Volajte tým, ktorých chcete naozaj počuť. Všetky hovory máte za 10 centov

Predplatená karta O2 Voľnosť je tu pre tých, ktorí radi volajú menej často, ale radšej dlhšie.

Predstavte si to najlepšie z paušálu spolu s výhodami predplatenej karty. Platíte len to, čo prevoláte a stále máte dlhé, hoci aj hodinové hovory za 10 centov. Nie za minútu. Za celý hovor, a to do všetkých sietí. Neriešite žiadne faktúry ani mesačné poplatky, no pritom voláte, takpovediac, bez obmedzení.

Limitovaná ponuka ako darček k 10. narodeninám

Predplatenú kartu O2 Voľnosť si môžete pri príležitosti 10. narodenín O2 kúpiť do konca roka. Okrem dlhých hovorov za 10 centov získate aj ďalšie výhody s ktorými nebudete musieť striehnuť na spotrebu. Starosti tak budete mať jedine s tým, či vám vydrží batéria.

 

Ak nedátujete denno-denne, využijete skôr 250-megabajtový balíček Internet v mobile na deň za 50 centov.

Nová SIM a aktivácia doma z gauča

Predplatenú kartu O2 Voľnosť kúpite jednoducho cez internet za 2 eurá a o nič zložitejšia nie je ani online aktivácia.

Stačí sa prekliknúť do eshopu operátora O2 a vybrať produkt O2 Voľnosť. Vyplníte potrebné údaje a vyberiete si spôsob doručenia a platby. Nová SIM karta vám príde poštou až domov. Volžíte do mobilu, aktivujete online a môžete začať volať hoci aj hodinu za 10 centov.

Máte záujem o prenos čísla?

Radi vám poradíme a pomôžeme.
Nechajte nám vaše telefónne číslo
a budeme vás kontaktovať.
Radi vám poradíme a pomôžeme.
Nechajte nám vaše telefónne číslo a zavoláme vám
v priebehu najbližšieho pracovného dňa.
Ďakujeme. Zavoláme vám.
Páčil sa vám článok?
Slabé
12345
Loading...
Super

Chcete Slovensko zmeniť k lepšiemu? Spojte vaše kreatívne sily s Férovou nadáciou O2

Po kampani desiatich výziev k dobrej veci, ktorou O2 mobilizovalo celé Slovensko, sa pripravuje niečo ešte veľkolepejšie.

O2 rozdelí 100 000 eur z grantového programu Férovej nadácie mladým ľuďom, ktorí chcú svojím vzdelaním, podnikavosťou a inovatívnosťou našu krajinu vylepšiť. Ak medzi nich patríte, prihláste sa.

Mnoho mladých ľudí má skvelé nápady, vízie, aj konkrétne plány, ako ich uskutočniť. Chcú žiť v krajine, ktorá funguje podľa ich predstáv, chcú sa vzdelávať a vidia svet ako plný príležitostí. Čo im však častokrát chýba, sú dostatočné financie. Ak patríte medzi nich, alebo viete o projekte, ktorý mladých ľudí podporí a posunie vpred, pošlite prihlášku do Férovej nadácie do 10. júla.

Férová nadácia, ktorá projekt financuje, sa už viacero rokov usiluje o vylepšenie našej krajiny. Podporuje sľubné projekty z dielne ambicióznych mladých ľudí, ktorí sa neboja vyhrnúť si rukávy a pustiť sa do práce. V minulosti to boli napríklad členovia občianskeho združenia Laputa, ktorí sa rozhodli zrekonštruovať Baštu pri Lazovnej bráne a vytvoriť z nej miesto, kde sa budú ľudia schádzať a vytvorí sa priestor pre literatúru.

Ďalší zaujímavý projekt vznikol vďaka kreatívnym študentom z gymnázia C. S. Lewisa v Bratislave. Rozhodli sa zriadiť kaviareň v dobovom štýle spisovateľa, po ktorom je ich škola pomenovaná. Priestory si sami prerobili od piky a sami sa tiež starajú o chod celého zariadenia. Zisky putujú do ich štipendijného fondu.

studenti

Ďalšie projekty vytvárajú priestory, kde môžu rodičia s deťmi spoločne a kvalitne tráviť čas. Iné zas ponúkajú nové spôsoby vzdelávania, pri ktorých sa deti nebudú v škole nudiť. Priestoru na nápady je veľa a kreatívnych iniciatív nie je nikdy dosť. Tento rok môže Férová nadácia k životu prebudiť aj váš projekt.

Ak máte v zálohe dobrý nápad, tím ľudí, ktorí sú pripravení pustiť sa do práce, nenechávajte ho oddychovať v zásuvke. Vyjdite s ním von. Tu nájdete formulár na prihlásenie aj detailné informácie o projekte a prihlasovacie podmienky. Prihlásiť sa je možné do 10. júla 2017.


Lifetech: Čo je nové