Čertovsky dobré Vianoce s Cigánskymi diablami a Katarínou Knechtovou

5. 10. 2016; Autor: Sóda, Foto: Fb Cigánsky diabli

Cigánski diabli sú u nás doma aj za hranicami svojím prevedením aj žánrom unikátom. Sú hrdými držiteľmi prestížneho ocenenia World Masters Committee. Ich takmer každoročná séria koncertov Diabolské Vianoce sa stala slovenskou sviatočnou klasikou.

Nemenej známa na našej hudobnej scéne je aj Katarína Knechtová, ktorú sme najskôr poznali ako vokalistku IMT Smile, neskôr ako speváčku skupiny Peha a od roku 2008 vďaka sólovej kariére. Za svoje spevácke aj skladateľské úspechy bola viackrát ocenená prestížnymi hudobnými oceneniami, medzi ne patrí napríklad ocenenie OTO a slovenský Slávik.

Budapeštiansky Cigánsky symfonický orchester, tretí hudobný element koncertovej série, je pojmom nielen doma v Maďarsku, ale aj vo svete. 100-členný orchester je zapísaný aj v Guinnesovej knihe rekordov a pravidelne koncertuje po celom svete. Tentokrát prijali pozvanie vystupovať po Slovensku, a vďaka tomu sa priaznivci živej muziky a zábavy môžu tešiť na neobvyklú kombináciu folklóru, popu a etno hudby.

Svoje koncerty hudobná trojkombinácia odohrá v Žiline (8.12.), Košiciach (9.12) a Bratislave (11.12.).

Prvé lístky na sviatočné turné v predaji už teraz

Zákazníci O2 majú vďaka službe O2 Momenty jedinečnú príležitosť získať vstupenky na toto podujatie skôr ako ostatní. Prednostný predaj začne 6. októbra o 9:00 a bude trvať do 7. októbra, takisto do 9:00.

Stačí počas týchto dní zadať svoje O2 telefónne číslo do formulára Extra výhod a lístky na koncert budú vaše. Pošleme vám špeciálny kód, vďaka ktorému môžete získať vstupenky cez Ticketportal už teraz.

Páčil sa vám článok?
Slabé
12345 (No Ratings Yet)
Loading...
Super

Raz týždenne posielame výber toho najlepšieho zo Sódy.

,

Lucie Bílá prichádza na Slovensko s novým albumom Hana

Kritici ho prijali pozitívne, je plný moderného popu a jej nezameniteľného búrlivého hlasu.

čítaj viac