Do domácnosti a auta: Darčeky, ktoré si môžete zobrať k novému paušálu O2

Ak máte vo svojom okolí praktického človeka, ktorý hľadá zmysluplné veci do auta či domácnosti, tu je niekoľko tipov, ktoré nájdete v extra ponuke O2.

Výmýšľanie vianočných darčekov pre vaše celé okolie môže dať poriadne zabrať. Ak máte vo svojom okolí praktického človeka, ktorý hľadá zmysluplné veci do auta či domácnosti, tu je niekoľko tipov, ktoré nájdete v extra ponuke O2.

Robotický vysávač, kamera do auta, laptop, externá nabíjačka. K novému paušálu zaplatíte na začiatok za tieto produkty len 2 €.

 

Lenovo 110 15IBY

Kompaktný notebook známeho výrobcu Lenovo spája ideálnu veľkosť, nízku hmotnosť a hardvérovú výbavu do pekného a funkčného celku.

 

Robotický vysávač

Choďte do práce či na výlet, robotický vysávač sa postará o čisté podlahy v domácnosti.

 

Fotoaparát Canon EOS

Cenovo dostupná zrkadlovka do rodiny.

 

Kamera do auta Prestigio RoadRunner 320

Palubová kamera od výrobcu Prestigio spája kompaktné rozmery, výbornú cenovku a kvalitné zaznamenávanie každého momentu za vaším volantom. Už vám neunikne žiadna situácia, ktorá môže nastať za volantom.

 

Externá nabíjačka Coolpad BigBoy

Praktická nabíjačka na výlety a dlhšie cesty. Big Boy je silný power bank s kapacitou 10 400 mAh. Životnosť batérie v power banku Big Boy je omnoho väčšia a dlhšia ako pri obyčajných batériách.

Páčil sa vám článok?
Slabé
12345 (No Ratings Yet)
Loading...
Super

Video: Stihne asistent jazdy vždy zabrzdiť?

Rasťo Chvála pripravil sériu videí, ktoré z vás spravia lepšieho vodiča. Tentoraz sa zameriava na to, že hoci asistenčné služby šoférovi jazdu uľahčia, nedokážu ho úplne nahradiť.

Motoristický novinár Rasťo Chvála v rámci seriálu Chvála bezpečnej jazde prináša vodičom nielen cenné rady, ale aj skvelé zľavy v rámci O2 Extra výhod. Kým v prvom videu otestoval, čo sa môže stať, ak nemáte správne obuté kolesá, v druhom dokazuje, že aj pri použití asistenčných vychytávok sa treba plne sústrediť na cestu a nie na mobil.

Jazdite zodpovedne a využite špeciálnu ponuku O2 Extra výhod. Viac informácií

„Oči stále na ceste.“ Tak znie heslo, ktorého by sa mal podľa Rasťa Chválu držať každý zodpovedný vodič. Pozrite si, čo sa mu stalo, keď počas jazdy nedával pozor:

Prečítajte si: 5 rád, ako sa správať v zápchach

Jazdite zodpovedne, pozrite si Rasťove odporúčania na bezpečnú jazdu a staňte sa lepším vodičom. Navyše môžete využiť špeciálnu ponuku O2 Extra výhod a získať skvelé zľavy na tankovanie, servis automobilu aj praktické príslušenstvo. Viac informácií nájdete na www.extravyhody.o2.sk.


Vybrali sme 11 najlepších smartfónov z júnovej ponuky

Čítaj viac

Huawei 1+1: získajte k smartfónu Huawei aj druhý telefón alebo hodinky

Čítaj viac

Férová Nadácia O2 prerozdelí na projekty k 30. výročiu Nežnej revolúcie 30 000 €

Čítaj viac