Mobil týždňa: Honor 9

Každý týždeň vám O2 Guru predstavia jeden produkt, ktorý je podľa nich výnimočný a zaslúži si vašu pozornosť. Tento raz pre vás vybrali všestranný smartfón Honor 9.

Výnimočný smartfón Honor 9 si vás získa netradičným dizajnom a dobrým výkonom. Ak je pre vás pri výbere mobilu dôležitý pomer ceny a výkonu, ste na správnej adrese.

Prečo Honor 9?

  • Tento smartfón sa postará o bezpečnosť vašich dát a všetkých zachytených zážitkov. Spoľahnúť sa môžete na kapacitný snímač odtlačkov prstov, ktorý je umiestnený na spodnej strane 5,15-palcového displeja.
  • Vďaka duálnemu fotoaparátu 20 MP so senzorom 12 MP vytvoríte fotografie v profesionálnej kvalite aj pri šere. Dokonalé vylepšenie každej fotenej scény zabezpečí dvojšošovkový hybridný zoom.
  • Technológia Huawei Histen 3D vám prinesie nezabudnuteľný zážitok z akejkoľvek audio nahrávky.
  • O rýchlosť a pružnosť sa postará 8-jadrový procesor, vďaka ktorému sa môžete spoľahnúť na hladký chod zariadenia aj pri väčšom zaťažení.
  • Ak pri práci so smartfónom vyžadujete dostatočnú pamäť, 64 GB úložného priestoru určite oceníte.

Chcete o tomto telefóne vedieť viac? Prečítajte si recenziu od O2 Guru.

Smartfón Honor 9 môžete rovnako ako všetky telefóny z ponuky O2 získať k akémukoľvek O2 Paušálu na začiatok len za 2 €.

Beata Kalaiová

„Ak je pre vás fotenie zážitok, tento telefón vám môžem len odporučiť a navyše si zamilujete aj jeho žiarivý dizajn.“

Páčil sa vám článok?
Slabé
12345
Loading...
Super

Raz týždenne posielame výber toho najlepšieho zo Sódy.


7 najzaujímavejších smarfónov, ktoré nájdete vo februárovej ponuke O2

Z noviniek, ktoré pribudli do ponuky O2, môže byť ťažké vybrať si ten správny smartfón pre vás.

Vybrali sme pre vás 7 smartfónov, ktoré by ste určite nemali prehliadnuť.

Nezabudnite, že akýkoľvek telefón z ponuky O2 môžete získať k ľubovoľnému O2 Paušálu na začiatok už za 2 €.

Moto X4

Lenovo stavilo pri Moto X4 na kombináciu kovu so sklom. Dokazuje tým, že vhodnou voľbou materiálu môžete zaujať aj v strednej triede smartfónov. Ide o kvalitne spracovaný smartfón s duálnym fotoaparátom.

Za zmienku stojí čítačka odtlačkov prstov, ktorá okrem základnej bezpečnostnej funkcie dokáže zastúpiť navigačné tlačidla na spodnej strane 5,2-palcového displeja. Navyše výdrž batérie zaručí, že vás Moto X4 nezradí ani počas náročných dní.

Nokia 6

Nokia sa vrátila a vo veľkom štýle. Veľký rozruch spôsobila jej legendárna 3310, no pozornosť si zaslúžia aj nové smartfóny od tohto výrobcu. Nokia 6 je síce najmenej vybaveným z nich, no na prvý pohľad by ste to neuhádli.

Prekvapí kovovým telom, ktoré je viac než dobre spracované a aj napriek väčším rozmerom sa veľmi dobre drží v ruke. Ak radi fotíte, zaujme vás zadný 16 Mpx fotoaparát a o selfie sa postará predný fotoaparát s rozlíšením 8 Mpx.

Huawei Mate 10 Pro

Vlajková loď od čínskeho výrobcu nezaostáva v žiadnom ohľade. Elegantne skosené hrany skleneného tela pôsobia luxusným dojmom. Aj napriek väčším rozmerom sa nemusíte obávať problémov pri ovládaní jednou rukou. Veľký displej je ako stvorený na využívanie dvoch aplikácií súčasne na rozdelených obrazovkách.

Vďaka veľkej 6 GB RAM nezaznamenáte žiadne pomalé reakcie systému, či aplikácií. Už tradične Huawei spolupracuje so spoločnosťou Leica pri vývoji fotoaparátov. Mate 10 Produálny fotoaparát s optickou stabilizáciou. Nečakajte preto zaváhanie ani pri slabších svetelných podmienkach.

Samsung Galaxy A8 (2018)

Samsung prináša Infinity displej už aj do vyššej strednej triedy. Galaxy A8 sa nápadne ponáša na aktuálnu vlajkovú loď, najmä displejom. Chýba už len zakrivenie displeja.

Samsung pridal aj na výkone a rozšíril RAM až na 4GB. Určite poteší aj ochrana pred vonkajším vplyvom v rámci krytia IP68. Ak ste fanúšikom selfie, k dispozícií máte až dva predné fotoaparáty s rozlíšením 16 a 8 Mpx.

Apple iPhone X

Novinku od kalifornskej spoločnosti netreba zvlášť predstavovať. Bezrámčekový displej na celej ploche smartfónu je oku lahodiaci. iPhone X odomknete jednoducho prostredníctvom Face ID, ktoré zosníma vašu tvár a automaticky odomkne smartfón.

V minulosti Apple bojovalo so slabšou výdržou batérie smartfónov, no pri iPhone X sa toho obávať nemusíte. Výdrž na jedno nabitie je jeden a pol dňa. Duálny fotoaparát sa postará o nádherné snímky aj pri horších svetelných podmienkach.

BlackBerry Motion

BlackBerry je pojem v oblasti manažérskych smartfónov. Prémiové kovové spracovanie a výborná výdrž na jedno nabitie sú toho dôkazom. BlackBerry už dlho vedie rebríčky v bezpečnosti smartfónov a Motion nie je výnimkou.

Aplikácia DTEK vás upozorní na potencionálne hrozby a overí, či sú vaše dáta dostatočne chránené. Motion je chránené aj voči vonkajším vplyvom krytím IP67. BlackBerry Motion má konfigurovateľné tlačidlo, ktorému môžete priradiť až tri skratky na otvorenie vami vybraných aplikácií.

Honor 9

Nástupca Honoru 8 si stále drží priaznivú cenovku. Môžete sa tešiť na prémiový pocit skla a kvalitnej konštrukcie so zaoblenými hranami. Perfektne sa drží v ruke. Výborne pôsobí aj odladený systém s nadstavbou EMUI od Huawei.

Duálny fotoaparát vás nesklame ani pri slabšom osvetlení. Hardvérová výbava postačí aj pre náročnejšie aplikácie.

Oslovil vás niektorý z týchto smartfónov? Akýkoľvek telefón z ponuky O2 môžete získať k ľubovoľnému O2 Paušálu na začiatok už za 2 €.

Raz týždenne posielame výber toho najlepšieho zo Sódy.


Nechajte sa očariť smartfónom Moto Z2 Play a ako darček získate gamepad zadarmo

Čítaj viac

Lifetech: Čo je nové