Dajte vedieť, že ste v Dobrej sieti a vyhrajte 3x nový iPhone X

Označte sa ako prvý v jednej zo súťažných obcí a ste automaticky zaradený do žrebovania o 3 telefóny iPhone X.

Do súťaže sa môžete zapojiť aj v prípade, ak ste sa už raz v jednej zo súťažných obcí označili. Zoznam obci nájdete na tomto mieste.

Na zapojenie sa do súťaže je potrebné zapnúť si mobilné dáta a povoliť geolokáciu pre stránku www.dobrasiet.o2.sk. Po označení aktuálnej polohy vám príde SMS-ka s kódom na dáta navyše, ktoré si môžete uplatniť. Ak dáta nevyužívate pravidelne, máte možnosť zažiadať o štartovací balíček dát.

Súťaž prebieha od 30. novembra 2017 do 15. decembra 2017 00:00 hod.

Podrobné podmienky súťaže nájdete na tomto mieste.

 

Páčil sa vám článok?
Slabé
12345
Loading...
Super

Video: Ako správne a bezpečne predbiehať

Rasťo Chvála pripravil sériu videí, ktoré z vás spravia lepšieho vodiča. Tentoraz sa pozrel na to, ako predbiehať tak, aby ste neohrozili seba ani ostatných účastníkov cestnej premávky.

Motoristický novinár Rasťo Chvála v rámci seriálu Chvála bezpečnej jazde prináša vodičom nielen cenné rady, ale aj skvelé zľavy v podobe O2 Extra výhod. Vo videu sa tentoraz zameral na manéver, ktorý patrí pri riadení vozidla medzi najriskantnejšie.

Jazdite zodpovedne, naištalujte si appku O2 Extra výhody a získajte navigáciu zadarmo aj 5 GB dát k tomu. Viac informácií

Aby ste mohli bezpečne predbiehať, musíte si byť istý sami sebou aj svojím autom. Rasťo Chvála vysvetľuje, ako správne predbiehať s autom, ktoré má pod kapotou veľa koní, aj s takým, ktoré je staré či slabšie.

Pozrite si video a presvedčte sa, ako správne predbiehať:

Oslovilo vás toto video? Pozrite si ďalšie:

Jazdite zodpovedne, pozrite si Rasťove odporúčania na bezpečnú jazdu a staňte sa lepším vodičom. Navyše môžete získať 5 GB dát a využiť špeciálnu ponuku O2 Extra výhod a uplatniť si skvelé zľavy na tankovanie, autoškolu aj kondičné jazdy. Viac informácií nájdete na www.extravyhody.o2.sk.


Predobjednajte si nový Samsung Galaxy Note10 a získajte naspäť až 580 €

Čítaj viac

Výkon, výdrž aj výborné fotky. Pozrite si aktuálny výber top zariadení

Čítaj viac

O2 vylepšilo balíky dát pre kartu O2 Voľnosť. 1 GB dát môže byť váš už za 1 €

Čítaj viac