3 tipy, ako si nájsť novú obľúbenú pesničku

Čím viac počúvate, čo máte radi, tým viac zaujímavých odporúčaní a tipov na novinky od TIDAL dostanete.

MTV, Music Box a odporúčania kamarátov boli dlhodobo najspoľahlivejšie zdroje novej hudby. Neskôr prišiel YouTube a streamovacie služby, ktoré nám otvorili nové možnosti objavovania muziky. Ak sa vám dnes zdajú všetky obľúbené pesničky opočúvané, stačí si otvoriť TIDAL, kde nájdete na mieru šité návrhy od umelej inteligencie aj kurátorovaný obsah od hudobníkov.

Počúvajte hudbu cez O2 a pridajte si appku TIDAL s viac ako 60 miliónov pesničiek do svojho O2 SMART Paušálu. Chcem vedieť viac

Obľúbené skladby a nepoznané klenoty na jednom mieste

Najjednoduchší spôsob, ako spoznať novú hudbu, je začať počúvať tú, ktorú máte aktuálne najradšej. TIDAL si pamätá všetko, čo ste počúvali, a umelá inteligencia vám po čase vytvorí niekoľko vlastných playlistov.

Kliknite si v appke na My Collection –> My Mix a nájdete niekoľko tematických playlistov, v ktorých sa spájajú vaše obľúbené a často počúvané skladby s podobnými, ktoré by sa vám tiež mohli páčiť. Ak radi pozeráte klipy, tak na tomto mieste nájdete Video Mix playlisty, ktoré fungujú na rovnakom princípe.

Pravidelne skúmajte kurátorovaný obsah

Prehľad o novinkách a zaujímavých odporúčaniach nájdete aj na uvítacej obrazovke appky (Home) a, samozrejme, aj keď v appke kliknete na lupu s nápisom Explore.

Na oboch miestach máte pohodlný prístup k novým albumom a singlom, playlistom a hitparádam. Niektoré playlisty sú kurátorovaným obsahom editorov z TIDALU, vyberať si môžete podľa žánru alebo popularity. TIDAL vám aj tu ponúka odporúčania a novinky na základe toho, čo počúvate.

Čítajte aj: 11 pesničiek, ktoré nemôžu chýbať na žiadnom roadtripe

Najväčšie súčasné hity sú v playlistoch s označením Top, ale vyskúšajte niekedy kliknúť aj na mixy s názov TIDAL Rising, kde nájdete menej známych hudobníkov a vychádzajúce hviezdy. Aj v tomto prípade si playlist mladých talentov môžete vybrať podľa žánru, ktorý je vám najbližší alebo na ktorý máte momentálne chuť.

Zaujímavé playlisty sú aj pod označením Produced by a Written by, ktoré združujú zdanlivo nesúvisiace skladby, ktoré však produkoval alebo napísal rovnaký človek. Napríklad v playliste pesničiek, ktoré napísal Allan Pineda, nájdete Rihannu, Black Eyed Peas či Davida Guettu a v playliste producenta Emila Haynieho si vypočujete hity od Eda Sheerana, Kanye Westa či Bruna Marsa.

Ak najviac preciťujete hudbu, ktorú počujete naživo, vyskúšajte kliknúť na TIDAL X, kde si môžete pozrieť livestreamy alebo záznamy z exkluzívnych koncertov, podujatí a festivalov a potom si nové objavy dohľadať priamo v appke.

Pustite si rádio vášho nového objavu

Našli ste pesničku, ktorú neviete dostať z hlavy, točíte ju na repeat už tretí deň a chceli by ste viac podobnej hudby? Kliknite na profil hudobníkov, ktorí ju nahrali, a na ikonku rádia.

Pustí sa vám Artist Radio, kde okrem ďalších skladieb vybranej kapely či spevákov nájdete aj ďalšie podobné pesničky. A nezabudnite sa o nové objavy podeliť s kamošmi a šíriť dobrú hudbu.


Chcete spoznávať novú hudbu a mať prístup k rokmi overeným hitom aj novým interpretom v špičkovej kvalite, nech ste kdekoľvek? Predplatné streamovacej služby TIDAL aj s neobmedzenými dátami môže byť teraz súčasťou vášho O2 SMART Paušálu.

Páčil sa vám článok?
Slabé
12345
Loading...
Super

Ako platiť menej za internet? Spojte si služby na jednu faktúru a získajte zľavu až 100 %

Čím viac paušálov od O2 máte, tým viac ušetríte za O2 Internet na doma. Rýchle a spoľahlivé neobmedzené pripojenie môžete mať už za 0 € mesačne.

Mať viac služieb na jednej faktúre je pohodlnejšie a v O2 teraz aj výhodnejšie. Ak si k ľubovoľnému paušálu od O2 zoberiete aj O2 Internet na doma, budete mať pevný internet každý mesiac o 5 € lacnejší. V prípade, že si na jednej faktúre spojíte viac paušálov, ušetríte 5 € za každý.

Za rýchly a spoľahlivý domáci internet od O2, ktorý výborne poslúži pri práci, zábave aj domácom vzdelávaní, tak nemusíte platiť vôbec.

Ako platiť za O2 Internet na doma menej

Vďaka O2 SPOLU môže na pevnom internete ušetriť každý – jednotlivec, pár aj viacčlenná domácnosť. Platí pritom jednoduché pravidlo: čím viac paušálov využívate, tým menej platíte.

Prečo pevný internet od O2?

Sťahujete sa a hľadáte spoľahlivý domáci internet alebo vám nevyhovuje ten aktuálny? O2 Internet na doma predstavuje rýchle a stabilné pripojenie, na ktoré sa môžete spoľahnúť.

V ponuke O2 nájdete 5 rôznych programov, všetky ponúkajú neobmedzený objem dát, odlišujú sa však rýchlosťou sťahovania. Novinkou v ponuke je Platinový O2 Internet na doma s rýchlosťou sťahovania až do 150 Mbps.

Veľkým plusom je, že O2 prináša aj riešenie na miesta, kde kvalitný domáci internet dlho nebol k dispozícii. Biely O2 Internet na doma je totiž dostupný pre viac ako 97 % obyvateľov Slovenska.

K výhodám domáceho internetu od O2 patrí aj to, že je bez viazanosti. V prípade, že ste viazaní u iného poskytovateľa, O2 sa postará aj o zmluvnú pokutu, a to až do výšky 150 €.

Zaujala vás táto ponuka a radi by ste o službách od O2 vedeli viac? Kompletný prehľad programov aj s cenami nájdete na www.o2.sk.

Pre jednotlivca

Ak sa napríklad práve tešíte zo svojho prvého bývania a k svojmu paušálu od O2 si vyberiete aj niektorý program O2 Internetu na doma, určite oceníte, že obe služby budete mať na jednej faktúre, a zároveň ušetríte každý mesiac 5 € za pevný internet.

Pre pár

O2 SPOLU odmeňuje zákazníkov za to, že využívajú v rámci domácnosti viacero paušálov. Ak ste pár a obaja máte ľubovoľný paušál od O2 na jednej faktúre, ušetríte na pevnom internete každý mesiac 10 €.

Pre trojicu/rodinu

Ak v rámci domácnosti využívate paušál od O2 traja na jednej faktúre, môžete na službe O2 Internet na doma ušetriť spolu až 15 €. V prípade, že sa rozhodnete napríklad pre Modrý O2 Internet na doma, ktorého cena je 15 € mesačne, nebudete teda každý mesiac za váš pevný internet platiť vôbec.

Ponuka O2 SPOLU sa však neviaže len na O2 SMART Paušály, zľavu môžete získať aj s paušálom O2 DátaO2 Paušál.

Ako si uplatniť O2 SPOLU

Výhody O2 SPOLU si môžete jednoducho uplatniť, či ste nový zákazník, alebo služby O2 využívate už dlhšie. Proces pozostáva z troch jednoduchých krokov:

  1. Vyberte si ľubovoľný paušál od O2 a k nemu ktorýkoľvek O2 Internet na doma s platbou spolu na jednej faktúre.
  2. Prihláste sa do Moje O2 na webe alebo cez aplikáciu vo svojom smartfóne.
  3. Potvrďte svoj e-mail a uplatnite si zľavu na vami vybraný O2 Internet na doma.

Vezmite si aj vy svojich blízkych na jednu faktúru a O2 Internet na doma môžete mať so zľavou od 5 € mesačne. Čím viac paušálov na jednej faktúre máte, tým je zľava vyššia.


Ako platiť menej za internet? Spojte si služby na jednu faktúru a získajte zľavu až 100 %

Čítaj viac

6 smartfónov, s ktorými si môžete pohodlne krátiť čas aj náročnejšími hrami

Čítaj viac

6 dôvodov, pre ktoré sa stále oplatí spoľahnúť na repasovaný iPhone 7

Čítaj viac