O2 rozširuje Extra výhody, odmení vás za návštevu Tatier

V súťaži môžete získať zľavy na ubytovanie, poistenie v horách, turistické oblečenie, slnečné okuliare či kozmetiku.

Rozšírená ponuka Extra výhod bude tentokrát zameraná na podporu turizmu. Miesta ako Chata pri Zelenom Plese, vodopád Skok, Chopok či Chata pod Rysmi vám ponúkajú nielen športové vyžitie a oddych v prírode, ale vďaka novej súťaži môžete získať každý týždeň aj zaujímavé ceny.

Nová kampaň sa realizuje v spolupráci s Tatry Mountain Resorts a.s. a nadväzuje na ďalšie úspešné súťaže, kde je možné získať zľavy na ubytovanie, poistenie v horách, turistické oblečenie a doplnky, slnečné okuliare či kozmetiku. Postup zapojenia sa do súťaže je veľmi jednoduchý.

Ako sa zapojím?

Po stiahnutí aplikácie O2 Extra Výhody zákazník klikne na Extra výhodnú turistiku a vyberie si miesto, na ktorom sa v Nízkych či VysokýchTatrách práve nachádza.

Po označení svojej polohy je okamžite zaradený do súťaže o atraktívne ceny. „Naším cieľom je motivovať ľudí k tomu, aby okrem miest v zahraničí spoznávali aj Slovensko, ktoré ponúka nádhernú a unikátnu prírodu. K zapojeniu sa do súťaže stačí aj jedno navštívené miesto. Platí však pravidlo, že čím viac miest navštívite, tým väčšia je vaša šanca na výhru, prezradila Tereza Molnár, hovorkyňa O2 Slovakia.

Pravidlá súťaže

Súťaž bude prebiehať v 10 týždňových kolách so začiatkom 26. 6. 2017 a koncom 3. 9. 2017. V každom kole bude vyhlásených 30 výhercov, pričom na záver sa bude žrebovať 40 výhercov z celkového počtu súťažiacich, ktorí sa zapojili v ktoromkoľvek týždni od začiatku vyhlásenia súťaže.

Skvelé ceny

Hlavné ceny do súťaže venoval Tatry Mountain Resorts a.s., top prevádzkovateľ horských stredísk a turistických služieb v regióne strednej a východnej Európy.

Medzi hlavné ceny patrí pobyt pre dve osoby v Hoteli Pošta, rodinný pobyt v hoteli Galeria Thermal so vstupom do aquaparku Bešenová, ale aj výlet lanovkami na Skalnaté pleso a Lomnický štít. V rámci týždenných cien môžete vyhrať celodenné vstupy do aquaparkov či výlet lanovkou na Chopok.

Tu nájdete podrobné pravidlá súťaže a ceny, o ktoré sa hrá.

Páčil sa vám článok?
Slabé
12345
Loading...
Super

Navštívte týchto 11 tradičných tatranských miest a vyhrajte skvelé ceny

Spoznajte aj ďalšie miesta, ktoré v Tatrách treba vidieť, a navyše môžete s O2 Extra výhodami súťažiť o atraktívne ceny.

Hory máme na dosah, no napriek tomu poznáme niektoré tatranské miesta iba z pohľadníc. Vyberte sa s rodinou objavovať krásy Tatier a hrajte o zaujímavé ceny v súťaži s Extra výhodamiInšpirujte sa tipmi od O2 a naplánujte si letný víkend v slovenských veľhorách.

Chata pri Zelenom plese

chata pri zelenom plese

Je známa aj ako „Brnčalka“ a leží na konci Doliny Zeleného plesa na severnom brehu Zeleného plesa. Ponúka bohatý výber jedál a nápojov a ubytovanie turistickej kategórie.

Vodopád Skok

vodopad skok

Jeden z najkrajších tatranských vodopádov padá zo skalného prahu vo výške 1 789 m n. m. Spravte si nenáročnú túru zo Štrbského plesa po žltej značke a osviežte sa v jeho tieni.

Hrebienok

hrebienok

Východiskový bod do Malej Studenej doliny a Veľkej Studenej doliny, ako aj na Slavkovský štít. Vyvezte sa pozemnou lanovkou zo Starého Smokovca do výšky 1 272 m n.m. a zažite pocit, aký mala aj anglická kráľovná Alžbeta pri návšteve Vysokých Tatier.

Chata pod Rysmi

chata pod rysmi

Najvyššie položená (2 250 m n. m.) a zároveň najmladšia tatranská chata situovaná pod sedlom Váha v rovnomennej dolinke v uzávere Mengusovskej doliny. Pri výstupe na Rysy ju nemôžete minúť.

Slavkovský štít

slavkovsky vrch

Neprehliadnuteľný končiar s výškou 2 452 metrov nad morom vás po približne päťhodinovom výstupe odmení fantastickým výhľadom – jedným z najkrajších v celých Tatrách.

Demänovská jaskyňa slobody

demanovska jaskyna slobody

Spoznajte najnavštevovanejšiu jaskyňu na Slovensku, ktorá je súčasťou obrovského podzemného krasového systému v Demänovskej doline. Má jedinečnú kvapľovú výzdobu, ktorá ju radí medzi najkrajšie jaskyne v Európe.

Srdiečko (Chopok Juh)

srdiecko

Trojhviezdičkový hotel v nadmorskej výške 1 213 m n. m. víta svojich hostí už od roku 1958 a v lete je obľúbeným východiskom mnohých turistických trás.

Chopok, 2 004 m n. m.

chopok

Chopok, druhý najvyšší vrchol Nízkych Tatier, ponúka veľký počet trás na pešiu turistiku a treking s rôznymi úrovňami náročnosti, od náročných, kde sa vyžaduje určitý stupeň prípravy, až po tie, ktoré sú určené pre rodiny s deťmi, prípadne pre začiatočníkov. Na vrchol vás moderné lanovky pohodlne odvezú z oboch svetových strán – zo severnej z Liptova i z južnej z Horehronia.

Bešeňová

Miesto príjemného oddychu, kde načerpáte pozitívnu energiu. Termálna voda hnedočervenej farby obsahuje veľké množstvo minerálnych látok a blahodarne pôsobí na pohybové a dýchacie ústrojenstvo.

Vrbické pleso

vrbicke pleso

Najväčšie prírodné jazero v Nízkych Tatrách vo výške 1 113 m n. m. v hornej západnej časti Demänovskej doliny. Oddýchnite si v tichu lesa a pokochajte sa výhľadom na okolité hrebene.

Skalnaté pleso, 1 751 m n. m.

skalnate pleso

Skalnaté pleso je ideálnym miestom pre rodiny s deťmi. Náučno-zábavný chodník Tatranskej divočiny so Svišťou krajinkou si vaše deti určite obľúbia. Vyberte sa s rodinou na výlet na druhý najvyšší štít Vysokých Tatier – Lomnický štít. Vyvezte sa nad oblaky a zažite neopakovateľný výhľad na okolité štíty najmenších veľhôr sveta. Skalnaté pleso je jedným z uzlov Tatranskej magistrály, po ktorej je už len na skok Huncovským úbočím do Doliny Zeleného plesa.

Vo Vysokých a Nízkych Tatrách je leto najkrajšie. Vydajte sa s O2 na túry, navštívte vybrané miesta a každý týždeň hrajte o parádne ceny. 

Ako sa zapojím? 

Stiahnite si aplikáciu O2 Extra výhody (iOS, Android), navštívte jedno alebo viac miest v Nízkych alebo Vysokých Tatrách z mapy a označte sa na tomto mieste prostredníctvom aplikácie.

Čo môžem vyhrať?

Medzi hlavné ceny patrí pobyt pre dve osoby v Hoteli Pošta, rodinný pobyt v hoteli Galeria Thermal so vstupom do aquaparku Bešenová, ale aj výlet lanovkami na Skalnaté pleso a Lomnický štít. V rámci týždenných cien môžete vyhrať celodenné vstupy do aquaparkov či výlet lanovkou na Chopok.

Hlavné ceny do súťaže venoval Tatry Mountain Resorts a.s., top prevádzkovateľ horských stredísk a turistickýcvh služieb v regióne strednej a východnej Európy.

Podrobnosti o súťaži nájdete na našej stránke Extra výhody.

 


Lifetech: Čo je nové