O2 rozširuje Extra výhody, odmení vás za návštevu Tatier

30. 6. 2017; Autor: Sóda, Foto: Shutterstock

Rozšírená ponuka Extra výhod bude tentokrát zameraná na podporu turizmu. Miesta ako Chata pri Zelenom Plese, vodopád Skok, Chopok či Chata pod Rysmi vám ponúkajú nielen športové vyžitie a oddych v prírode, ale vďaka novej súťaži môžete získať každý týždeň aj zaujímavé ceny.

Nová kampaň sa realizuje v spolupráci s Tatry Mountain Resorts a.s. a nadväzuje na ďalšie úspešné súťaže, kde je možné získať zľavy na ubytovanie, poistenie v horách, turistické oblečenie a doplnky, slnečné okuliare či kozmetiku. Postup zapojenia sa do súťaže je veľmi jednoduchý.

Ako sa zapojím?

Po stiahnutí aplikácie O2 Extra Výhody zákazník klikne na Extra výhodnú turistiku a vyberie si miesto, na ktorom sa v Nízkych či VysokýchTatrách práve nachádza.

Po označení svojej polohy je okamžite zaradený do súťaže o atraktívne ceny. „Naším cieľom je motivovať ľudí k tomu, aby okrem miest v zahraničí spoznávali aj Slovensko, ktoré ponúka nádhernú a unikátnu prírodu. K zapojeniu sa do súťaže stačí aj jedno navštívené miesto. Platí však pravidlo, že čím viac miest navštívite, tým väčšia je vaša šanca na výhru, prezradila Tereza Molnár, hovorkyňa O2 Slovakia.

Pravidlá súťaže

Súťaž bude prebiehať v 10 týždňových kolách so začiatkom 26. 6. 2017 a koncom 3. 9. 2017. V každom kole bude vyhlásených 30 výhercov, pričom na záver sa bude žrebovať 40 výhercov z celkového počtu súťažiacich, ktorí sa zapojili v ktoromkoľvek týždni od začiatku vyhlásenia súťaže.

Skvelé ceny

Hlavné ceny do súťaže venoval Tatry Mountain Resorts a.s., top prevádzkovateľ horských stredísk a turistických služieb v regióne strednej a východnej Európy.

Medzi hlavné ceny patrí pobyt pre dve osoby v Hoteli Pošta, rodinný pobyt v hoteli Galeria Thermal so vstupom do aquaparku Bešenová, ale aj výlet lanovkami na Skalnaté pleso a Lomnický štít. V rámci týždenných cien môžete vyhrať celodenné vstupy do aquaparkov či výlet lanovkou na Chopok.

Tu nájdete podrobné pravidlá súťaže a ceny, o ktoré sa hrá.

Páčil sa vám článok?
Slabé
12345
Loading...
Super

Raz týždenne posielame výber toho najlepšieho zo Sódy.

Svetový moderný balet sa predstaví v Bratislave

Medzinárodný festival CHOREA 2017 prináša na Slovensko svetové tanečné súbory.

čítaj viac