Oslávte s O2 voľnosť od vecí, ktoré vám robia vrásky

O2 pre vás pripravilo interaktívnu skartovačku, ktorá z vašich problémov urobí konfety.

Každý sa niekedy ocitne v situácii, na ktorú nechce mať žiadne spomienky. Najradšej by človek bol, keby sa rozplynuli vo vzduchu. A práve to môžete urobiť tak trochu symbolicky, trošku deštruktívne a zároveň kreatívne. O2 pre vás pripravilo interaktívnu skartovačku, ktorá z vašich problémov urobí konfety.

Zariadenie, aj celá “hra” je celkom anonymná a môžete sa do nej zapojiť rovnako osobne, ako aj online. Fyzicky sa skartovačka nachádza v bratislavskej pobočke O2 v OC Central, no frustrujúci obsah do nej môžete nahrať online. Nemusíte sa báť, že by sa dostal do zlých rúk. Osobné údaje sú prísne chránené, zo strany operátora nie sú ukladané a pri skartovaní sú zničené tak precízne, že ich neskôr nikto nerozlúšti.

Ako to prebieha

V prvom rade si vyberte, ktorého dokumentu, fotky, alebo súboru sa chcete zbaviť. Predstavte si, aký oslobodzujúci pocit by to bol, keby ste ho videli roztrhaný na márne kusy v skartovačke a následne premenený na oslavné konfety. Ak ste si dokument alebo fotku vybrali, stačí navštíviť stránku volnost.o2.sk a vložiť cez ňu vybraný súbor.

Následne môžete buď naživo, alebo online (livestream na stránke, ktorý je dostupný vždy od 10:00 do 22:00) sledovať, ako sa vaše papiere najskôr vytlačia, potom skartujú. Potom sa nabijú do “dela” a maňuška ho na koniec vystrelí do vzduchu.

Keďže spoločnosti O2 nie je ukradnuté ani životné prostredie, tlačí sa výlučne na recyklovaný papier. Všetky konfety sa starostlivo ukladajú a pripravujú na ďalšie použitie. Za účasť bude môcť tisícka ľudí, ktorí si svoje problémy nechali vystreliť do vzduchu, vyhrať milý darček od O2. Z konfiet totiž vzniknú sadeničky so semienkom, z ktorého po zalievaní vyklýči nová bylinka.

Aktivita trvá od 5. do 16. októbra, každý deň od desiatej ráno do desiatej večer.

Nechajte si z problémov narásť rastlinku

O2 ako súčasť svojej kampane Vykúpenie z viazanosti ponúka možnosť tisícke zúčastnených vyhrať papierové sadeničky, z ktorých po zasadení vyrastú rastliny. Tie ich odmenia tým, čo je pre nás všetkých úplne neodmysliteľným: kyslíkom.

Pre všetkých, ktorých dokumenty sa v pobočke O2 v OC Central premenili na oslavné konfety, sa ich cesta za úľavou nekončí. Konfety z recyklovaného papiera totiž po vystrelení neskončia v koši, ale naopak, budú starostlivo vyzbierané a využité pri výrobe papierových guličiek, ktoré v sebe nesú semienka rastlín. Ľuďom, ktorí sa prostredníctvom interaktívnej O2 kampane symbolicky zbavili dokumentov, ktoré im robili vrásky, sa takto môže dostať milého darčeka.

Po zasadení papierových sadeničiek, ktoré dostane tisíc ľudí, z nich totiž vyrastú milé rastlinky, ktoré pre nás majú nedoceniteľnú funkciu vyrábať nový kyslík. Výhercovia sa budú vyberať pomocou losovania spomedzi všetkých zúčastnených. Noví majitelia rastliniek budú kontaktovaní formou, ktorú udávali počas registrácie na stránke volnost.o2.sk.

Takže, ak vás niečo ťaží na srdci, môžete sa zapojiť, urobiť si z problémov konfety a následne z nich nechať vyrásť novú rastlinku.

Páčil sa vám článok?
Slabé
12345
Loading...
Super

Čertovsky dobré Vianoce s Cigánskymi diablami a Katarínou Knechtovou

V predvianočnom aj sviatočnom období sa vám skupina známych umelcov postará o nezabudnuteľnú vianočnú náladu.

Cigánski diabli sú u nás doma aj za hranicami svojím prevedením aj žánrom unikátom. Sú hrdými držiteľmi prestížneho ocenenia World Masters Committee. Ich takmer každoročná séria koncertov Diabolské Vianoce sa stala slovenskou sviatočnou klasikou.

Nemenej známa na našej hudobnej scéne je aj Katarína Knechtová, ktorú sme najskôr poznali ako vokalistku IMT Smile, neskôr ako speváčku skupiny Peha a od roku 2008 vďaka sólovej kariére. Za svoje spevácke aj skladateľské úspechy bola viackrát ocenená prestížnymi hudobnými oceneniami, medzi ne patrí napríklad ocenenie OTO a slovenský Slávik.

Budapeštiansky Cigánsky symfonický orchester, tretí hudobný element koncertovej série, je pojmom nielen doma v Maďarsku, ale aj vo svete. 100-členný orchester je zapísaný aj v Guinnesovej knihe rekordov a pravidelne koncertuje po celom svete. Tentokrát prijali pozvanie vystupovať po Slovensku, a vďaka tomu sa priaznivci živej muziky a zábavy môžu tešiť na neobvyklú kombináciu folklóru, popu a etno hudby.

Svoje koncerty hudobná trojkombinácia odohrá v Žiline (8.12.), Košiciach (9.12) a Bratislave (11.12.).

Prvé lístky na sviatočné turné v predaji už teraz

Zákazníci O2 majú vďaka službe O2 Momenty jedinečnú príležitosť získať vstupenky na toto podujatie skôr ako ostatní. Prednostný predaj začne 6. októbra o 9:00 a bude trvať do 7. októbra, takisto do 9:00.

Stačí počas týchto dní zadať svoje O2 telefónne číslo do formulára Extra výhod a lístky na koncert budú vaše. Pošleme vám špeciálny kód, vďaka ktorému môžete získať vstupenky cez Ticketportal už teraz.


Lifetech: Čo je nové