Zacvičte si doma. Takto to bude ľahšie

Počuli ste už o aplikácii Results, určenou pre domáci tréning? Ak nie, je čas ju vyskúšať. Ak áno, pozrite sa, čo nové prináša.

Počuli ste už o aplikácii Results, určenou pre domáci tréning? Ak nie, je čas ju vyskúšať. Ak áno, pozrite sa, čo nové prináša.

Aké možnosti pribudli v aplikácii?

Fotografie napredovania

Teraz si môžete kontrolovať svoje napredovanie, a to tak, že sa budete pravidelne fotografovať. Svoje zábery si môžete nechať pre seba alebo sa môžete o svoje úspechy deliť s priateľmi na sociálnych sieťach a zároveň tak motivovať seba i ostatných.

Apple TV a Chromecast

Appka Results je teraz kompatibilná aj s Apple TV a s Chromecastom, vďaka čomu sú tréningy oveľa pohodlnejšie! Všetky ukážky cvičení môžete prakticky sledovať na veľkej obrazovke. Skvelé, nie?

V aplikácii nájdete rýchle a intenzívne cvičebné zostavy, ktoré sú ako stvorené na domáci tréning! Ak je vonku zlé počasie alebo nemáte čas ísť do fitka, appka Results predstavuje ideálne riešenie.

Máte pocit, že vám do domáceho tréningu stále chýba trochu motivácie? Tu je 8 výhod, pre ktoré by ste s cvičením mali začať už dnes.

1. Ušetríte čas

Nemusíte nasadnúť do auta a šoférovať do fitka či do parku len preto, aby ste si dobre zacvičili. Jediné, čo musíte urobiť, je obliecť sa spustiť svoju aplikáciu. A ak si všetko pripravíte deň vopred, ušetríte toho času ešte viac.

2. Viac peňazí vo vrecku

Nemusíte platiť za drahé členstvá vo fitkách s tonami špeciálnych strojov, z ktorých väčšinu ani neviete správne použiť. Za ušetrené peniaze si potom doprajte odmenu za dosiahnutie zdravej telesnej hmotnosti.

3. Nemusíte hľadať opatrovateľku

Pre všetkých zaneprázdnených rodičov môžu byť tréningy v pohodlí domova ako darom z nebies. Netreba si nájsť opatrovateľku a dokonca sa dá cvičiť aj poobede, keď vaša ratolesť sladko spí.

4. Vždy a všade

Otváracie hodiny najbližšej posilňovne ani to, či je vonku počasie vhodné na tréning, vás už nemusia zajímať. Ak práve sedíte na pohovke a dostanete chuť zacvičiť si, pokojne si môžete dopriať napríklad kvalitný tréning s vlastnou váhou.

5. Môžete byť pozitívnym vzorom

Možno práve domáci tréning môže byť cesta, ako motivovať partnera, aby sa s vami vydal na cestu kondície a zdravia. Keď uvidí, ako tvrdo trénujete aj doma, možno ho to navnadí a pridá sa k vám aj bez zdĺhavého presviedčania. A možno vás uvidia deti, ktoré si vďaka tomu spoja fitnes so zábavou a uvedomia si, že cvičenie je rovnako potrebné, prínosné a prirodzené ako čistenie zubov či rešpektovanie starších ľudí.

6. Nik vás nebude súdiť

Prostredie vo fitku môže občas pôsobiť dosť odradzujúco a niekedy sa vám môže zdať, že ste jedinou osobou, ktorá netuší, čo tam vlastne robí. Na rozdiel od posilňovne vám tréning v pohodlí domova dovolí kráčať k svojim cieľom bez predsudkov.

7. Použite aj na cestách

Pre všetkých, čo pre svoju prácu často cestujú, môže byť napríklad hotelová izba často pohodlnejšia než skutočný domov. Práve appka Results je pre vás ideálnym riešením aj v prípade, že v hoteli, kde sa momentálne nachádzate, nie je fitko a na tréning vám ostáva len minimum času.

8. Odcvičené raz-dva!

Domáce tréningy vám nemusia zabrať veľa času. Dokonca môžete cvičiť len 10 minút a príjemne sa naštartovať na celý deň.

Aplikácia Results je perfektná cesta, ako zmeniť svoje telo doma len v priebehu niekoľkých týždňov. Pozrite sa na náš blog a inšpirujte sa príbehom premeny, ktorou prešla René, alebo sa na sociálnych sieťach podeľte o skúsenosti Manjy od 1. po 12. týždeň.

Patríte medzi oddaných používateľom používateľov appky Results a neviete sa dočkať, ako zdokumentujete svoje napredovanie a zacvičíte si s Apple TV alebo s Chromecastom? Alebo sa ešte len chystáte začať? Povedzte nám o svojich výsledkoch alebo skúsenostiach!

Stiahnite si update (dostupný teraz v Apple Store na vašej Apple TV) a dostaňte sa do ešte lepšej formy už v priebehu nasledujúcich týždňov.

Runtastic

S viac ako 180 miliónmi stiahnutí a 90 miliónmi používateľov na Runtastic.com patria mobilné aplikácie Runtasticu medzi tie narozšírenejšie. Zaznamenávajú a manažujú dáta o zdraví a fitness, aby jednotlivcov motivovali k zdravému životnému štýlu.

Viac zaujímavých článkov nájdete na ich blogu.

Páčil sa vám článok?
Slabé
12345 (No Ratings Yet)
Loading...
Super

Férová Nadácia O2 prerozdelí na projekty k 30. výročiu Nežnej revolúcie 30 000 €

Férová Nadácia O2 spúšťa nový grantový program. V rámci tohto ročníka, ktorý nesie názov Sloboda nie je samozrejmosť, podporí projekty, ktoré mladým približujú demokraciu a slobodu.

O2 pravidelne, už niekoľko rokov, pripomína udalosti 17. novembra 1989 a hodnoty s ním spojené. Tento rok k svojim aktivitám pridá aj grantovú výzvu Férovej nadácie O2. K 30. výročiu Nežnej revolúcie prerozdelí sumu 30 000 €.

Nadácia podporí projekty, ktoré mladým priblížia hodnoty slobody a demokracie

Tento ročník grantového programu Férovej nadácie O2 pod názvom Sloboda nie je samozrejmosť sa bude niesť v duchu 30. výročia Nežnej revolúcie. Férová nadácia podporí projekty, ktoré mladým ľuďom pripomenú a priblížia hodnoty slobody a demokracie sumou spolu až 30 000 €.

„O2 sa pripomínaniu hodnôt slobody a demokracie venuje systematicky už niekoľko rokov. Považujeme preto za prirodzené ísť tento rok ešte ďalej a pri príležitosti 30. výročia Novembra 89 chceme prostredníctvom Férovej nadácie O2 pomôcť takým verejnoprospešným a neziskovým projektom, ktoré sa snažia mladým ľuďom ukázať a vysvetliť význam týchto udalostí a hodnôt,“ hovorí Peter Gažík, generálny riaditeľ O2 Slovakia a predseda správnej rady Férovej nadácie O2.

„Nie sú totiž len historickým momentom, ale aj niečím, čo veľmi silno vplýva na našu prítomnosť a na to, že žijeme v slobodnej demokratickej krajine, kde sa nemusíme báť vyjadriť svoj názor, či už ide o jednotlivcov, alebo o značky,“ dopĺňa.

Podmienkou prihlásenia projektov je ich verejnoprospešný účel a zameranie na širokú cieľovú skupinu. Prihlásiť sa môžu inovatívne a kreatívne projekty, ktoré zaujímavým a invenčným spôsobom mladej generácii vysvetľujú udalosti Nežnej revolúcie a hodnoty, ktoré nám priniesla.

„Každoročne stojíme pred výzvou, ako upútať pozornosť generácie, ktorá novembrové udalosti nezažila a rovnako nemá skúsenosti ani s režimom pred rokom 1989, aby sme zdôraznili dôležitosť hodnôt, ktoré Nežná revolúcia priniesla. Rozhodli sme sa preto podporiť také projekty, ktoré budú schopné toto posolstvo prerozprávať mladým formou, ktorá im je najbližšia,“ približuje Tereza Molnár, šéfka komunikácie O2 Slovakia zodpovedná za Férovú nadáciu O2.

O grant sa môžu zapojiť projekty zamerané na vzdelávanie aj umenie

Projekty pritom môžu byť zamerané na rôzne oblasti, či už na inovatívne vzdelávanie, ktorému sa Férová nadácia O2 venuje už dlhodobo, ale aj na literatúru, na umenie, na hudbu či na technológie. „Fantázii sa medze nekladú a my vo Férovej nadácii O2 budeme veľmi radi, ak budeme môcť byť súčasťou mnohých skvelých projektov, ktoré vynikajú unikátnosťou či kreativitou,“ dodáva.

Aj tento rok bude projekty posudzovať Správna rada Férovej nadácie O2 v zložení Peter Gažík, Michal Meško a Juraj Vaculík.

„November 89 bol pre mňa jednou z rozhodujúcich životných etáp. Nie tým, že som sa stal jedným zo študentských lídrov, spoznal som fantastických ľudí, ktorí napriek strachu, obavám a s vedomím, že riskujeme úplne všetko si povedali, že už dosť a odmietli ďalej žiť v klamstve, neslobode a beznádeji,“ hovorí Juraj Vaculík, jeden zo študentských lídrov Nežnej revolúcie, v súčasnsoti úspešný podnikateľ, spoluzakladateľ AeroMobilu aj reklamnej agentúry Made by Vaculik a zároveň člen správnej rady Férovej nadácie O2.

„Tým, že sme neboli ticho a v priebehu pár dní sa k nám pripojili mnohé výrazné osobnosti a hlavne masy, umožnili, že posledných 30 rokov žijeme v omnoho lepších časoch, aj keď sme oprávnene nie vždy spokojní. A to je dobre, pretože sloboda nie je zadarmo, treba ju chrániť a kultivovať každodennými činmi, morálkou a správaním,“ hovorí o dôležitosti slobody v našich životoch.

Ako sa prihlásiť

Stojíte za zaujímavým projektom, ktorý mladým ľuďom pripomína a priblížuje hodnoty slobody a demokracie? Prihlášku do grantového programu môžete odovzdať prostredníctvom online formulára na www.o2.sk/sloboda do polnoci 30. júna 2019.

Pred podaním prihlášky odporúčame preštudovať si štatút grantového programu Sloboda nie je samozrejmosť na stránke Férovej Nadácie O2.


Vybrali sme 11 najlepších smartfónov z júnovej ponuky

Čítaj viac

Huawei 1+1: získajte k smartfónu Huawei aj druhý telefón alebo hodinky

Čítaj viac

Férová Nadácia O2 prerozdelí na projekty k 30. výročiu Nežnej revolúcie 30 000 €

Čítaj viac