Stres v práci? Načerpajte trochu prázdninovej energie

Čo tak si dať na chvíľu prestávku a nadýchať sa atmosféry prázdnin vďaka fotkám z Myjavy, kde sa natáčal nový seriál Prázdniny uvedený už túto stredu na TV JOJ.

slnečnice
18. 1. 2017
Autor: SódaFoto: TV JOJ
18. januára 2017

Každoročne odchádzame na prázdniny mimo mesta a trávime ich dlhými prechádzkami po chodníkoch aj mimo chodníkov, prechádzkami okolo starých opustených domov a cez lúky.

Práve do tejto atmosféry nás presúva nový slovenský seriál Prázdniny z dielne TV JOJ, ktorý pôjde každú stredu večer od 18. januára 2017. Natáčal sa na chate na Myjave, konkrétne v oblasti Vrbovce, odkiaľ sú aj tieto fotky.

Zatiaľ je pre divákov pripravených prvých 10 častí, ktoré sa natáčali od 25. júla do 30. októbra minulého roku. Postupnú zmenu ročných období môžeme vidieť aj na fotkách z miesta natáčania, kde slnečnice nahrádzajú len zrezané stonky a slnko je prekryté oblakmi.

Venujte chvíľu fotkám a nechajte sa unášať prázdninovou náladou v týchto zasnežených dňoch.

polia

 

Ak chcete o seriáli vedieť viac, skúste nášho špeciálneho chatbota. Volá sa Jano, je hlavnou postavou a pokecá s vami o zaujímavostiach seriálu. Skúste si ho aj vy.

Je to jednoduché. Stačí kliknúť, otvorí sa vám messenger, prihlasíte sa na Facebook a virtuálny pokec môže začať. Kto je zvedavý, nech klikne na banner nižšie.

Jano vám na Facebooku porozpráva o všetkých seriálových novinkách, postavách a pikoškách z dedovej chalupy na Myjave.

 

polia
polia
polia, oblaky
polia
rieka, polia
Páčil sa vám článok?
Slabé
12345 (No Ratings Yet)
Loading...
Super

Raz týždenne posielame výber toho najlepšieho zo Sódy.