Férová Nadácia O2 podporí tých, ktorí pomáhajú mladým

9. 5. 2016; Autor: Sóda

Mladí ľudia to nemajú s uplatnením na trhu niekedy ľahké. Niekedy im chýba prax, inokedy príležitosti na to, aby svoje poznatky využili. Preto sa Férová Nadácia O2 rozhodla podporiť tých, ktorí im dajú šancu na rozbeh.

Na konferenci BarCamp v bratislavskej Cvernovke oznámila spustenie grantového programu, do ktorého sa môže prihlásiť každý, koho projekt podporuje zamestnanosť mladých, začínajúcich podnikateľov alebo zvyšuje ich konkurencieschopnosť a uplatniteľnosť na trhu. Nezáleží nám na tom, či ste veľká firma, alebo jednotlivec, neziskovka alebo skupina kamarátov.

Férová nadácia O2 má pre uchádzačov pripravených 100 000 eur, ktoré rozdelí medzí vybrané projekty. „Pri výbere kladieme dôraz na unikátnosť projektu, jeho potenciál osloviť trh, ako aj realizovateľnosť a efektívne nastavenie rozpočtu.“ prezradil René Parák, riaditeľ korporátnej komunikácie O2.

O tom, ktoré projekty získajú grant bude rozhodovať správna rada Férovej Nadácie O2 v zložení Juraj Vaculík, Michal Truban a René Parák.

Hodnotenie projektov prebehne v dvoch kolách. V prvom kole správna rada vyhodnotí žiadosti predložené prostredníctvom online formulára. Na základe výsledných hodnotení postúpia uchádzači do druhého kola, v ktorom budú osobne prezentovať.

Ak chcete svojim nápadom prispieť k tomu, aby mali mladí ľudia viac možností na zaujímavú kariéru, alebo jednoduchší štart do života, prihláste sa do grantového programu Férovej Nadácie O2 cez tento formulár. Na predkladanie žiadostí máte čas do polnoci 18. júla 2016.

Páčil sa vám článok?
Slabé
12345
Loading...
Super

Raz týždenne posielame výber toho najlepšieho zo Sódy.

9 príkladov, ako sa dá na Slovensku podnikať fér

Každá krajina má svoje mýty. Veľmi oblúbený je ten, že poctivým podnikaním to u nás človek ďaleko nedotiahne.

čítaj viac