Stres v práci? Načerpajte trochu prázdninovej energie

Čo tak si dať na chvíľu prestávku a nadýchať sa atmosféry prázdnin vďaka fotkám z Myjavy, kde sa natáčal nový seriál Prázdniny uvedený už túto stredu na TV JOJ.

Každoročne odchádzame na prázdniny mimo mesta a trávime ich dlhými prechádzkami po chodníkoch aj mimo chodníkov, prechádzkami okolo starých opustených domov a cez lúky.

Práve do tejto atmosféry nás presúva nový slovenský seriál Prázdniny z dielne TV JOJ, ktorý pôjde každú stredu večer od 18. januára 2017. Natáčal sa na chate na Myjave, konkrétne v oblasti Vrbovce, odkiaľ sú aj tieto fotky.

Zatiaľ je pre divákov pripravených prvých 10 častí, ktoré sa natáčali od 25. júla do 30. októbra minulého roku. Postupnú zmenu ročných období môžeme vidieť aj na fotkách z miesta natáčania, kde slnečnice nahrádzajú len zrezané stonky a slnko je prekryté oblakmi.

Venujte chvíľu fotkám a nechajte sa unášať prázdninovou náladou v týchto zasnežených dňoch.

 

Ak chcete o seriáli vedieť viac, skúste nášho špeciálneho chatbota. Volá sa Jano, je hlavnou postavou a pokecá s vami o zaujímavostiach seriálu. Skúste si ho aj vy.

Je to jednoduché. Stačí kliknúť, otvorí sa vám messenger, prihlasíte sa na Facebook a virtuálny pokec môže začať. Kto je zvedavý, nech klikne na banner nižšie.

Jano vám na Facebooku porozpráva o všetkých seriálových novinkách, postavách a pikoškách z dedovej chalupy na Myjave.

 

Prázdniny – tak sa volá nový slovenský rodinný seriál z produkcie televízie JOJ. Na televíznych obrazovkách ho uvidíte každú stredu večer. Seriál je o troch chlapoch, ktorí sa svojim deťom na chalupe snažia ukázať prázdniny, aké kedysi zažívali oni sami. V hlavných úlohách vás budú zabávať Ľuboš Kostelný, Marko Igonda a Tomáš Matonoha.

Páčil sa vám článok?
Slabé
12345 (No Ratings Yet)
Loading...
Super

Prvá slovenská “rocková opera” na doskách Novej scény

Námet na slovenský muzikál Cyrano z predmestia vznikol už pred štyridsiatimi rokmi. Pochádza z pera Pavla Hammela, Mariána Vargu, Kamila Peteraja a Jána Štrassera.

Námet na slovenský muzikál Cyrano z predmestia vznikol už pred štyridsiatimi rokmi. Pochádza z pera Pavla Hammela, Mariána Vargu, Kamila Peteraja a Jána Štrassera. K životu ju prebudí Art Musica Orchestra spolu so sólistami Novej scény. Čerešničkou na torte bude spevácky sprievod Lúčnice.

Dej je inšpirovaný príbehom Cyrana z Bergeracu od Edmonda Rostanda. Pôvodný dramatický príbeh sa točí okolo šermiara Cyrana, ktorý je nešťastne zamilovaný do svojej krásnej sesternice Roxany. Tá má ale slabosť pre vojaka Kristiána.

Klasický príbeh nenaplnenej lásky slovenskí umelci zasadili do prostredia hudobných klubov na periférií mesta, pričom postavy ostávajú verné svojej predlohe. Cyrano je tentokrát frontman rockovej kapely, Roxana speváčka a Kristián skladateľ, ktorý pre ňu skladá zamilované piesne. Pravdou však je, že ich pre Kristiána píše Cyrano, rovnako, ako v origináli. Nečakajte žiaden presladený romantický príbeh. Čaká na vás poriadna dráma.

O kvalitný hudobný sprievod k deju sa postarali autori hudby (Pavol Hammel a Marián Varga) a textu (Kamil Peteraj a Ján Štrasser). Hlavné postavy si zahrajú sólisti Novej scény: Mirka Partlová, Janko Slezák a Patrik Vyskočil. Veľkolepý sprievod bude pod taktovkou 25-členného zboru Art Music Orchestra. A navyše, nezameniteľný nádych dodá predstaveniu svetoznámy Spevácky zbor Lúčnica.

Prvé lístky na premiéru predstavenia v prednostnom predaji už teraz

Premiéra Cyrana z predmestia sa na javisku Novej scény odohrá 26. marca 2017. Ako zákazníci modrého operátora si môžete vďaka O2 Momentom kúpiť lístky na pripravované turné v exkluzívnom predaji.

Stačí od 18. januára 2017, v čase od 9:00 do 9:00 nasledujúceho dňa, zadať svoje O2 telefónne číslo do formulára Extra výhod. Pošleme vám kód, ktorý vložíte pri kúpe vstupeniek cez Extra výhody a lístky na koncert budú vaše.


Predobjednajte si Samsung Galaxy S10 alebo S10+ a získajte skvelý darček

Čítaj viac

Lifetech: Čo je nové