10 kníh pre interiér ako od dizajnéra

[lnk url=“https://pixabay.com”] Zdroj: Pixabay [/lnk]

23. 2. 2017; Autor: Sóda, Foto: Pexels

Farebne to neladí, nábytok vám nesedí, tam ešte niečo chýba a tu je toho zas veľa. Knihy, ktoré sme pre vás vybrali, vás naučia, ako osviežiť interiér domu alebo bytu. Občas na to stačí len pár eur.

Kvetinové aranžmány z Ateliéru Papaver

Monika Vargová, Lenka Vargová

Zdroj: Panta Rhei

V knihe nájdete nápady na každý mesiac v roku. Vďaka podrobným postupom vytvoríte krásne kvetinové aranžmány ako stvorené na rodinné oslavy alebo na spestrenie obyčajných dní.

Tvorivé nápady pre dom a záhradu

Jana Ardanová

Zdroj: Panta Rhei

Kniha je určená všetkým, ktorí majú tvorivého ducha a radi si skrášľujú domov vecami, ktoré sú nielen krásne, ale aj funkčné. Je rozdelená podľa ročných období a ponúka vyše 50 projektov. Nájdete tu detailné postupové fotografie, ale aj šablóny k niektorým projektom.

Danšari – umenie upratovať

Hideko Yamashitová

Sme zahltení vecami, hoci mnohé z nich nepotrebujeme alebo vôbec nepoužívame. Danšari, nové japonské umenie upratovať, ponúka návod, ako si urobiť poriadok nielen v priestore, v ktorom žijeme, ale aj v sebe samom. Riaďte sa troma základnými zásadami danšari a zmeňte svoj život:

– Veci nadobúdajú hodnotu tým, že ich používame (DAN).

– Veci by mali byť v tomto momente na mieste, kde sú najviac potrebné (ŠA).

– Veci sú najkrajšie, ak sú tam, kde majú byť (RI).

PALETY nábytek za pár minut nejen na zahradu

Maud Vignane, Alban Lecoanet

Zdroj: Panta Rhei

Skúste s týmto sprievodcom jednoducho vytvoriť originálne nábytkové kreácie z paliet, ktoré nebudú len účelné a krásne, ale na ktoré budete aj patrične pyšní.

Beton

Malena Skoteová

Zdroj: Panta Rhei

Jednoduché betónové projekty. Viac ako 40 nápadov s podrobnými postupmi. Obsahujú všetky informácie, ktoré budete potrebovať na výrobu krásnych betónových vecí.

Dekorácie

Holly Beckerová, Joanna Copestick

Zdroj: Panta Rhei

Fotografie v knihe ukazujú skutočné domovy, a predsa ponúkajú niečo unikátne. Podporte svoj inštinkt zariaďovania množstvom nápadov, od výberu farieb na steny až po usporiadanie nábytku tak, aby ste sa vo svojom domove cítili čo najpohodlnejšie.

Co je interiérový design?

Graeme Booker, Sally Stone

Zdroj: Panta Rhei

Komplexná príručka interiérového dizajnu. Zistíte, ako myslia interiéroví dizajnéri a ako zaobchádzať s rôznymi materiálmi. Nájdete v nej aj výber dizajnérskych štúdií a ukážky ich prác, ktoré vás prevedú svetom interiérového dizajnu.

Škola interiérového designu

Jana Hradecká a kol.

Zdroj: Panta Rhei

Nikdy nie je neskoro sa naučiť niečo nové. Ak máte chuť z času na čas vylepšiť svoj domov a neviete ako, táto kniha je určená práve pre vás. Zákulisie interiérového dizajnu sprevádzajú fotografie, tabuľky a schémy a tiež cvičenia, kde si svoje znalosti môžete overiť.

Maker spaces

Emily Quinton

Zdroj: Panta Rhei

Pohľad do trinástich krásnych domovov, štúdií a pracovných priestorov vám prinesie množstvo nápadov – vecí, ktoré vytvárajú ich majitelia. Ponúka aj veľa rád, ako premeniť svoje nápady na hotové a krásne výrobky.

Průvodce bytového designéra

Kolektív autorov

Zdroj: Panta Rhei

Nielen pre budúcich interiérových návrhárov, ale aj pre všetkých, ktorí majú chuť sa pozrieť pod pokrievku profesionálom a využiť získané informácie pri zariaďovaní svojho bývania.

Získajte zľavu na akékoľvek knihy v Panta Rhei

Vážime si kvalitnú literatúru. Práve preto majú teraz zákazníci O2 vďaka službe O2 Extra výhody príležitosť získať v knihkupectvách Panta Rhei zľavu do 10 % podľa váhy kníh, ktoré si vyberú.

Stačí zadať svoje O2 telefónne číslo do formulára Extra výhod a pošleme vám špeciálny kód, ktorým sa preukážete pri pokladni.

Páčil sa vám článok?
Slabé
12345 (No Ratings Yet)
Loading...
Super

Raz týždenne posielame výber toho najlepšieho zo Sódy.

9 tipov, ako pri cestovaní naozaj ušetriť stovky eur

Najviac financií vždy zhltne cesta a ubytovanie. Naučte sa pár trikov, ktoré vám ich ušetria.

čítaj viac