Dáta na prvom mieste: Vyberte si paušál, ktorý má to, čo najviac využívate

smartfón

2. 2. 2017; Autor: Sóda, Foto: Unsplash

Desať rokov je doba, za ktorú sa v ľudskom živote zmení veľa. Ak sa pozrieme na to, ako spolu komunikujme cez mobily, tak prakticky neostal „kameň na kameni”.

Zbohom tlačidlá, vitaj dotykový displej

Takto pred desiatimi rokmi sme stále dávali zabrať tlačidlovým klávesniciam pri písaní SMSiek, keď sa odrazu zjavil prvý smartfón. Prišiel nový štandard, a my sme sa onedlho učili ťukať do malých dotykových gombíkov. A nielen to. Naučili sme sa nakupovať cez mobil, platiť ním v obchode, využívať nespočetné funkcie nových aplikácií. Dnes úplne bežné veci.

Dostupnosť rýchlej WiFi, mobilných dát, Facebooku a ďalších bezplatných aplikácií na chat spôsobila to, že sme začali menej telefonovať a SMSkovať. Stále síce prenášame hlas a text, len iným spôsobom – cez internet.

Navyše, do mobilov sa dostali nové formáty ako graficky náročné hry či videá. Čím je však obsah vizuálne prepracovanejší, tým viac náročný je na objem prenesených dát. Dostupnosť WiFi sa síce v posledných rokoch zvýšila, no predsa len, nie vždy je čas ísť niekam do kaviarne, o bezpečnosti nehovoriac.

Nie všetci potrebujeme neobmedzené volania

Všetky tieto veci mali za následok to, že z neobmedzených volaní a SMS už bežný majiteľ smartfónu neskáče od radosti po plafón.

Preto sa O2 rozhodlo prísť na trh s novými dátovými paušálmi, ktoré idú s dobou. Už nemusíte striehnuť na spotrebu aplikácií, ani hľadať najbližšiu kaviareň, aby ste si stiahli maily a pozreli nové správy.

Modré, Strieborné a Zlaté O2 Dáta vám ponúkajú od 4 do 16 gigabajtov dát na pohodlné surfovanie v superrýchlej 4G sieti so širokým pokrytím. Pritom stále môžete telefonovať a SMSkovať a platiť iba za to, čo prevoláte. Navyše, v O2 máte aj bonus na nový telefón, tak ako pri hlasových paušáloch. Načo sa teda zbytočne obmedzovať v tom, čo používate najviac?

Pre viac informácií o našich dátových paušáloch kliknite sem.

Potrebujete poradiť s výberom
programu O2 Dáta?

Radi vám poradíme a pomôžeme.
Nechajte nám vaše telefónne číslo a zavoláme
vám v priebehu najbližšieho pracovného dňa.

Ďakujeme. Zavoláme vám.
Páčil sa vám článok?
Slabé
12345
Loading...
Super

Raz týždenne posielame výber toho najlepšieho zo Sódy.

,

HTC Desire 628: Telefón strednej triedy pre tých, ktorí milujú hudbu

Zvýraznené stereo reproduktory umiestnené vpredu je ťažké prehliadnuť.

čítaj viac