70 inteligentných jobov a stáží, kvôli ktorým sa oplatí vrátiť na Slovensko

Každý rok sa na Vianoce zo zahraničia vracajú tisícky mladých ľudí - za rodinou, za kamarátmi. Chceli by sme, aby čo najviac z nich tento rok zostalo doma na dlhšie.

Na Slovensku sú stovky jobov, v ktorých viete rásť, a ktoré sú zaplatené dobre. Organizácia LEAF ich pravidelne monitoruje a na konci roka otvára ponuku desiatok stáží a pracovných ponúk – pre tých, ktorí by možno už po Vianociach chceli zostať doma na dlhšie.

Čo poviete, oplatí sa v lete vrátiť na Slovensko kvôli niektorému z týchto jobov?

Útvar hodnoty za peniaze: Analytik / analytička

Výsledkom práce analytika/analytičky sú interné podklady, prezentácie, analýzy, či iné analytické správy pre vedenie Ministerstva financií.

R&D and Innovation Analyst v Neulogy

Vráťte sa späť, aby ste pomohli slovenským firmám inovovať.

Process Engineer v c2i

V tejto práci posuniete dopredu technológiu výroby karbónových vlákien.

Siebert + Talaš: Junior projektant na projekte Autobusová stanica NIVY

This is big: navždy zmeníte prvý dojem návštevníkov z Bratislavy – postavíte novú, voňavú a peknú stanicu.

Biznis konzultant v O2

Job, v ktorom budete na začiatku vždy na 3 mesiace súčasťou iného tímu – Úseku stratégie, Úseku financií a Úseku marketingu. Následne si môžete vybrať, ktorý smer vás najviac zaujíma, a zostať v ňom.

Fund Associate v LRJ

Vo venture capital fonde LRJ budete mať možnosť formovať stratégiu fondu a jeho schopnosť prinášať reálnu hodnotu pre svoje investície.

Analytik pre Slovensko.digital

Vašou úlohou bude analýza vybraného projektu v štátnom IT a rešerš/spísanie príkladov dobrej praxe vo fungovaní eGovernment-u v zahraničí.

Všetkých 70+ zverejnených jobov pre absolventov a študentov vysokých škôl nájdete na stránke www.prilezitostidoma.sk programu LEAF pre Slovákov žijúcich v zahraničí.

Páčil sa vám článok?
Slabé
12345
Loading...
Super

Video: Ako počas jazdy zvládnuť krízovú situáciu

Rasťo Chvála pripravil sériu videí, ktoré z vás spravia lepšieho vodiča. Tentoraz sa pozrel na to, ako zvládnuť krízovú situáciu, v rámci ktorej treba nečakane zabrzdiť a vyhnúť sa prekážke.

Motoristický novinár Rasťo Chvála v rámci seriálu Chvála bezpečnej jazde prináša vodičom nielen cenné rady, ale aj skvelé zľavy v rámci O2 Extra výhod. V tomto videu sa zameral na vodičov, ktorí so šoférovaním ešte len začínajú alebo už dlhšie nešoférovali, a ukazuje, ako zvládnuť neočakávané situácie.

Jazdite zodpovedne a využite špeciálnu ponuku O2 Extra výhod. Viac informácií

Sám má najazdených viac ako dva milióny kilometrov a tisíce za volantom pretekárskeho auta a rád učí ľudí šoférovať. V tejto časti seriálu si sadol na sedadlo spolujazdca a za volant pustil svoju dcéru.

Pozrite si video plné šikovných rád aj s praktickým testom, ktorý ukazuje, ako auto reaguje v krízovej situácii:

Páčilo sa vám toto video? Pozrite si ďalšie:

Jazdite zodpovedne, pozrite si Rasťove odporúčania na bezpečnú jazdu a staňte sa lepším vodičom. Navyše môžete využiť špeciálnu ponuku O2 Extra výhod a získať skvelé zľavy na tankovanie, autoškolu aj kondičné jazdy. Viac informácií nájdete na www.extravyhody.o2.sk.


Vybrali sme 10 najlepších smartfónov z júnovej ponuky

Čítaj viac

Huawei 1+1: získajte k smartfónu Huawei aj druhý telefón alebo hodinky

Čítaj viac

Moje O2: Vybavte všetko dôležité z pohodlia svojho domova

Čítaj viac