Oslávte s O2 voľnosť od vecí, ktoré vám robia vrásky

7. 10. 2016; Autor: Sóda, Foto: O2

Každý sa niekedy ocitne v situácii, na ktorú nechce mať žiadne spomienky. Najradšej by človek bol, keby sa rozplynuli vo vzduchu. A práve to môžete urobiť tak trochu symbolicky, trošku deštruktívne a zároveň kreatívne. O2 pre vás pripravilo interaktívnu skartovačku, ktorá z vašich problémov urobí konfety.

Zariadenie, aj celá “hra” je celkom anonymná a môžete sa do nej zapojiť rovnako osobne, ako aj online. Fyzicky sa skartovačka nachádza v bratislavskej pobočke O2 v OC Central, no frustrujúci obsah do nej môžete nahrať online. Nemusíte sa báť, že by sa dostal do zlých rúk. Osobné údaje sú prísne chránené, zo strany operátora nie sú ukladané a pri skartovaní sú zničené tak precízne, že ich neskôr nikto nerozlúšti.

Ako to prebieha

V prvom rade si vyberte, ktorého dokumentu, fotky, alebo súboru sa chcete zbaviť. Predstavte si, aký oslobodzujúci pocit by to bol, keby ste ho videli roztrhaný na márne kusy v skartovačke a následne premenený na oslavné konfety. Ak ste si dokument alebo fotku vybrali, stačí navštíviť stránku volnost.o2.sk a vložiť cez ňu vybraný súbor.

Následne môžete buď naživo, alebo online (livestream na stránke, ktorý je dostupný vždy od 10:00 do 22:00) sledovať, ako sa vaše papiere najskôr vytlačia, potom skartujú. Potom sa nabijú do “dela” a maňuška ho na koniec vystrelí do vzduchu.

Keďže spoločnosti O2 nie je ukradnuté ani životné prostredie, tlačí sa výlučne na recyklovaný papier. Všetky konfety sa starostlivo ukladajú a pripravujú na ďalšie použitie. Za účasť bude môcť tisícka ľudí, ktorí si svoje problémy nechali vystreliť do vzduchu, vyhrať milý darček od O2. Z konfiet totiž vzniknú sadeničky so semienkom, z ktorého po zalievaní vyklýči nová bylinka.

Aktivita trvá od 5. do 16. októbra, každý deň od desiatej ráno do desiatej večer.

Nechajte si z problémov narásť rastlinku

O2 ako súčasť svojej kampane Vykúpenie z viazanosti ponúka možnosť tisícke zúčastnených vyhrať papierové sadeničky, z ktorých po zasadení vyrastú rastliny. Tie ich odmenia tým, čo je pre nás všetkých úplne neodmysliteľným: kyslíkom.

Pre všetkých, ktorých dokumenty sa v pobočke O2 v OC Central premenili na oslavné konfety, sa ich cesta za úľavou nekončí. Konfety z recyklovaného papiera totiž po vystrelení neskončia v koši, ale naopak, budú starostlivo vyzbierané a využité pri výrobe papierových guličiek, ktoré v sebe nesú semienka rastlín. Ľuďom, ktorí sa prostredníctvom interaktívnej O2 kampane symbolicky zbavili dokumentov, ktoré im robili vrásky, sa takto môže dostať milého darčeka.

Po zasadení papierových sadeničiek, ktoré dostane tisíc ľudí, z nich totiž vyrastú milé rastlinky, ktoré pre nás majú nedoceniteľnú funkciu vyrábať nový kyslík. Výhercovia sa budú vyberať pomocou losovania spomedzi všetkých zúčastnených. Noví majitelia rastliniek budú kontaktovaní formou, ktorú udávali počas registrácie na stránke volnost.o2.sk.

Takže, ak vás niečo ťaží na srdci, môžete sa zapojiť, urobiť si z problémov konfety a následne z nich nechať vyrásť novú rastlinku.

Páčil sa vám článok?
Slabé
12345 (No Ratings Yet)
Loading...
Super

Raz týždenne posielame výber toho najlepšieho zo Sódy.

,

LG G6: Špička na mobilnom trhu

Nový top model od LG upúšťa od experimentov.

čítaj viac