Mandarínky či ponožka. Toto ukrýva záhadný svet mužských vreciek a dámskych kabeliek.

koláž

25. 1. 2017; Autor: Mário Šmýkal

Nazreli sme spolu s Huawei P9 Lite do mužských vreciek a ženských kabeliek. Podľa ich obsahu sa vraj spozná charakter človeka. Čo o sebe týmto spôsobom povedali Slováci?

Igor

Igor je majiteľ hudobnín Eplay a gitarista kapely Kreins. Pri sebe nosí hlavne trsátko, mobil, peňaženku a… ďalšie trsátka. Tých nie je nikdy dosť.

dav
muž s gitarami
dav
obsah vrecka

Lýdia

Lýdia je herečka, točí videá pre Vju.sk a v jej kabelke nájdete všetko. Od ovocia, cez hračky, dentálnu niť, sladkosti až po básničky pre domáce paničky.

obsah kabelky

Peter

Peter je moderátor Rádia Vlna a stand-up komik. Oproti iným mužom pri sebe nosí len dve odlišné veci. Cukríky a konopný balzam na pery.

dav
muž
dav
obsah vrecka

Welin

Welin je fotografka a namiesto kabelky má tašku. Najčastejšie v nej nosí knihu, Piknik, vizitky, pero Ježiša Krista, fotoaparát či trochu kozmetiky.

obsah kabelky

Nora a Jakub

Nora a Jakub sú fotografi. Aj pre nich je foťák základ. Okrem neho pri sebe nosia peňaženku, obal z kinofilmov na mince, krém na ruky či prázdne obaly od čaju.

dav
muž a žena
dav
obsah vrecka
dav
obsah vrecka

Zuzana

Zuzana je šéfredaktorka blogu Hemmet.sk a spoluorganizuje Urban Market. Ak by tieto dve veci neexistovali, mala by v taške len vôdzku pre psa, peňaženku, balzam na pery a ponožku.

dav
obsah vrecka

Ľuboš

Ľuboš je firemný kuchár a vo vreckách nemá takmer nič. Výnimkou je nákupný zoznam, na ktorom má rozpísané jedlá na celý týždeň.

muž
papier

Adam

Adam je kníhkupec, zakladateľ projektu 82 Bøok & Design Shõp a vo vrecku nosí dva telefóny a dve peňaženky – jeden na telefonovanie, druhý na internet, jednu na bankovky, druhú na mince.

dav
obsah vrecka

Peter

Peter je zvukár a hudobník. Aj on pri sebe nosí mužské duo. Peňaženka a kľúče.

dav
muž
dav
obsah vrecka

Mišo

Mišo je architekt v štúdiu Tvar Architekti, no ceruzky ani papier pri sebe nemá. Okrem vecí na fotke zvykne nosiť aj peňaženku, no tú krátko pred fotením stratil.

dav
obsah vrecka

Adam

Adam je spoluautor projektu Vankushe, animátor a ilustrátor na voľnej nohe a vo vrecku nosí mobil, peňaženku, kľúče a trochu neporiadku.

muž na schodoch
obsah vrecka

Peter

Peter je grafik na voľnej nohe a vrecká má takmer prázdne. Mobil, tabletky, kľúče a vreckovka.

obsah vrecka

Fotené Huawei P9 Lite

Mário Šmýkal o telefóne Huawei P9 Lite: “Vďaka veľkému displeju telefónu si budete fotenie s ním vychutnávať. Práve vďaka veľkosti sa zábery dobre komponujú a poslúcha aj ostrenie. Fotky tak získavajú na kvalite nielen na úrovni telefónu, ale aj v počítači.”

Raz týždenne posielame výber toho najlepšieho zo Sódy.

,

Prírodný staviteľ, ktorý považuje hlinu za zázračný materiál

Hlina je preňho dokonalým materiálom, ktorý je navyše mimoriadne ekologický.

čítaj viac