6 dôvodov, prečo by ste sa na MoonRun mali prihlásiť ešte dnes

5. 5. 2016; Autor: O2, Foto: Archív Behsity.sk

Rozmýšľali ste niekedy nad tým, aké je to ísť si v noci zabehať do lesa? Či vám to už príde ako šialený nápad alebo nie, máme pre vás dobrú správu.

Po roku si môžete znova vyskúšať, ako sa beží za splnu mesiaca spolu s desiatkami iných bežcov. Takýto zážitok vám ponúka O2 Moon run, ktorý sa tento rok koná aj v Košiciach. Zisťovali sme, prečo sa bežci na túto akciu tešia a našli sme 6 hlavných dôvodov:

Spln mesiaca

Cestné nočné behy centrom mesta sa postupne rozširujú po celom Slovensku a stávajú sa stálicami bežeckej ponuky. O2 Moonrun je však zaujímavý tým, že sa beží počas splnu mesiaca. Ten síce trošku kazí tmu, ale dotvára elektrizujúcu atmosféru.

Atmosféra nočného behu

Bežci na štarte pripomínajú viac roj svetlušiek než pretekárov. Všade prítomné žiariace čelovky robia z nočných behov niečo špeciálne, čo sa na žiadnej inej akcii zažiť nedá.

Štýlove fotky

Určite ste už videli tie krásne fotky z nočných behov, kedy čelovky dokážu vytvoriť rôzne zaujímavé tvary. Konečne môžete mať takú aj vy. Stačí sa postaviť na štart a počas pretekov usmievať do objektívu. Kamaráti vám budú závidieť.

Zaujímavá trasa

Pobežíte lesnou asfaltkou cez Girbeš, Sedlom pod Kamenným hrbom a Bankov až do cieľa, ktorý bude pri kolibe Zlatá podkova. O výhľady na vysvietené mesto a zaujímavé miesta na trati sa teda báť nemusíte, budete si ich môcť vychutnať naozaj dosť.

Darček

Bude. Ak by sme vám prezradili, aký darček dostanete, už by to, žiaľ, nebolo prekvapenie. Takže na jeho odhalenie si ešte musíte počkať. Prídite si po svoj štartovný balíček do predajne Behnaboso 19. alebo 20. mája a darček bude váš.

Zľava na štartovné

Prvých 200 zaregistrovaných účastníkov má výhodu lacnejšieho štartovného v hodnote 6 €, potom cena narastie na 9 € a 12 € v hotovosti na mieste. Registrujte sa teda online, čím skôr. Môžete tak urobiť do stredy 18. mája.

Využite Extra výhody od O2 a získajte ešte o 2 eurá nižšie štartovné. Stačí, ak zadáte svoje telefónne číslo, na ktoré vám zašleme zľavový kód, ktorý použijete pri registrácii.

Ešte stále rozmýšľate, čo budete robiť v sobotu 21. mája? Prichystajte si svoje bežecké topánky, reflexné oblečenie a čelovku. Spln mesiaca a organizátori sa na vás tešia.

Páčil sa vám článok?
Slabé
12345 (No Ratings Yet)
Loading...
Super

Raz týždenne posielame výber toho najlepšieho zo Sódy.

,

Úspešné Slovenky, ktoré živí fitness

Aj na Slovensku máme ženy, ktoré vďaka cvičeniu motivujú iných a uživia seba. Prečítajte si, ako začínali, ako prekonávajú nechuť cvičiť a čo ich núti pokračovať ďalej.

čítaj viac