Vytvorte s nami mapu Dobrej siete – 4G LTE pokrytia Slovenska a získajte dáta navyše

Spoločnosť O2 pokračuje v koncepte kampaní, ktoré zapájajú ľudí a podporujú ich v aktivitách na zlepšovanie spoločnosti. Prostredníctvom geolokačnej súťaže Dobrá sieť sa zákazníci presvedčia o komforte, ktorý im najširšia 4G LTE sieť na Slovensku ponúka, získajú bezplatné dáta navyše a prispejú na dobrú vec.

Dobrá sieť štartuje už v pondelok 6.11. a zapojiť sa môžu všetci zákazníci O2. Ich úlohou je označiť sa v niektorej z viac ako 1 700 obcí Slovenska, ktoré sú pokryté 4G LTE signálom. Svojimi označeniami postupne vytvoria mapu pokrytia Slovenska.

„Každý týždeň aktualizujeme mapu pokrytia 4G LTE signálom o nové lokality, pričom ním v súčasnosti pokrývame viac ako 90 % obyvateľstva. Dôležitejšie ako toto číslo však je, aby sa o tom presvedčili samotní zákazníci,“ povedala hovorkyňa O2 Tereza Molnár.

„V najbližších týždňoch budú práve oni prieskumníkmi signálu 4G LTE a presvedčia sa tak, že aj v Orechovej Potôni, Zemplínskych Hámroch či Zvolenskej Slatine už nájdu LTE pokrytie. Potvrdením svojej polohy v 1 700 miestach na Slovensku budú nielen sami tvoriť mapu pokrytia, ale získajú aj dáta navyše,“ približuje Molnár.

Dobrá sieť podporí vzdelávanie na Slovensku

Dobrá sieť však nebude len súťažnou aktivitou, ale bude mať aj iný rozmer.

„Spoločnosť O2 si kladie za cieľ podieľať sa na zlepšovaní prostredia okolo seba. Dlhodobo sa orientujeme na podporu vzdelanosti a inovácií, preto sme sa rozhodli, že za každé súťažné checknutie venujeme 50 centov na podporu vzdelávania prostredníctvom platformy Dobrá krajina, konkrétne projektu Generácia 3.0, ktorý podporuje lepšie formy vzdelávania detí,“ vysvetlila hovorkyňa O2.

Generácia 3.0 zároveň združuje pokrokové školy a vzdelávacie iniciatívy v regiónoch. Projekt Generácia 3.0 rovnako ako platforma Dobrá krajina sú aktivitami Nadácie Pontis.

Ako sa zapojiť

  1. Zapnite si mobilné dáta.
  2. Povoľte geolokáciu pre stránku www.dobrasiet.o2.sk.
  3. Po označení aktuálnej polohy vám príde SMS s kódom na dáta navyše, ktoré si môžete uplatniť. Ak pravidelne dáta nevyužívate, máte možnosť zažiadať o štartovací balíček dát.

Podrobné podmienky súťaže nájdete tu.

Páčil sa vám článok?
Slabé
12345
Loading...
Super

Máte nápad, ktorý zmení svet? Prihláste ho a získajte podporu najlepších a podiel z 1 milióna dolárov

Svetové zviditeľnenie, finančná podpora, osobný koučing a množstvo nových priateľov medzi podnikateľmi zo sveta. To všetko sa dá získať v medzinárodnej súťaži Chivas VENTURE určenej inovatívnym podnikateľom.


Podnikáte? Takto si vyberiete ideálny smartfón s paušálom

Čítaj viac

Lifetech: Čo je nové