Nenašli ste pod stromčekom, čo ste chceli? Urobte si radosť na začiatok už za 2€

Vďaka vynoveným O2 paušálom môžete na začiatok už od 2€ potešiť seba alebo iných skvelými darčekmi. Napríklad prvotriednym Xbox One S 500, ktorý vás naučí, že hranie hier už dávno nie je len pre deti. A je toho ešte oveľa viac.

 

Xbox One S 500 GB Biely + 2 hry

Nová generácia hernej konzole prináša posun ku komplexnému multimediálnemu systému. Vychutnať si tak z pohodlia domova môžete najnovšie prepracované herné tituly, hudbu, filmy, seriály, prístup k sociálnym sieťam aj s možnosťou komunikácie.

Prepracované hry dokážu vtiahnuť do deja prepracovanou grafikou a úžasným fyzikálnym modelom. Výkon dodáva špeciálne vyvinutý osemjadrový procesor v kombinácii s výkonnou grafickou kartou a 8 GB RAM. Pre ukladanie hier, obsahu a aplikácií je k dispozícii 500 GB disk. Nechýba možnosť pripojenia externého disku. Váš Xbox ONE tak môže plniť aj funkciu domáceho kina. Ak uprednostňujete hranie, tak si doprajte súťaženie s priateľmi prostredníctvom Xbox LIVE konta.

Star Wars BB-8

Autá na diaľkové ovládanie už nie sú tak populárne. Naopak taký robot môže do domácnosti priniesť novú formu interakcie a zábavy.

Robota z hviezdnej série Star Wars možno ovládať cez mobilnú aplikáciu zo zariadení s operačným systémom Android a iOS. Spárovanie zariadenia s droidom funguje cez technológiu Bluetooth s dosahom do 30 metrov. Má svoje autentické pohyby, nálady a správanie. S droidom možno nahrávať a následne prehrávať holografické nahrávky. Zabudovaná batéria umožní na plné dobitie 60 minút zábavy s vašim novým spoločníkom.

PS4 500 GB

Špičková herná konzola, ktorá je snom nejedného hráča. Vďaka svojmu elegantnému a futuristickému dizajnu sa hodí do každej modernej domácnosti. Plynulý chod hier zaručí výkonný 8-jadrový procesor spolu s operačnou pamäťou RAM 8 GB.

Hranie hier v režime HDR vás zasýti farbami a úplne pohltí do deja hry. Na hernej konzole PS4 si vychutnáte aj také herné tituly, ktoré nie sú dostupné pre žiadnu inú platformu. Okrem toho môžte svoje herné dobrodružstvá nahrávať v reálnom čase a zdieľať ich s priateľmi.

Karta PS Plus – 90 dní

Byť členom PlayStation Plus prináša vlastníkom hernej konzoly PlayStation 4 nové funkcie a možnosti. Hranie hier online s celým svetom alebo proti nemu v rôznych bitkách a rozličných herných tituloch.

Dve bezplatné hry na stiahnutie každý mesiac, ktoré si môžete užívať počas celej platnosti členstva v PlayStation Plus. Exkluzívne zľavy na hry, doplnky a herné rozšírenia v PlayStation Store. Poteší aj 10 GB cloudové úložisko, na ktoré je možné uložiť hru, prípadne postavy z hier. Vo svojej hre teda môžete pokračovať aj po prihlásení sa do iného systému PlayStation 4.

Ovládač PS4 Dualshock

Moderný a praktický ovládač, ktorý vás vďaka svojim funkciám ešte viac vtiahne do deja hry.

Postará sa o to napr. vstavaný reproduktor, dotykový panel, ktorý prináša nové ovládacie prvky, vylepšené analógové páčky pre presnejšie ovládanie, duálne vibrácie a zlepšené vibračné odozvy. Vďaka zabudovanému jacku pre slúchadlá s mikrofónom navyše môžete komfortne komunikovať so svojimi spoluhráčmi.

 

Gamepad Moto MoDS + Moto Z Play

Premeniť svoj mobilný telefón na prenosnú hernú konzolu nie je nič ťažké vďaka modulárnemu príslušenstvu Moto MoDS Gamepad. Ide o rozšírenie určené každému hráčovi.

Hranie hier tak nadobudne úplne nový rozmer. O pôžitok z hry sa postarajú klasické analógové páčky alebo dve LED červené svetlá, ktoré reagujú na ovládanie. Vlastná batéria modulu s kapacitou 1035 mAh vydrží až 8 hodín. Modulárne príslušenstvo je kompatibilné s mobilnými telefónmi z rodiny Z. Modul Gamepad si môžete dopriať s mobilným telefónom Moto Z Play. Kvalitný smartfón s elegantným dizajnom, ktorého samotný názov našepkáva, že je stvorený pre zábavu.

Samsung Galaxy Tab E 9.6

Tablet je okrem iného veľmi vhodný aj na hranie hier. Vďaka svojmu veľkému HD displeju (9,6″) a sýtym farbám si vychutnáte každý detail. Štvorjadrový procesor s taktom 1,3 GHz s pomocou operačnej pamäte RAM 1,5 GB zaručí plynulý chod aj najnovších hier.

Batéria má kapacitu 5000 mAh, pri plnom zaťažení poslúži dva dni. Toto všetko v spojení s možnosťou rozšíriť pamäť tabletu SD kartou až do 128 GB z neho spraví prenosné centrum vašej zábavy.

Stále ste sa nerozhodli?

V ponuke máme stovky rôznych modelov a naši ochotní guruovia sú pripravení poradiť vám. Nechajte nám svoje telefónne číslo a my vám zavoláme.
V ponuke máme stovky rôznych modelov a naši ochotní guruovia sú pripravení poradiť vám. Stačí, ak nám zanecháte vaše telefónne číslo a budeme vás kontaktovať.
Ďakujeme. Zavoláme vám.
Páčil sa vám článok?
Slabé
12345
Loading...
Super

„Potešilo ma intuitívne ovládanie, krásne fotky a herný mód.” Lucia Šicková hodnotí nový Honor View20

Čím si Honor View20 získal spoluzakladateľku herného štúdia Pixel Federation?

Spoluzakladateľke herného štúdia Pixel Federation sme na skúšku požičali nový Honor View20. Aj keď sa Lucia Šicková považuje za skalnú fanúšičku Apple, vie si bez problémov predstaviť fungovanie s novinkou od Honoru. Očarili ju hlavne živé farby fotiek a ideálny hardvér na hry.

Prvé dojmy

Telefón je ľahší ako môj iPhone 8 a veľmi dobre sa drží v ruke. Na snímač odtlačkov na zadnej strane by som si zvykala ťažšie, ale viem si s ním v pohode predstaviť fungovanie, je to celkom prirodzené. Páči sa mi aj veľký displej, na ktorom okrúhly výrez nepôsobí rušivo.

Fotoaparát

Veľmi rada fotím a kvalita fotoaparátu ma potešila. Fotky majú pekné živé farby a aj keď zvyknem používať sofistikovanejšie nástroje na úpravu, s natívnym fotoeditorom sa dobre pracuje.

Čo na to O2 Guru Michal Kmeť?
Honor View20 nie je obyčajným duálnym fotoaparátom. Okrem veľmi kvalitnej 48 Mpx hlavnej kamery má aj senzor s technológiou Time of Flight, ktorá umožňuje mapovať objekty v 3D a následne ich meniť.”

Ovládanie

Používateľský zážitok je veľmi intuitívny. Napriek tomu, že som Apple človek, nemala som žiadne problémy s ovládaním. Zaujali ma aj netradičné gestá pomocou hánky na ruke.

Bavilo ma robiť hánkou písmená, ktoré mi otvárali moje najviac používané aplikácie. Nechala som si prednastavené písmeno C na otváranie fotoaparátu, k písmenu S som si priradila Slack a K mi otváralo kalendár.

Čo na to O2 Guru Michal Kmeť?
Mimoriadne intuitívne ovládanie má na svedomí nové Magic UI, ktoré prináša aj veľmi prispôsobiteľné ovládanie gestami a prepojenie s umelou inteligenciou. ”

Zobrazenie

Veľkou výhodou je možnosť pripojenia telefónu na väčšiu obrazovku. Či už pri práci, alebo pri video streamovacích appkách. Veľa cestujem a ako pracovný nástroj používam iPad, ktorého kópiou je zároveň môj telefón. Robím veľa prezentácii, takže možnosť preniesť menšie zariadenie na väčší displej je skvelé.

Hlavne ak k tomu pridáme super Split Screen funkciu, vďaka ktorej viem využívať dve appky súčasne.

Čo na to O2 Guru Michal Kmeť?
„Model Honor View20 má 6,4” All-view displej, vďaka ktorému je takmer celá predná strana venovaná len tomu, čo chcete vidieť. Výrez pre prednú kameru má len 4,5 mm a nepôsobí rušivo.”

Hry

Pre mňa sú na telefóne veľmi dôležité hry, mám ich vždy rozohratých niekoľko. Cením si možnosť spravovať všetky hry na jednom mieste aj prepnutie telefónu do herného módu.

Čo na to O2 Guru Michal Kmeť?
„Hoci tak na prvý pohľad nevyzerá, Honor View20 je aj výborným herným telefónom. Dokazuje to výkonný čip, unikátna technológia chladenia  alebo dodatočná wi-fi anténa umiestnená v strede telefónu. ”

Celkové hodnotenie

Honor View20 robí krásne fotky, má intuitívne ovládanie a dobre padne do ruky. Navyše sa veľmi rýchlo nabíja, 50 % baterky je nabitých približne za 30 minút. Aj keď sa mi to ako vernému iPhone používateľovi ťažko hovorí, viem si predstaviť, že by som tento telefón používala naďalej.

Lucia Šicková je spoluzakladateľkou Pixel Federation. Šíri osvetu o hrách a je presvedčená, že videohry sú dobrým vzdelávacím nástrojom. Je projektovou manažérkou iniciatívy Pixel Federation – Edufactory, ktorá si kladie za cieľ podporovať inovácie vo vzdelávaní na Slovensku a zároveň odovzdávať know-how v tejto oblasti.


Huawei 1+1: získajte k smartfónu Huawei aj druhý telefón alebo hodinky

Čítaj viac

Lifetech: Čo je nové