LucyPug odporúča: 4 účty, ktoré sledujem na Instagrame

LucyPug je jednou z najúspešnejších slovenských youtuberiek a státisíce sledovateľov má aj na Instagrame. Podelila sa s nami o svoje obľúbené instagramové profily.

LucyPug žije krásou a jej výber vás očarí. Za instagramovými profilmi, ktoré pre vás vybrala, nájdete štyroch šikovných ľudí – foodstylistku, interiérového dizajnéra, cestovateľa a módnu blogerku, ktorá sa so sledovateľmi delí o svoje triky. 

Inšpirujte sa pri skladaní svojho paušálu obľúbenou vlogerkou a získajte neobmedzené dáta, napríklad na prezeranie Instagramu aj predplatné hudobnej appky TIDAL. Viac o LucyPug O2 SMART Paušále

@stvoryzkuchyne

Martina Dorkinová, ktorá tvorí profil Stvory z kuchyne, vás v jednom príspevku prenesie do kuchyne vašej babičky, keď ste boli dieťaťom, a hneď v ďalšom príspevku ponúkne nespútaný experiment s originálnymi prísadami. Pritom používa vtipný jazyk plný zdrobnenín.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Stvory z Kuchyne (@stvoryzkuchyne) on


„Je to môj obľúbený profil na inšpiráciu v kuchyni,“ prezrádza LucyPug, ktorá oceňuje aj krásny jednotný štýl fotografií a skvelé kompozície. „Najviac ma teší, že za týmto krásnym profilom na zahraničnej úrovni je mladá Slovenka,“ dopĺňa.

@paigearminta

Blogerka Paige Arminta Watts ukazuje, ako všedne vznikajú čarovné módne fotky.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by paige arminta watts (@paigearminta) on


„Najskôr ide o typický blogerský instagramový profil plný pózovacích fotiek. Táto slečna sa ho však rozhodla trošku oživiť. Do každého príspevku pridáva aj tzv. behind the scenes video. Je veľmi zaujímavé sledovať, ako vtipne fotky vznikajú,“ vysvetľuje LucyPug.

@momimfine

„Milujem nápadité príspevky a tento cestovateľ poňal naozaj nápadito celý svoj profil. Fotí na rôznych miestach sveta s tabuľkou Mom I’m fine (Mama, som v poriadku),“ približuje LucyPug tvorbu Jonathana Kubbena Quiñoneza.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Jonathan Kubben Quiñonez (@momimfine) on


„Často sa nachádza aj na rôznych adrenalínových miestach, kde je spojenie nápisu a miesta naozaj originálne. Nápis sa už stal jeho značkou a postavil na ňom celý svoj merch, čo považujem za veľmi chytrý marketingový plán,” hovorí.

@interiordesignideas

Tvorcovia profilu Interior Design Ideas zhromažďujú zaujímavé návrhy interiérov z celého Instagramu a ich výbery si získali aj LucyPug.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Interior Design Ideas (@interiordesignideas) on


„Pri zariaďovaní nášho bytu som tu často čerpala inšpiráciu. Bytový dizajn som chcela vždy študovať a neskôr sa mu aj venovať, preto ma každý podobný profil fascinuje,” vyznáva sa.

Užite si neobmedzené množstvo online zábavy a zaujímavého obsahu s LucyPug O2 SMART Paušálom, v ktorom nájdete neobmedzené dáta aj predplatné hudobnej streamovacej služby TIDAL. Viac informácií nájdete na www.o2.sk.

LucyPug

Je jedna z najznámejších slovenských vlogeriek. Jej oddychové videá o móde, líčení a životnom štýle na jej YouTube kanáli sleduje viac ako pol milióna divákov a na Instagrame má viac ako 700 000 fanúšikov.

Páčil sa vám článok?
Slabé
12345
Loading...
Super

Komik Fero Joke: 8 profilov na Instagrame, kde naberám inšpiráciu

Humor, satira, pekné fotky aj neziskovky. Obľúbený komik vybral profily, ktoré rád sleduje.

Komik Fero Joke sa preslávil videami na Instagrame, kde paroduje známych aj neznámych ľudí. Jeho krátke vtipné skeče pravidelne zlepšujú náladu viac ako 200 000 jeho sledovateľom. Pre čitateľov Sódy vybral profily, kde rád čerpá inšpiráciu.

Inšpirujte sa pri skladaní svojho nového paušálu známym komikom a získajte neobmedzené dáta, napríklad na prezeranie Instagramu aj predplatné streamovacej služby HBO GO. Viac o Fero Joke O2 SMART Paušále

@celestebarber

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Celeste Barber (@celestebarber) on


Komička Celeste Barber je známa svojimi vtipnými paródiami na pózy celebrít. Na mušku si berie vyšpúlené pery, neprirodzené postoje a minimalistické outfity herečiek, modeliek a influencerov a dáva ich do kontrastu s každodennou realitou nás bežných smrteľníkov. „Jej profil si pozerám, keď sa potrebujem osmeliť,“ komentuje Fero Joke.

@fotorado

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Slovakia . Mountains . Travel (@fotorado) on

Fero často chodí po horách so svojím psíkom Ťapkou a počas výletov rád fotí. Inšpiruje sa výbornými fotografmi, ktorí zachytávajú podobné námety. K jeho obľúbeným profilom patrí fotorado, ktorý originálne zachytáva slovenskú prírodu a pritom používa inovatívne postupy.

@tatryslovakia

View this post on Instagram

 

A post shared by Tatry (@tatryslovakia) on

„Keď sa potrebujem upokojiť a myslieť na to, že čochvíľa budem opäť v horách, pozriem si účet tatryslovakia,“ hovorí Fero. Tento profil nadchne všetkých milovníkov našich veľhôr – nájdete na ňom aktuálne informácie, fotky aj videá.

@zomriofficial

Zomri je satirická stránka, na ktorú svojimi politicky nekorektnými kreáciami prispievajú jej admini aj fanúšikovia. Hoci primárne funguje na Facebooku, účet má aj na Instagrame, kde zverejňuje najpopulárnejšie príspevky. „Vždy tam nájdem aktuálne informácie o všetkých domácich kauzách,“ vysvetľuje, prečo si tento profil obľúbil.

@natgeo

View this post on Instagram

Photo by @beverlyjoubert | A termite mound is a ubiquitous landmark here in the Okavango Delta, and for this little one, merely a convenient resting spot. But what lies beneath those growing feline paws is anything but ordinary: legions of tiny creatures that have been furtively engineering this ecosystem into existence for millennia. We can only marvel at how the industry of a tiny creature could be such a mighty force here in the world’s largest oasis. As the termites build, their mounds rise up above the Okavango’s seasonal flood levels, and vegetation appears, drawing in grazers who deposit seeds. Trees and shrubs take hold, their roots knitting the soils of these islands-in-the-making together. It’s an ever forming world right at your feet, little cub. #keystonespecies #okavangolions #termitemound

A post shared by National Geographic (@natgeo) on

Vďaka tomuto účtu sa môžete pozrieť na svet očami fotografov z National Geographic Society, jednej z najväčších neziskoviek na svete, ktorá sa zameriava na vedu a vzdelávanie. Sympatického komika si získala úžasnými zábermi prírody a ľudí z celého sveta.

@9GAG

9GAG je platforma pre všetky druhy humoru, aj ten najčernejší. Každý deň tu nájdete dávku zábavných videí, obrázkov, komixov a ilustrácií. Tento účet na Instagrame sleduje viac ako 50 miliónov ľudí po celom svete a inšpiráciu tu pravidelne čerpá aj Fero.

@simontrnkaadventures

Šimon Trnka je dobrodruh, ktorý miluje hory. Kempuje v divočine, užíva si lyžovanie a svoje zážitky dokáže majstrovsky zachytiť prostredníctvom fotoaparátu. „U Šimona hľadám tipy na nové miesta u nás, ktoré by som chcel navštíviť,“ približuje.

@amnesty_international_slovakia

View this post on Instagram

Iránska herečka Jasaman Arjani a jej mama sa na Medzinárodný deň žien postavili proti zákonu o nútenom zahaľovaní žien v Iráne. Bez pokrývky hlavy prechádzali ženským vozňom vlaku a ostatným cestujúcim rozdávali biele kvety. O mesiac neskôr iránske úrady Jasaman zatkli, držali na samotke a nútili k priznaniu k vykonštruovaným zločinom. Za pokojný protest bola odsúdená na 8 rokov väzenia. Tento prípad však nie je ojedinelý, za podobných okolností uväznili v krajine už mnoho obrancov a obrankýň práv žien. Pridajte sa k stovkám tisíc ľudí na celom svete a žiadajte pri príležitosti dnešného Mezinarodného dňa obrancov a obrankýň práv žien spravodlivosť pre Jasaman. Petíciu môžete podpísať v našom BIO. Ďakujeme! #nosimcochcem #maratonpisanialistov #slovensko #podpora #pomoc #solidarita #dobro #peticia #slova #vašeslovámajúsilu #solidarity #ludia #vďaka #podpis #ludskeprava #dakujeme #iran #pridajsaknam #womenshumanrightsdefenders #zastaňmesaľudskosti #napislist #zmenzivot #humanrights #zeny #dievcata #pravazien #amnestyinternational #amnesty #freeyasaman #yasamanaryani

A post shared by Amnesty_International_Slovakia (@amnesty_international_slovakia) on

Nezisková organizácia Amnesty International Slovakia bojuje za ľudské práva a spravodlivosť pre všetkých. Na to, aby krok po kroku v tomto boji víťazila, potrebuje pozornosť a podporu verejnosti. Jej aktivity sleduje aj Fero, ktorý sa úprimne teší, keď vidí, že aj podpis petície môže pomôcť.

Užite si neobmedzené množstvo online zábavy s Fero Joke O2 SMART Paušálom, v ktorom nájdete neobmedzené dáta aj predplatné streamovacej služby HBO GO. Viac informácií nájdete na www.o2.sk.

Fero Joke

Ferov humor je priamočiary a jednoduchý, no cítiť z neho človečinu a láskavosť. Nie je však len komikom. Robí osobného asistenta zdravotne postihnutým ľuďom a svoju popularitu neváha využiť na pomoc v dobročinných projektoch. Sledovať ho môžete na jeho Instagrame.

Páčil sa vám článok?
Slabé
12345
Loading...
Super

Tipy, ako si preniesť fotky, kontakty a appky zo starého smartfónu do nového

Čítaj viac

Stiahnite si jednu z týchto 6 appiek a naučte sa každý deň niečo nové

Čítaj viac

Huawei P smart 2021 sme zmenili na herné zariadenie. Čo sme si na ňom zahrali?

Čítaj viac