V Bratislave sa s O2 odveziete Uberom za polovicu

Uber je jeden z najpozoruhodnejších a zároveň najhodnotnejší startup dnešnej doby. Po celom svete si vyslúžil chválu aj kritiku, no milióny priaznivcov sú dôkazom toho, že niečo predsa len robí dobre.

Ak sa potrebujete dostať v Bratislave do práce, na párty, alebo hocikam inam, máte na výber viacero možností. Mestskú dopravu, taxi, vlastné auto, alebo si jednoducho privoláte vodiča, ktorý vás odvezie svojim autom cez službu Uber.

Rýchlo a pohodlne. Spoluprácu s Uberom nadväzuje aj O2. Zákazníci modrého operátora totiž môžu získať zľavu 50 % na 2 jazdy cez túto modernú službu. Zľava platí od 3. novembra do 31. decembra 2016.

Momentálne Uber funguje iba v hlavnom meste. Potrebujete naň predovšetkým aplikáciu v mobile (je dostupná pre Apple aj Android). Na rozdiel od bežného taxíka si vodiča Uberu nezastavíte na ulici, ani na stanovišti, ani nevoláte cez dispečing. Privoláte ho výlučne len cez aplikáciu.

Ako funguje UBER?´

Obrovskou výhodou je, že v Uberi neplatíte hotovosťou. Peniaze sa sťahujú z vašej bankovej karty, ktorou sa musíte v rámci aplikácie zaregistrovať. Uber má vždy základnú maržu (u nás je to 1,7 eura), pričom za každý kilometer sa prirátava 39 centov a za každú minútu 7 centov. Ceny sa môžu zvyšovať v prípade nočných hodín, sviatkov, zlého počasia alebo vyššieho dopytu.

Celý proces objednávania odvozu je veľmi jednoduchý. Na mape nastavíte miesto vyzdvihnutia, a zadáte adresu, kam chcete ísť. Potvrdíte miesto vyzdvihnutia. Aplikácia vám na mape ukazuje, kde sa práve vaše auto nachádza a za koľko minút k vám príde. Pozrieť si môžete aj trasu kadiaľ pôjdete, takže nehrozia žiadne kilometre navyše. Do mailu vám príde faktúra a vy máte možnosť celý priebeh jazdy a dojem z vodiča ohodnotiť.

Vodiči sú väčšinou ľudia, ktorí si takto popri práci privyrábajú, alebo majú jednoducho viac času a svoje jazdy berú popri privyrobení si aj ako príjemnú socializáciu. Po Bratislave jazdia kancelárski zamestnanci, študenti, či ženy v domácnosti.

Dá sa s nimi normálne porozprávať a vždy sa stretnete s veľmi milým prístupom. Bodaj by aj nie. Ak by sa vodič nesprával slušne, nejazdil bezpečne alebo sa nestaral o čistotu svojho auta, nízke hodnotenia zákazníkov by znamenali veľmi rýchly koniec jazdenia pre Uber.

O2 a UBER

Ak by ste radi využili O2 Extra výhodu s Uberom a odviezli za polovicu, nechajte si na stránke vygenerovať váš kód, ktorý potom vložíte v aplikácii Uber do sekcie Promo. Zľava platí do maximálnej výšky 5 eur. Svoju výhodnú jazdu môžete využiť do 14 dní od získania kódu. Na jedno telefónne číslo je možné uplatniť si maximálne jeden unikátny zľavový kódy počas jedného mesiaca, unikátny zľavový kód platí na 2 po sebe idúce jazdy.

Ak sa teda práve nachádzate v hlavnom meste, alebo tu bývate, môžete si takto spríjemniť cestu do práce, na letisko, z mesta domov, alebo kamkoľvek potrebujete.

 

 

Páčil sa vám článok?
Slabé
12345
Loading...
Super

Video: Stihne asistent jazdy vždy zabrzdiť?

Rasťo Chvála pripravil sériu videí, ktoré z vás spravia lepšieho vodiča. Tentoraz sa zameriava na to, že hoci asistenčné služby šoférovi jazdu uľahčia, nedokážu ho úplne nahradiť.

Motoristický novinár Rasťo Chvála v rámci seriálu Chvála bezpečnej jazde prináša vodičom nielen cenné rady, ale aj skvelé zľavy v rámci O2 Extra výhod. Kým v prvom videu otestoval, čo sa môže stať, ak nemáte správne obuté kolesá, v druhom dokazuje, že aj pri použití asistenčných vychytávok sa treba plne sústrediť na cestu a nie na mobil.

Jazdite zodpovedne a využite špeciálnu ponuku O2 Extra výhod. Viac informácií

„Oči stále na ceste.“ Tak znie heslo, ktorého by sa mal podľa Rasťa Chválu držať každý zodpovedný vodič. Pozrite si, čo sa mu stalo, keď počas jazdy nedával pozor:

Prečítajte si: 5 rád, ako sa správať v zápchach

Jazdite zodpovedne, pozrite si Rasťove odporúčania na bezpečnú jazdu a staňte sa lepším vodičom. Navyše môžete využiť špeciálnu ponuku O2 Extra výhod a získať skvelé zľavy na tankovanie, servis automobilu aj praktické príslušenstvo. Viac informácií nájdete na www.extravyhody.o2.sk.


Vybrali sme 11 najlepších smartfónov z júnovej ponuky

Čítaj viac

Huawei 1+1: získajte k smartfónu Huawei aj druhý telefón alebo hodinky

Čítaj viac

Férová Nadácia O2 prerozdelí na projekty k 30. výročiu Nežnej revolúcie 30 000 €

Čítaj viac