Zacvičte si doma. Takto to bude ľahšie

Počuli ste už o aplikácii Results, určenou pre domáci tréning? Ak nie, je čas ju vyskúšať. Ak áno, pozrite sa, čo nové prináša.

Počuli ste už o aplikácii Results, určenou pre domáci tréning? Ak nie, je čas ju vyskúšať. Ak áno, pozrite sa, čo nové prináša.

Aké možnosti pribudli v aplikácii?

Fotografie napredovania

Teraz si môžete kontrolovať svoje napredovanie, a to tak, že sa budete pravidelne fotografovať. Svoje zábery si môžete nechať pre seba alebo sa môžete o svoje úspechy deliť s priateľmi na sociálnych sieťach a zároveň tak motivovať seba i ostatných.

Apple TV a Chromecast

Appka Results je teraz kompatibilná aj s Apple TV a s Chromecastom, vďaka čomu sú tréningy oveľa pohodlnejšie! Všetky ukážky cvičení môžete prakticky sledovať na veľkej obrazovke. Skvelé, nie?

V aplikácii nájdete rýchle a intenzívne cvičebné zostavy, ktoré sú ako stvorené na domáci tréning! Ak je vonku zlé počasie alebo nemáte čas ísť do fitka, appka Results predstavuje ideálne riešenie.

Máte pocit, že vám do domáceho tréningu stále chýba trochu motivácie? Tu je 8 výhod, pre ktoré by ste s cvičením mali začať už dnes.

1. Ušetríte čas

Nemusíte nasadnúť do auta a šoférovať do fitka či do parku len preto, aby ste si dobre zacvičili. Jediné, čo musíte urobiť, je obliecť sa spustiť svoju aplikáciu. A ak si všetko pripravíte deň vopred, ušetríte toho času ešte viac.

2. Viac peňazí vo vrecku

Nemusíte platiť za drahé členstvá vo fitkách s tonami špeciálnych strojov, z ktorých väčšinu ani neviete správne použiť. Za ušetrené peniaze si potom doprajte odmenu za dosiahnutie zdravej telesnej hmotnosti.

3. Nemusíte hľadať opatrovateľku

Pre všetkých zaneprázdnených rodičov môžu byť tréningy v pohodlí domova ako darom z nebies. Netreba si nájsť opatrovateľku a dokonca sa dá cvičiť aj poobede, keď vaša ratolesť sladko spí.

4. Vždy a všade

Otváracie hodiny najbližšej posilňovne ani to, či je vonku počasie vhodné na tréning, vás už nemusia zajímať. Ak práve sedíte na pohovke a dostanete chuť zacvičiť si, pokojne si môžete dopriať napríklad kvalitný tréning s vlastnou váhou.

5. Môžete byť pozitívnym vzorom

Možno práve domáci tréning môže byť cesta, ako motivovať partnera, aby sa s vami vydal na cestu kondície a zdravia. Keď uvidí, ako tvrdo trénujete aj doma, možno ho to navnadí a pridá sa k vám aj bez zdĺhavého presviedčania. A možno vás uvidia deti, ktoré si vďaka tomu spoja fitnes so zábavou a uvedomia si, že cvičenie je rovnako potrebné, prínosné a prirodzené ako čistenie zubov či rešpektovanie starších ľudí.

6. Nik vás nebude súdiť

Prostredie vo fitku môže občas pôsobiť dosť odradzujúco a niekedy sa vám môže zdať, že ste jedinou osobou, ktorá netuší, čo tam vlastne robí. Na rozdiel od posilňovne vám tréning v pohodlí domova dovolí kráčať k svojim cieľom bez predsudkov.

7. Použite aj na cestách

Pre všetkých, čo pre svoju prácu často cestujú, môže byť napríklad hotelová izba často pohodlnejšia než skutočný domov. Práve appka Results je pre vás ideálnym riešením aj v prípade, že v hoteli, kde sa momentálne nachádzate, nie je fitko a na tréning vám ostáva len minimum času.

8. Odcvičené raz-dva!

Domáce tréningy vám nemusia zabrať veľa času. Dokonca môžete cvičiť len 10 minút a príjemne sa naštartovať na celý deň.

Aplikácia Results je perfektná cesta, ako zmeniť svoje telo doma len v priebehu niekoľkých týždňov. Pozrite sa na náš blog a inšpirujte sa príbehom premeny, ktorou prešla René, alebo sa na sociálnych sieťach podeľte o skúsenosti Manjy od 1. po 12. týždeň.

Patríte medzi oddaných používateľom používateľov appky Results a neviete sa dočkať, ako zdokumentujete svoje napredovanie a zacvičíte si s Apple TV alebo s Chromecastom? Alebo sa ešte len chystáte začať? Povedzte nám o svojich výsledkoch alebo skúsenostiach!

Stiahnite si update (dostupný teraz v Apple Store na vašej Apple TV) a dostaňte sa do ešte lepšej formy už v priebehu nasledujúcich týždňov.

Runtastic

S viac ako 180 miliónmi stiahnutí a 90 miliónmi používateľov na Runtastic.com patria mobilné aplikácie Runtasticu medzi tie narozšírenejšie. Zaznamenávajú a manažujú dáta o zdraví a fitness, aby jednotlivcov motivovali k zdravému životnému štýlu.

Viac zaujímavých článkov nájdete na ich blogu.

Páčil sa vám článok?
Slabé
12345 (No Ratings Yet)
Loading...
Super

Oslávte s O2 voľnosť od vecí, ktoré vám robia vrásky

O2 pre vás pripravilo interaktívnu skartovačku, ktorá z vašich problémov urobí konfety.

Každý sa niekedy ocitne v situácii, na ktorú nechce mať žiadne spomienky. Najradšej by človek bol, keby sa rozplynuli vo vzduchu. A práve to môžete urobiť tak trochu symbolicky, trošku deštruktívne a zároveň kreatívne. O2 pre vás pripravilo interaktívnu skartovačku, ktorá z vašich problémov urobí konfety.

Zariadenie, aj celá “hra” je celkom anonymná a môžete sa do nej zapojiť rovnako osobne, ako aj online. Fyzicky sa skartovačka nachádza v bratislavskej pobočke O2 v OC Central, no frustrujúci obsah do nej môžete nahrať online. Nemusíte sa báť, že by sa dostal do zlých rúk. Osobné údaje sú prísne chránené, zo strany operátora nie sú ukladané a pri skartovaní sú zničené tak precízne, že ich neskôr nikto nerozlúšti.

Ako to prebieha

V prvom rade si vyberte, ktorého dokumentu, fotky, alebo súboru sa chcete zbaviť. Predstavte si, aký oslobodzujúci pocit by to bol, keby ste ho videli roztrhaný na márne kusy v skartovačke a následne premenený na oslavné konfety. Ak ste si dokument alebo fotku vybrali, stačí navštíviť stránku volnost.o2.sk a vložiť cez ňu vybraný súbor.

Následne môžete buď naživo, alebo online (livestream na stránke, ktorý je dostupný vždy od 10:00 do 22:00) sledovať, ako sa vaše papiere najskôr vytlačia, potom skartujú. Potom sa nabijú do “dela” a maňuška ho na koniec vystrelí do vzduchu.

Keďže spoločnosti O2 nie je ukradnuté ani životné prostredie, tlačí sa výlučne na recyklovaný papier. Všetky konfety sa starostlivo ukladajú a pripravujú na ďalšie použitie. Za účasť bude môcť tisícka ľudí, ktorí si svoje problémy nechali vystreliť do vzduchu, vyhrať milý darček od O2. Z konfiet totiž vzniknú sadeničky so semienkom, z ktorého po zalievaní vyklýči nová bylinka.

Aktivita trvá od 5. do 16. októbra, každý deň od desiatej ráno do desiatej večer.

Nechajte si z problémov narásť rastlinku

O2 ako súčasť svojej kampane Vykúpenie z viazanosti ponúka možnosť tisícke zúčastnených vyhrať papierové sadeničky, z ktorých po zasadení vyrastú rastliny. Tie ich odmenia tým, čo je pre nás všetkých úplne neodmysliteľným: kyslíkom.

Pre všetkých, ktorých dokumenty sa v pobočke O2 v OC Central premenili na oslavné konfety, sa ich cesta za úľavou nekončí. Konfety z recyklovaného papiera totiž po vystrelení neskončia v koši, ale naopak, budú starostlivo vyzbierané a využité pri výrobe papierových guličiek, ktoré v sebe nesú semienka rastlín. Ľuďom, ktorí sa prostredníctvom interaktívnej O2 kampane symbolicky zbavili dokumentov, ktoré im robili vrásky, sa takto môže dostať milého darčeka.

Po zasadení papierových sadeničiek, ktoré dostane tisíc ľudí, z nich totiž vyrastú milé rastlinky, ktoré pre nás majú nedoceniteľnú funkciu vyrábať nový kyslík. Výhercovia sa budú vyberať pomocou losovania spomedzi všetkých zúčastnených. Noví majitelia rastliniek budú kontaktovaní formou, ktorú udávali počas registrácie na stránke volnost.o2.sk.

Takže, ak vás niečo ťaží na srdci, môžete sa zapojiť, urobiť si z problémov konfety a následne z nich nechať vyrásť novú rastlinku.


Lifetech: Čo je nové