V Dobrej sieti najširšiu 4G LTE sieť potvrdilo vyše 11 700 zákazníkov O2

Do Dobrej siete od O2 sa zapojilo až 11 709 zákazníkov, ktorí sa takto presvedčili o výhodách najširšej 4G LTE siete na Slovensku, ktorá pokrýva vyše 93 % populácie. Súťažiaci tiež prispeli na dobrú vec, a to na projekt Generácia 3.0 od Nadácie Pontis zameraný na moderné vzdelávanie mladých a podporu inovatívnych učiteľov.

Geolokačná aktivita Dobrá sieť mala veľmi jednoduché a prehľadné pravidlá. Stačilo byť zákazníkom O2 a označiť sa v ktorejkoľvek z takmer 2 000 obcí pokrytých 4G LTE signálom, ktorý od septembra 2017 pokrýva už vyše 93,5 % populácie Slovenska.

Zákazníkov telefón musel byť prihlásený do 4G LTE siete, aby sa označenie mohlo uskutočniť. Cieľom aktivity bolo dať zákazníkom možnosť, aby sa sami mohli presvedčiť o kvalite O2 siete, a zároveň tak potvrdiť najširšiu sieť 4G LTE na Slovensku. Všetky označenia zákazníkov môžete nájsť na stránke Dobrej siete, ktorá zostáva aj naďalej dostupná na www.dobrasiet.o2.sk.

Dobrá sieť zaznamenala až 14 144 súťažných checknutí, pričom najviac ich bolo v bratislavskej mestskej časti Ružinov s počtom 324. „Za každé súťažné checknutie sme venovali 50 centov Nadácii Pontis. Súťažiaci teda prispeli sumou vyše 7 000 € na ich vzdelávací projekt Generácia 3.0,“ povedala hovorkyňa O2 Slovakia Tereza Molnár.

Za posledný rok pokrylo O2 vlastnou 4G LTE sieťou 1080 nových lokalít, čím koncom septembra sprístupnilo 4G LTE signál už pre 93,56 % populácie. Operátor s budovaním siete pokračuje ďalej a jej rozširovaniu sa plánuje venovať aj v budúcom roku.

Páčil sa vám článok?
Slabé
12345
Loading...
Super

Týchto 9 inšpiratívnych TED talks vám pomôže naštartovať sa do nového roka

Na prednáškach TED sa za mikrofónom striedajú inšpiratívni rečníci z celého sveta, aby sa podelili o svoje životné príbehy či život meniace objavy.

Vybrali sme pre vás 9 inšpiratívnych vystúpení, v ktorých môžete nájsť novú motiváciu.

Pozrite si tieto videá s rýchlym internetom kdekoľvek vďaka dátovému paušálu od O2.
Viac informácií

Simon Sinek: Ako skvelí lídri inšpirujú k činu

V tejto prednáške nám Simon Sinek vysvetlí príčiny úspechu značky Apple, ako sa Martinovi Luthererobi Kingovi podarilo v čase bez internetu dostať na svoj prejav 250 000 ľudí a približuje aj to, prečo zostrojili lietadlo ako prví neznámi bratia Wrightovci, ktorí nemali ani vysokú školu, a nie slávny Samuel Pierpont Lagnley, ktorý na to mal dostatok peňazí aj odborníkov.

Susan Cain: Sila introvertov

Susan vo svojej prednáške vysvetľuje, ako je náročné byť v dnešnom otvorenom svete introvertom a vďaka čomu sú introverti ideálni na vedúce pozície vo firmách.

Graham Hill: Menej vecí, viac šťastia

V prednáške o minimalizme nám Graham predstavil jeho prístup k bývaniu na 40 m2: Nemilosrdne vyhadzovať, využívať priestor efektívne a multifunkčne.

Caroline Casey: Pozerať sa za hranice

Aktivistka Caroline hovorí o svojom zrakovom postihnutí a ako si posúvať hranice vlastných možností.

Meg Jay: Prečo 30 nie je nových 20

Dnešní mladí čoraz viac odkladajú prechod z puberty do dospeláckeho života a myslia si, že na všetkom stačí začať pracovať až po tridsiatke. Meg vysvetľuje, prečo sa mýlia.

Amy Cuddy: Vaša reč tela tvaruje to, kým ste

Rozumieť reči tela neznamná len dokázať ju čítať na iných. Amy hovorí aj o tom, ako dokáže navodzovanie prejavov sebavedomia sebavedomie skutočne vyvolať.

Rita Pierson: Každé dieťa potrebuje šampióna

Učiteľka so 40-ročnou praxou vás prevedie svetom učiteľsko-žiackych vzťahov a vysvetlí, prečo musia žiaci vidieť v učiteľovi človeka, ktorý im nekonečne verí a dáva im pocítiť, že všetko nakoniec dokážu.

Tim Urban: V mysli majstra prokrastinátora

Autor zábavno-náučného webu Wait But Why vo vtipnej prednáške opisuje, čo sa v deje v hlave prokrastinujúceho človeka a prečo sa opakovane spoliehame na poslednú chvíľu napriek tomu, že si vždy povieme, že to už nikdy nespravíme.

Julian Treasure: Ako rozprávať, aby ľudia počúvali

Bolo by čudné, ak by mal ktokoľvek z prednášajúcich nezáživný a slabý prejav. Julian vám dá pár tipov, ako dosiahnuť, aby váš hlas znel mocne a vaša prezentácia nabudúce znela perfektne.


Pozrite si tieto videá s rýchlym internetom kdekoľvek vďaka dátovému paušálu od O2. Pozrite si tieto videá vďaka dátovým paušálom O2 s rýchlym internetom kdekoľvek.

Modré O2 Dáta

4 GBdát/mes.
15 €mes.
 • 72 € na zariadenie
 • 5 GB dát / mes.
 • Bez viazanosti
 • Volania zo SR a z ČR do EÚ 0,10 € / min.
 • 0,06 € / SMS
Skryť
Zobraziť viac
4 GB
 dát / mes.
+
72 €
na zariadenie
alebo
5 GB
dát / mes.
Navýšenie o 1 GB
za 3 €
Bez viazanosti
Volania zo SR a ČR do EÚ
0,10 € / min.
0,06 € / SMS
15 €
/ mes.

Strieborné O2 Dáta

8 GBdát/mes.
20 €mes.
 • 120 € na zariadenie
 • 10 GB dát / mes.
 • Bez viazanosti
 • Volania zo SR a z ČR do EÚ 0,10 € / min.
 • 0,06 € / SMS
Skryť
Zobraziť viac
8 GB
 dát / mes.
+
120 €
na zariadenie
alebo
10 GB
dát / mes.
Navýšenie o 1 GB
za 3 €
Bez viazanosti
Volania zo SR a ČR do EÚ
0,10 € / min.
0,06 € / SMS
20 €
/ mes.

Zlaté O2 Dáta

16 GBdát/mes.
30 €mes.
 • 168 € na zariadenie
 • 20 GB dát / mes.
 • Bez viazanosti
 • Volania zo SR a z ČR do EÚ 0,10 € / min.
 • 0,06 € / SMS
Skryť
Zobraziť viac
16 GB
 dát / mes.
+
168 €
na zariadenie
alebo
20 GB
dát / mes.
Navýšenie o 1 GB
za 3 €
Bez viazanosti
Volania zo SR a ČR do EÚ
0,10 € / min.
0,06 € / SMS
30 €
/ mes.

Lifetech: Čo je nové