Hana Zagorová vystúpi na Slovensku aj s Petrom Rezkom

12. 9. 2016; Autor: Sóda, Foto: Facebook zagorovahana.cz

Hana Zagorová vystúpi v decembri na Slovensku. Hosťom bude aj Petr Rezek a zákazníci O2 si lístky na tento koncert môžu kúpiť v prednostnom predaji už teraz.

Hana Zagorová je po Lucii Bílej druhá najúspešnejšia držiteľka ocenení Zlatý slávik a jedna z najúspešnejších speváčok v rámci Čiech a Slovenska vôbec. Za svoju kariéru naspievala cez 800 piesní, k mnohým si sama zložila text.

Decembrový koncert v Bratislave sa uskutoční pri príležitosti jej významného životného jubilea. Ak si chcete zaspomínať na jej najväčšie hity, pozrite si napríklad pesničku Múj čas alebo duo Asi asi s Petrom Rezkom, ktorý bude hosťom aj v Bratislave.

Koncert Hany Zagorovej bude v Bratislave, v Istropolise 19. decembra 2016.

Prvé lístky na Hanu Zagorovú v prednostnom predaji už teraz

Zákazníci O2 majú vďaka službe O2 Momenty jedinečnú príležitosť získať vstupenky na toto podujatie skôr ako ostatní. Prednostný predpredaj začne 13. septembra o 9:00 a bude trvať do 14. septembra do 9:00.

Stačí počas týchto dní zadať svoje O2 telefónne číslo do formulára Extra výhod a lístky na koncert budú vaše. Pošleme vám špeciálny kód, vďaka ktorému môžete získať vstupenky cez Ticketportal už teraz.

Páčil sa vám článok?
Slabé
12345 (No Ratings Yet)
Loading...
Super

Raz týždenne posielame výber toho najlepšieho zo Sódy.

Koľko sa toho dá stihnúť za štyri dni? Až-až!

Vezmite si v práci dva dni voľna, pripojte víkend a máte pred sebou štvordňovú dovolenku. A ako s voľnými dňami naložiť? Napríklad takto.

čítaj viac