4 zariadenia od LG, z ktorých si vyberie každý

Pozrite si výber smartfónov od LG a nájdite ten, ktorý bude vyhovovať práve vám.

Kórejský výrobca LG sa sústredí na náročných a citlivých spotrebiteľov. Pri návrhu zariadení sa snaží počúvať svojich zákazníkov a prinášať moderné inovácie, ktoré im uľahčia život. Z ponuky O2 sme pre vás vybrali štvoricu zariadení, z ktorých si vyberie začiatočník aj najnáročnejší používateľ.

LG K9

Ak hľadáte smartfón pre začiatočníka a nechcete zaň veľa platiť, LG K9 predstavuje správnu voľbu. Má robustné plastové telo a kvalitné spracovanie. Zaujímavosťou je odnímateľná batéria. Zariadenie je určené najmä pre nenáročného používateľa. Základné aplikácie sociálnych sietí aj chat komunikáciu zvláda hravo, bezproblémový je aj chod nenáročných hier.

Na 5-palcovom displeji si pohodlne prečítate e-maily a pozriete aj videá. Samozrejmosťou je 3,5 mm jack na pripojenie slúchadiel. Zadný aj predný fotoaparát sú dostatočne kvalitné na túto triedu smartfónov – pri dobrých svetelných podmienkach vytvorí pekné zábery aj selfie.

LG K11

Rovnako ako zariadenie LG K9 aj LG K11 patrí medzi cenovo dostupnejšie smartfóny. Jeho telo je však kovové a pôsobí dojmom, že zvládne aj zopár tvrdších pádov. Na veľkom 5,3-palcovom displeji môžete pohodlne sledovať seriály, čítať e-maily alebo hrať menej náročné hry. Dopomôžu k tomu aj stereo reproduktory s vysokou intenzitou hlasitosti. Plusom je aj výdrž batérie, ktorá je o niečo lepšia ako pri konkurentoch v tejto kategórii.

Na zadnej strane zariadenia nájdete snímač odtlačkov prstov. Fotoaparát síce patrí k tým priemernejším, ale pri dobrých svetelných podmienkach s ním zachytíte oku lahodiace snímky.

LG G7

Vlajková loď LG G7 je malý technologický zázrak. Krásny 6,1-palcový displej prináša aj kontroverzný výrez. LG však počúva svojich zákazníkov, preto poskytuje možnosť softvérovo ho „skryť“. Výkonný 8-jadrový procesor využijete pri sledovaní multimédií aj pri hraní tých najnáročnejších hier. O skvelý zážitok sa postarajú výkonné stereo reproduktory.

Napriek nižšej kapacite batérie vás zariadenie nesklame ani počas náročného dňa. Zadný duálny fotoaparát sa aj vďaka umelej inteligencii postará o krásne fotografie. Vďaka širokouhlej šošovke budú vaše zábery oveľa originálnejšie ako pri iných smartfónoch.

LG Q7

Ak sa vám páči vlajková loď od LG, no nechcete displej s výrezom, zariadenie LG Q7 bude pre vás to pravé. Tento model totiž vychádza z vlajkovej lode G7. Jeho 5,5-palcový displej neobsahuje výrez, no má rovnako kvalitné zobrazovacie schopnosti. LG pri tomto smartfóne stavilo najmä na kvalitné audio. Vďaka technológii DTS:X budete mať pri počúvaní prostredníctvom slúchadiel 3D zvuk.

Základný fotoaparát s rozlíšením 13 Mpx sa postará o kvalitné fotografie. Pri nižšom osvetlení mu pomáha LED blesk s fázovou detekciou scény. Pri plnom nabití vydrží zariadenie bez problémov celý deň. Čerešničkou na torte je certifikácia IP68, ktorá je zárukou odolnosti proti prachu a vode.

Získal si vás niektorý smartfón od LG? Nezabudnite, že akékoľvek zariadenie z ponuky O2 môžete mať s ľubovoľným O2 Paušálom na začiatok len za 2 €.

Páčil sa vám článok?
Slabé
12345
Loading...
Super

Video: Ako správne a bezpečne predbiehať

Rasťo Chvála pripravil sériu videí, ktoré z vás spravia lepšieho vodiča. Tentoraz sa pozrel na to, ako predbiehať tak, aby ste neohrozili seba ani ostatných účastníkov cestnej premávky.

Motoristický novinár Rasťo Chvála v rámci seriálu Chvála bezpečnej jazde prináša vodičom nielen cenné rady, ale aj skvelé zľavy v podobe O2 Extra výhod. Vo videu sa tentoraz zameral na manéver, ktorý patrí pri riadení vozidla medzi najriskantnejšie.

Jazdite zodpovedne, naištalujte si appku O2 Extra výhody a získajte navigáciu zadarmo aj 5 GB dát k tomu. Viac informácií

Aby ste mohli bezpečne predbiehať, musíte si byť istý sami sebou aj svojím autom. Rasťo Chvála vysvetľuje, ako správne predbiehať s autom, ktoré má pod kapotou veľa koní, aj s takým, ktoré je staré či slabšie.

Pozrite si video a presvedčte sa, ako správne predbiehať:

Oslovilo vás toto video? Pozrite si ďalšie:

Jazdite zodpovedne, pozrite si Rasťove odporúčania na bezpečnú jazdu a staňte sa lepším vodičom. Navyše môžete získať 5 GB dát a využiť špeciálnu ponuku O2 Extra výhod a uplatniť si skvelé zľavy na tankovanie, autoškolu aj kondičné jazdy. Viac informácií nájdete na www.extravyhody.o2.sk.


Predobjednajte si nový Samsung Galaxy Note10 a získajte naspäť až 580 €

Čítaj viac

Výkon, výdrž aj výborné fotky. Pozrite si aktuálny výber top zariadení

Čítaj viac

O2 vylepšilo balíky dát pre kartu O2 Voľnosť. 1 GB dát môže byť váš už za 1 €

Čítaj viac