú socializáciu. Po Bratislave jazdia kancelárski zamestnanci, študenti, či ženy v domácnosti.

Dá sa s nimi normálne porozprávať a vždy sa stretnete s veľmi milým prístupom. Bodaj by aj nie. Ak by sa vodič nesprával slušne, nejazdil bezpečne alebo sa nestaral o čistotu svojho auta, nízke hodnotenia zákazníkov by znamenali veľmi rýchly koniec jazdenia pre Uber.

O2 a UBER

Ak by ste radi využili O2 Extra výhodu s Uberom a odviezli za polovicu, nechajte si na stránke vygenerovať váš kód, ktorý potom vložíte v aplikácii Uber do sekcie Promo. Zľava platí do maximálnej výšky 5 eur. Svoju výhodnú jazdu môžete využiť do 14 dní od získania kódu. Na jedno telefónne číslo je možné uplatniť si maximálne jeden unikátny zľavový kódy počas jedného mesiaca, unikátny zľavový kód platí na 2 po sebe idúce jazdy.

Ak sa teda práve nachádzate v hlavnom meste, alebo tu bývate, môžete si takto spríjemniť cestu do práce, na letisko, z mesta domov, alebo kamkoľvek potrebujete.

 

 

Páčil sa vám článok?
Slabé
12345 (No Ratings Yet)
Loading...
Super

Raz týždenne posielame výber toho najlepšieho zo Sódy.

,

Hana Zagorová vystúpi na Slovensku aj s Petrom Rezkom

Hana Zagorová zahrá v decembri koncert na Slovensku. Hosťom bude aj Petr Rezek a zákazníci O2 si lístky na tento koncert môžu kúpiť v prednostnom predaji už teraz.

čítaj viac