Chcete Slovensko zmeniť k lepšiemu? Spojte vaše kreatívne sily s Férovou nadáciou O2

Po kampani desiatich výziev k dobrej veci, ktorou O2 mobilizovalo celé Slovensko, sa pripravuje niečo ešte veľkolepejšie.

O2 rozdelí 100 000 eur z grantového programu Férovej nadácie mladým ľuďom, ktorí chcú svojím vzdelaním, podnikavosťou a inovatívnosťou našu krajinu vylepšiť. Ak medzi nich patríte, prihláste sa.

Mnoho mladých ľudí má skvelé nápady, vízie, aj konkrétne plány, ako ich uskutočniť. Chcú žiť v krajine, ktorá funguje podľa ich predstáv, chcú sa vzdelávať a vidia svet ako plný príležitostí. Čo im však častokrát chýba, sú dostatočné financie. Ak patríte medzi nich, alebo viete o projekte, ktorý mladých ľudí podporí a posunie vpred, pošlite prihlášku do Férovej nadácie do 10. júla.

Férová nadácia, ktorá projekt financuje, sa už viacero rokov usiluje o vylepšenie našej krajiny. Podporuje sľubné projekty z dielne ambicióznych mladých ľudí, ktorí sa neboja vyhrnúť si rukávy a pustiť sa do práce. V minulosti to boli napríklad členovia občianskeho združenia Laputa, ktorí sa rozhodli zrekonštruovať Baštu pri Lazovnej bráne a vytvoriť z nej miesto, kde sa budú ľudia schádzať a vytvorí sa priestor pre literatúru.

Ďalší zaujímavý projekt vznikol vďaka kreatívnym študentom z gymnázia C. S. Lewisa v Bratislave. Rozhodli sa zriadiť kaviareň v dobovom štýle spisovateľa, po ktorom je ich škola pomenovaná. Priestory si sami prerobili od piky a sami sa tiež starajú o chod celého zariadenia. Zisky putujú do ich štipendijného fondu.

studenti

Ďalšie projekty vytvárajú priestory, kde môžu rodičia s deťmi spoločne a kvalitne tráviť čas. Iné zas ponúkajú nové spôsoby vzdelávania, pri ktorých sa deti nebudú v škole nudiť. Priestoru na nápady je veľa a kreatívnych iniciatív nie je nikdy dosť. Tento rok môže Férová nadácia k životu prebudiť aj váš projekt.

Ak máte v zálohe dobrý nápad, tím ľudí, ktorí sú pripravení pustiť sa do práce, nenechávajte ho oddychovať v zásuvke. Vyjdite s ním von. Tu nájdete formulár na prihlásenie aj detailné informácie o projekte a prihlasovacie podmienky. Prihlásiť sa je možné do 10. júla 2017.

Páčil sa vám článok?
Slabé
12345 (No Ratings Yet)
Loading...
Super

Video: Stihne asistent jazdy vždy zabrzdiť?

Rasťo Chvála pripravil sériu videí, ktoré z vás spravia lepšieho vodiča. Tentoraz sa zameriava na to, že hoci asistenčné služby šoférovi jazdu uľahčia, nedokážu ho úplne nahradiť.

Motoristický novinár Rasťo Chvála v rámci seriálu Chvála bezpečnej jazde prináša vodičom nielen cenné rady, ale aj skvelé zľavy v rámci O2 Extra výhod. Kým v prvom videu otestoval, čo sa môže stať, ak nemáte správne obuté kolesá, v druhom dokazuje, že aj pri použití asistenčných vychytávok sa treba plne sústrediť na cestu a nie na mobil.

Jazdite zodpovedne a využite špeciálnu ponuku O2 Extra výhod. Viac informácií

„Oči stále na ceste.“ Tak znie heslo, ktorého by sa mal podľa Rasťa Chválu držať každý zodpovedný vodič. Pozrite si, čo sa mu stalo, keď počas jazdy nedával pozor:

Prečítajte si: 5 rád, ako sa správať v zápchach

Jazdite zodpovedne, pozrite si Rasťove odporúčania na bezpečnú jazdu a staňte sa lepším vodičom. Navyše môžete využiť špeciálnu ponuku O2 Extra výhod a získať skvelé zľavy na tankovanie, servis automobilu aj praktické príslušenstvo. Viac informácií nájdete na www.extravyhody.o2.sk.


Vybrali sme 11 najlepších smartfónov z júnovej ponuky

Čítaj viac

Huawei 1+1: získajte k smartfónu Huawei aj druhý telefón alebo hodinky

Čítaj viac

Férová Nadácia O2 prerozdelí na projekty k 30. výročiu Nežnej revolúcie 30 000 €

Čítaj viac