7 najzaujímavejších smarfónov, ktoré nájdete vo februárovej ponuke O2

Z noviniek, ktoré pribudli do ponuky O2, môže byť ťažké vybrať si ten správny smartfón pre vás.

Vybrali sme pre vás 7 smartfónov, ktoré by ste určite nemali prehliadnuť.

Nezabudnite, že akýkoľvek telefón z ponuky O2 môžete získať k ľubovoľnému O2 Paušálu na začiatok už za 2 €.

Moto X4

Lenovo stavilo pri Moto X4 na kombináciu kovu so sklom. Dokazuje tým, že vhodnou voľbou materiálu môžete zaujať aj v strednej triede smartfónov. Ide o kvalitne spracovaný smartfón s duálnym fotoaparátom.

Za zmienku stojí čítačka odtlačkov prstov, ktorá okrem základnej bezpečnostnej funkcie dokáže zastúpiť navigačné tlačidla na spodnej strane 5,2-palcového displeja. Navyše výdrž batérie zaručí, že vás Moto X4 nezradí ani počas náročných dní.

Nokia 6

Nokia sa vrátila a vo veľkom štýle. Veľký rozruch spôsobila jej legendárna 3310, no pozornosť si zaslúžia aj nové smartfóny od tohto výrobcu. Nokia 6 je síce najmenej vybaveným z nich, no na prvý pohľad by ste to neuhádli.

Prekvapí kovovým telom, ktoré je viac než dobre spracované a aj napriek väčším rozmerom sa veľmi dobre drží v ruke. Ak radi fotíte, zaujme vás zadný 16 Mpx fotoaparát a o selfie sa postará predný fotoaparát s rozlíšením 8 Mpx.

Huawei Mate 10 Pro

Vlajková loď od čínskeho výrobcu nezaostáva v žiadnom ohľade. Elegantne skosené hrany skleneného tela pôsobia luxusným dojmom. Aj napriek väčším rozmerom sa nemusíte obávať problémov pri ovládaní jednou rukou. Veľký displej je ako stvorený na využívanie dvoch aplikácií súčasne na rozdelených obrazovkách.

Vďaka veľkej 6 GB RAM nezaznamenáte žiadne pomalé reakcie systému, či aplikácií. Už tradične Huawei spolupracuje so spoločnosťou Leica pri vývoji fotoaparátov. Mate 10 Produálny fotoaparát s optickou stabilizáciou. Nečakajte preto zaváhanie ani pri slabších svetelných podmienkach.

Samsung Galaxy A8 (2018)

Samsung prináša Infinity displej už aj do vyššej strednej triedy. Galaxy A8 sa nápadne ponáša na aktuálnu vlajkovú loď, najmä displejom. Chýba už len zakrivenie displeja.

Samsung pridal aj na výkone a rozšíril RAM až na 4GB. Určite poteší aj ochrana pred vonkajším vplyvom v rámci krytia IP68. Ak ste fanúšikom selfie, k dispozícií máte až dva predné fotoaparáty s rozlíšením 16 a 8 Mpx.

Apple iPhone X

Novinku od kalifornskej spoločnosti netreba zvlášť predstavovať. Bezrámčekový displej na celej ploche smartfónu je oku lahodiaci. iPhone X odomknete jednoducho prostredníctvom Face ID, ktoré zosníma vašu tvár a automaticky odomkne smartfón.

V minulosti Apple bojovalo so slabšou výdržou batérie smartfónov, no pri iPhone X sa toho obávať nemusíte. Výdrž na jedno nabitie je jeden a pol dňa. Duálny fotoaparát sa postará o nádherné snímky aj pri horších svetelných podmienkach.

BlackBerry Motion

BlackBerry je pojem v oblasti manažérskych smartfónov. Prémiové kovové spracovanie a výborná výdrž na jedno nabitie sú toho dôkazom. BlackBerry už dlho vedie rebríčky v bezpečnosti smartfónov a Motion nie je výnimkou.

Aplikácia DTEK vás upozorní na potencionálne hrozby a overí, či sú vaše dáta dostatočne chránené. Motion je chránené aj voči vonkajším vplyvom krytím IP67. BlackBerry Motion má konfigurovateľné tlačidlo, ktorému môžete priradiť až tri skratky na otvorenie vami vybraných aplikácií.

Honor 9

Nástupca Honoru 8 si stále drží priaznivú cenovku. Môžete sa tešiť na prémiový pocit skla a kvalitnej konštrukcie so zaoblenými hranami. Perfektne sa drží v ruke. Výborne pôsobí aj odladený systém s nadstavbou EMUI od Huawei.

Duálny fotoaparát vás nesklame ani pri slabšom osvetlení. Hardvérová výbava postačí aj pre náročnejšie aplikácie.

Oslovil vás niektorý z týchto smartfónov? Akýkoľvek telefón z ponuky O2 môžete získať k ľubovoľnému O2 Paušálu na začiatok už za 2 €.

Páčil sa vám článok?
Slabé
12345
Loading...
Super

Raz týždenne posielame výber toho najlepšieho zo Sódy.


Mobilný internet nemusí byť pomalý. Už viac ako 92 % z vás má prístup k najrýchlejšej sieti

Vďaka 4G LTE môže byť vaše pripojenie až 7 300-krát rýchlejšie, ako bolo v sieti 2G. Neprichádzajte o túto možnosť zbytočne.

Technici O2 dva roky pracovali na tom, aby vybudovali po celej krajine novú sieť. Vďaka ich usilovnosti môže 92,3 % Slovákov využívať najrýchlejší mobilný internet 4G LTE od O2. Pritom nemusíte platiť k akémukoľvek programu nič navyše. Stačí mať SIM kartu a smartfón s podporou 4G LTE.


Overte si, či máte SIM kartutelefón, ktoré podporujú 4G LTE.

Čo je 4G LTE sieť?

Technológia 4G vznikla, aby ešte viac urýchlila prácu s mobilnými dátami a internetom. V súčasnosti je to najrýchlejší možný spôsob, ako pripojiť váš telefón na mobilný internet a užiť si najrýchlejšie surfovanie.

O2 ponúka najširšiu 4G sieť na Slovensku

Rýchly 4G LTE internet už môže využívať 5 miliónov obyvateľov vo viac ako 2 000 obciach po celom Slovensku.

Porovnanie rýchlostí internetu v 2G, 3G a 4G

Tak ako všetky technológie, aj mobilná komunikácia sa vyvíja. Digitálny prenos hlasu a dát odštartovala technológia 2G v 90. rokoch. Novšie a novšie generácie sietí – 3G a 4G LTE prinášali stále kvalitnejšie telekomunikačné služby a vyššie rýchlosti mobilného internetu.

Vďaka 4G LTE môže byť vaše pripojenie až 7 300-krát rýchlejšie, ako bolo pred 20 rokmi v sieti 2G. Pre lepšiu predstavu: rozdiel medzi rýchlosťami sietí približne zodpovedá pomerom veľkostí perly (2G), delfína (3G) a vráskavca ozrutného (4G).

Odozva internetu v 2G, 3G a 4G

Nová sieť so sebou prináša rýchlu a stabilnú odozvu – nízky počet milisekúnd potrebných na spojenie so serverom sa postará o väčší pôžitok zo surfovania. Sieť 4G LTE sa svojou kvalitou, odozvou a rýchlosťou vyrovnáva pevným pripojeniam.

Chcete získať najrýchlejší mobilný internet, ktorý si dnes naplno môže užívať až 92,3 % obyvateľov Slovenska alebo si overiť, či ho už využíváte? Viac informácií, ako na to, nájdete na tomto mieste.

Raz týždenne posielame výber toho najlepšieho zo Sódy.


Nechajte sa očariť smartfónom Moto Z2 Play a ako darček získate gamepad zadarmo

Čítaj viac

Lifetech: Čo je nové