Bratislava a širšie okolie: Čo tak adrenalínový výlet?

preteky formúl

16. 2. 2017; Autor: Sóda, Foto: Wikipedia

Pokiaľ vám v týždni chýbala poriadna akcia, vynahraďte si to aspoň cez víkend. Máme pre vás zoznam aktivít, ktoré vás aj vašu partiu určite nenechajú chladnými.

Escape Zone

Máte radi hádanky a záhady, prípadne si sami seba viete predstaviť v detektívnom trileri? Tak to pre vás máme dobré správy: pokojne sa v ňom môžete ocitnúť.

V petržalskej Escape Zone sa ocitnete v miestnosti plnej záhad, ktoré musíte v obmedzenom čase vyriešiť, aby ste sa mohli dostať von. Prirodzene ide len o hru, a aj ak sa vám úlohy splniť nepodarí, bez ujmy ju môžete opustiť. Je to však adrenalínový a tímový zážitok, ktorý stojí za to. Termín s vašou partiou si vopred rezervujte.

Laser Tag

Laser Tag
Zdroj: wikimedia

Laser tag je hra podobná paintballu, avšak úplne bezbolestná. Muníciou totiž nie sú guličky s farbivom, ale iba laserové lúče. Hráči sa rozdelia do tímov a potom v tmavom futuristickom priestore postupujú ako vojaci na bojisku. Zásah zaznamenáva špeciálny senzor vo veste, ktorú má každý hráč. Ak vás niekto laserom trafí, ste z hry von. Skvelý spôsob, ako sa s partiou vyblázniť a odreagovať.

Motokáry

Ak máte radi divokú jazdu na 4 kolesáh príďte sa vyblázniť do motokárovej arény. Vozidlá síce nedosahujú závratné rýchlosti, no nedajte sa zmiasť prvým dojmom. Dráha plná zákrut vám dá poriadne do tela. Preteky na motokárovej dráhe sú zážitok, ktorý je ešte o to lepší, ak ho absolvujete so známymi. Je to ideálna aktivita pre rodinné výlety či pracovné teambuildingy. V okolí Bratislavy je motokárových arén hneď niekoľko.

Návšteva vojnových bunkrov

Vojnové bunkre
Zdroj: wikimedia

Je to o čosi mrazivejší zážitok, no o to dôležitejší. Na vlastné oči si prezrite bunkre z Prvej aj Druhej svetovej vojny, ktoré nám slúžia ako memento z čias, aké už nikdy nechceme zažiť. Nájdete ich najmä v Petržalke, ale aj za Devínskou novou Vsou a v okolí Karpát. Väčšina z nich sa nachádza vo voľnej prírode.

Simulátor letu

Profesionálnym pilotom sa môžete stať po dlhom a náročnom výcviku. Ak vám však bude stačiť simulátor letu stanete sa ním na počkanie. Môžete si vyskúšať, aké to je pilotovať Boeing 737 – najpredávanejšie dopravené lietadlo na svete. Podmienky “letu”, si určujete sami. Môže to byť vzlet, pristátie, vyhliadkový let, či dokonca záchrana lietadla v kritickej situácii. Zážitok sprostredkuváva Simulator centrum v Bratislave.

Rýchly internet aj na týchto miestach

Aj v týchto lokalitách môžu zákazníci O2 využiť najrýchlejšie mobilné internetové pripojenie na Slovensku. Aby ste si mohli užiť vysokorýchlostný internet od O2 naplno, potrebujete telefón alebo tablet s podporou 4G LTE a 4G LTE SIM kartu.

Viac informácií nájdete na www.o2.sk/4GLTE.

Potrebujete viac informácií o službe 4G LTE internet?

Radi vám poradíme a pomôžeme.
Nechajte nám vaše telefónne číslo a zavoláme
vám v priebehu najbližšieho pracovného dňa.

Ďakujeme. Zavoláme vám.
Páčil sa vám článok?
Slabé
12345 (No Ratings Yet)
Loading...
Super

Raz týždenne posielame výber toho najlepšieho zo Sódy.

,

Bratislava a širšie okolie: Tipy, kam vyraziť v zlom počasí

Zlé počasie ešte nemusí znamenať, že ste odsúdení na víkend pred televízorom.

čítaj viac