Ako sa dorozumieť v mori čo najefektívnejšie?

S časom obmedzeným kapacitou kyslíkového prístroja, tlakom, ktorý všetko komplikuje, a inými nástrahami je to doslova otázka prežitia. S novou kartou O2 voľnosť je to však hračka.

S časom obmedzeným kapacitou kyslíkového prístroja, tlakom, ktorý všetko komplikuje, a inými nástrahami je to doslova otázka prežitia. S novou kartou O2 voľnosť je to však hračka.

Cez vysielačku

Existujú v rôznych veľkostiach – od celých masiek až po maličké „divajsy“, ktoré sa pripnú popruhmi. Nie vždy však cez ne rozumieť, najmä pre štuple v nose či vyrovnávače tlaku.

Rukami-nohami

Najspoľahlivejšia (a najvyužívanejšia) metóda podvodnej komunikácie je posunková reč. Dôležité však je poznať význam znakov, ktorý sa môže líšiť od toho na súši. Vztýčený palec tu dole totiž neznamená, že „potápanie je super – moja nová láska“, ale „musím sa okamžite vynoriť“.

Písmom

Keď zlyhá technika, potápači siahnu po voskovkách. Vážne. Píšu nimi na špeciálne upravené menšie či väčšie plastové tabuľky, ktoré si pripevnia buď priamo na zápästie, alebo „pricvaknú“ k výstroju. Problém je, keď sa tabuľka stratí – odpláva.

Cez telefón

Vyššie uvedené spôsoby dorozumievania fungujú vo všetkých moriach, v ktorých sú vhodné podmienky na potápanie. Našťastie, v mori možností je to oveľa jednoduchšie. S novou predplatenou kartou O2 Voľnosť máte more času. Môžete hovoriť, koľko chcete, pokojne aj hodinu a za každý hovor zaplatíte len 10 centov. Viac informácií o karte nájdete na našej stránke.

Máte záujem o prenos čísla?

Radi vám poradíme a pomôžeme.
Nechajte nám vaše telefónne číslo
a budeme vás kontaktovať.
Radi vám poradíme a pomôžeme.
Nechajte nám vaše telefónne číslo a zavoláme vám
v priebehu najbližšieho pracovného dňa.
Ďakujeme. Zavoláme vám.
Páčil sa vám článok?
Slabé
12345
Loading...
Super

Predobjednajte si nový Samsung Galaxy Note10 a získajte naspäť až 580 €

Novú vlajkovú loď Samsungu môžete mať medzi prvými a ešte pri tom aj ušetriť.

Samsung v auguste predstaví svoje nové vlajkové lode, smartfóny Galaxy Note10 a Galaxy Note10+. Novinky si môžete predobjednať od 7. 8. 2019 do 22. 8. 2019 vyplnením tohto formulára.

Prečítajte si: Samsung Galaxy Note10 predstavuje skutočne sofistikovaný telefón

Ak spolu s predobjednávkou odpredáte svoje staré zariadenie, môžete získať aj finančný bonus do výšky 580 €*. Nárok na bonus je podmienený predregistráciou na webovej stránke www.novysamsung.sk v období od 7. 8. do 22. 8. 2019. Bez predregistrácie nárok na bonus zaniká.

Postup výmeny starého zariadenia

Podmienky finančného bonusu

  • Predobjednávka nového Sasmung Galaxy Note10 alebo Note10+ od 7. 8. 2019 do 22. 8. 2019.
  • Registrácia starého zariadenia a doregistrovanie údajov nového Samsung Galaxy Note10 alebo Note10+ na www.novysamsung.sk od 23. 8. 2019 do 30. 9. 2019.
  • *Suma 580 € reprezentuje najvyššiu výkupnú cenu použitého Samsung Galaxy Note9 128 GB Dual Sim.

Predobjednajte si nový Samsung Galaxy Note10 a získajte naspäť až 580 €

Čítaj viac

Výkon, výdrž aj výborné fotky. Pozrite si aktuálny výber top zariadení

Čítaj viac

O2 vylepšilo balíky dát pre kartu O2 Voľnosť. 1 GB dát môže byť váš už za 1 €

Čítaj viac