Náročný deň? Vyložte si nohy a oddýchnite si pri týchto seriálových novinkách

11. 7. 2017; Autor: Sóda, Foto: Youtube

Možno nemáte čas na trojhodinový film alebo len chcete na chvíľu vypnúť po uťahanom dni. Tieto seriálové novinky vám zaberú maximálne hodinu, prídete pri nich na iné myšlienky a možno aj inšpirujú.

Girlboss

Seriál Girlboss si vás získa najmä vďaka svojej autenticite, keďže Sofia Amoruso je skutočnou osobou, dnes úspešnou podnikateľkou, ktorá začínala predajom oblečenia na internetovej stránke eBay.

Seriál Girlboss je inšpirovaný knihou, ktorú napísala samotná zakladateľka módnej značky Nasty Gal. Sympatický príbeh mladého dievčaťa, ktorému sa podarilo vybudovať vďaka svojej dravosti vlastnú značku, vás pobaví, a možno aj inšpiruje pri plnení vlastného sna.

Downward Dog

Tento seriál si buď zamilujete, alebo ho vypnete vo chvíli, ako sa v ňom objaví hovoriaci pes. Hlavnou úlohou je pes Martin a jeho majiteľka Nan, ktorá si štvornohého miláčika adoptovala z útulku.

Kariéra, vzťahy a uponáhľaný život Nan vzbudzujú u Martina dôvod na žiarlivosť. Trefne komentuje život svojej majiteľky a udalosti okolo neho hodnotí s poriadnou dávkou filozofovania.

Anne

Annu zo Zeleného domu si mnohí pamätáme z detstva. Príhody mladej siroty oslovili od roku 1908 niekoľko generácií. Debut spisovateľky Lucy Maud Montgomery najnovšie inšpiroval tvorcov z Netflixu.

Hlavnú postavu Anny stvárnila herečka Amybeth McNulty a divákov poteší najmä poriadna dávka humorných scén, ktorými sa najnovšie spracovanie odlišuje od známeho originálu.

I’m Dying Up Here

Seriál I’m Dying Up Here predstavuje legendárnu komediálnu scénu v Los Angeles v období 70. rokov. Každý večer skupina začínajúcich komikov predvádza svoje umenie pred klubom u Goldieho, najslávnejším miestom stand-up komédie v meste.

Paradoxne, život hlavných postáv nie je vôbec taký zábavný, ako sa na prvý pohľad zdá. Okrem snahy dobiť stand-up scénu denne riešia problémy financií, vzťahy aj depresie. Zaujímavosťou je, že o produkciu seriálu sa postaral herec Jim Carrey.

Imposters

Maddie je profesionálna podvodníčka, ktorá vie, ako si získať každého muža. Vydá sa zaňho, a po pár dňoch šťastného manželstva po nej ostanú iba prázdne účty a výhražná video nahrávka.

Situácia sa skomplikuje, keď sa jej trom posledným obetiam podarí vypátrať ju. To už si ale Maddie vyhliadla nového manžela, no netuší, že zároveň padá do nastraženej pasce, z ktorej jej môžu pomôcť iba jej bývalé lásky.

Feud

Seriál Feud prináša netradičný pohľad na napätie medzi známymi osobnosťami. Približuje legendárne súperenie medzi herečkami Joan Crawford a Better Davis v priebehu natáčania ich spoločného filmu.

Filmové hviezdy sa v roku 1962 spojili, aby hororovým trhákom “What Ever Happened to Baby Jane?” oživili svoje upadajúce kariéry. Výsledok bol síce oscarový, no spolupráca na filme bola pre herečky utrpením.

Dear White People

Pri seriáli Dear White People sa síce pobavíte, no posolstvo seriálu je oveľa silnejšie. Mladí afroameričania rieša svoje každodenné problémy a denne bojujú so zaradením sa do spoločnosti. Štúdium na prevažne belošskej prestížnej univerzite prináša rasové konflikty, o ktorých sa často nahlas nehovorí.

Pozrite si svoj obľúbený seriál kdekoľvek

Odteraz už aj pozeranie seriálov online cez mobilné dáta nie je ničím nemysliteľným. Pokojne si pár dielov pozrite, hoci aj pri ceste autobusom či vlakom. Ak ste aj vy z tých, ktorí strávia viac času online, než s telefónom pri uchu, poďte si pozrieť ponuku nových dátových paušálov od O2 a už sa v ničom neobmedzujte.

Modré O2 Dáta

4 GBdát/mes.
15 €mes.
 • 72 € na zariadenie
 • 5 GB dát / mes.
 • Bez viazanosti
 • Volania zo SR a z ČR do EÚ 0,10 € / min.
 • 0,06 € / SMS
Skryť
Zobraziť viac
4 GB
 dát / mes.
+
72 €
na zariadenie
alebo
5 GB
dát / mes.
Navýšenie o 1 GB
za 3 €
Bez viazanosti
Volania zo SR a ČR do EÚ
0,10 € / min.
0,06 € / SMS
15 €
/ mes.

Strieborné O2 Dáta

8 GBdát/mes.
20 €mes.
 • 120 € na zariadenie
 • 10 GB dát / mes.
 • Bez viazanosti
 • Volania zo SR a z ČR do EÚ 0,10 € / min.
 • 0,06 € / SMS
Skryť
Zobraziť viac
8 GB
 dát / mes.
+
120 €
na zariadenie
alebo
10 GB
dát / mes.
Navýšenie o 1 GB
za 3 €
Bez viazanosti
Volania zo SR a ČR do EÚ
0,10 € / min.
0,06 € / SMS
20 €
/ mes.

Zlaté O2 Dáta

16 GBdát/mes.
30 €mes.
 • 168 € na zariadenie
 • 20 GB dát / mes.
 • Bez viazanosti
 • Volania zo SR a z ČR do EÚ 0,10 € / min.
 • 0,06 € / SMS
Skryť
Zobraziť viac
16 GB
 dát / mes.
+
168 €
na zariadenie
alebo
20 GB
dát / mes.
Navýšenie o 1 GB
za 3 €
Bez viazanosti
Volania zo SR a ČR do EÚ
0,10 € / min.
0,06 € / SMS
30 €
/ mes.

 

Potrebujete poradiť s výberom
programu O2 Dáta?

Nechajte nám vaše telefónne číslo,
my vám zavoláme v priebehu najbližšieho
pracovného dňa a ochotne vám pomôžeme
vybrať najvýhodnejšiu možnosť.

Ďakujeme. Zavoláme vám.
Páčil sa vám článok?
Slabé
12345
Loading...
Super

Raz týždenne posielame výber toho najlepšieho zo Sódy.

20 hitov z 90. rokov, ktoré vám okamžite zlepšia náladu

Nezabudnuteľné popové hviezdy, ktoré sme mali na kazetách, tetovačkách a plagátoch z časopisov.

čítaj viac