Leto patrí Samsungu, najviac sa oplatí jeden z týchto 9 smartfónov

Samsung v lete k svojim smartfónom primiešava kokteil rôznych výhod a darčekov. Pozrite si prehľad všetkých modelov, na ktoré platí letná akcia.

Každý z nás ma vlastné kritéria, ktorými sa riadi pri výbere produktov. U niekoho je to výkon, u iného rozmanitosť funkcií, u ďalšieho značka. V lete si na svoje prídu všetci. Pripravili sme pre vás výber modelov od značky Samsung, na ktoré sa viaže jedna z troch letných akcií.

Samsung Galaxy S10e

Nový dizajn s laserovo presným výrezom na prednú kameru vám pri Samsungu Galaxy S10e vyrazí dych. Jeho inteligentný fotoaparát vám odporučí najlepšiu možnú kompozíciu pre dokonalý záber. Nabitie 3 100 mAh batérie trvá prekvapivo krátko vďaka bezdrôtovému rýchlonabíjaniu. Ak niektorému z vašich zariadení bude chýbať energia, S10e môžete použiť ako externú nabíjačku.

Letné akcie pre Samsung Galaxy S10e:

Samsung Galaxy S10

Dynamický AMOLED displej Samsungu Galaxy S10 verne zobrazuje farby a je ako stvorený na prácu s multimédiami. Dokonalý dizajn s infinity displejom, pod ktorým sa skrýva snímač odtlačkov prstov, vás ohromí. Trojitý zadný fotoaparát s umelou inteligenciou navrhne najlepšiu kompozíciu a vaše fotografie získajú nový rozmer. Okrem skvelého uhla snímania ponúka aj dvojitý optický zoom. Rovnako môžete jeho energiu využiť na nabitie ďalších zariadení.

Letné akcie pre Samsung Galaxy S10 :

Samsung Galaxy S10+

Samsung Galaxy S10+ má všetko, čo ponúka verzia S10, ale vo väčšom rozsahu. Väčší displej, väčšia batéria, ale aj väčšia hmotnosť. K tomu navyše druhá selfie kamera, ktorá slúži ako senzor hĺbky. Vďaka tomu získate ešte kvalitnejšie selfie.

Letné akcie pre Samsung Galaxy S10+:

Samsung Galaxy Xcover 4

Aktívny život prináša veľa hrozieb pre bežné smartfóny. Nový Samsung Galaxy Xcover 4 sa však žiadnej nezľakne, pretože je odolný a vhodný do každého počasia. Intuitívny displej môžete pohodlne ovládať aj v rukaviciach. Vďaka prednému 5 Mpx a zadnému 13 Mpx fotoaparátu sa môžete svoje zážitky deliť okamžite so svojimi priateľmi.

Letné akcie pre Samsung Galaxy Xcover 4:

Samsung Galaxy A50

Pri Samsungu Galaxy A50 sa pripravte na displej bez hraníc. Takmer nepostrehnuteľný výrez v hornej časti vás svojou veľkosťou kvapky nebude vôbec rušiť. Trojitý zadný fotoaparát s umelou inteligenciou automaticky upozorní na chyby v kompozícii, ako je žmurknutie alebo rozmazaný objekt. Osemjadrový procesor a 4 GB RAM sa postarajú o plynulý chod operačného systému aj náročnejších aplikácií.

Letné akcie pre Samsung Galaxy A50:

Samsung Galaxy A70

Samsung Galaxy A70 je smartfón stvorený na prácu a multimédia. Jeho veľký 6,7-palcový displej ponúka zážitok pri sledovaní obľúbených filmov alebo seriálov. Snímač odtlačkov prstov je umiestnený pod displejom, teda nijak nenaruší dizajn zariadenia. Trojitý fotoaparát s nízkou svetelnosťou vytvorí skvelé fotografie aj pri horších svetelných podmienkach.

Letné akcie pre Samsung Galaxy A70:

Samsung Galaxy A20e

Krásny dizajn a displej takmer bez rámika nezaťaží vašu peňaženku tak, ako by ste si na prvý pohľad mohli myslieť. Duálny fotoaparát sa na svet pozerá rovnakým 123-stupňovým uhlom ako ľudské oko a dodá fotkám nevídaný rozmer. Štíhly dizajn Samsungu Galaxy A20e dokonale sadne do ruky.

Letné akcie pre Samsung Galaxy A20e:

Samsung Galaxy A40

Samsung Galaxy A40 je všestranné zariadenie, ktoré ponúka vysoký výkon za rozumnú cenu. 5,9-palcový displej v kombinácii s výkonným procesorom je ideálna kombinácia na hranie hier. Predná 25 Mpx kamera je určená najmä fanúšikom selfie. Vďaka rôznym foto režimom budú vaše selfie pôsobiť tak, ako by ich robil profesionálny fotograf. Dostatok energie na celý deň mu dodá batéria s kapacitou až 3 100 mAh.

Letné akcie pre Samsung Galaxy A40:

Samsung Galaxy Note 9

Modely Note potešia predovšetkým tých, ktorí smartfóny využívajú ako pracovný nástroj. Samsung Galaxy Note 9 má aj výborný duálny fotoaparát (2 × 12 Mpx) s optickou stabilizáciou a špičkový 6,4-palcový displej, ktorý odomknete odtlačkom prstu alebo naskenovaním očnej rohovky.

Zaujímavosťou je vodoodolné dotykové pero S Pen, ktoré je elegantne vstavané do zariadenia. Dokážete si ho spárovať s telefónom cez Bluetooth a využívať ako diaľkové ovládanie k rôznym aplikáciam vrátane fotoaparátu.

Letné akcie pre Samsung Galaxy Note9:

Nech už sa rozhodnete pre ktorýkoľvek model od kórejského výrobcu, určite budete spokojní. Samsung je dlhodobo silným hráčom na našom trhu a neustále prináša zaujímavé novinky v oblasti smartfónov.

Letné dobrodružstvá bez strachu

So službou O2 Poistka sa nemusíte báť nehôd, náhodného poškodenia, ani krádeže. Poistite si svoj nový smartfón rovno pri kúpe v O2 Predajni, teraz navyše na prvých 6 mesiacov bez poplatkov. Ponuka platí pre zákazníkov s O2 Paušálom alebo O2 Dátami do 31. 8. 2019, alebo do vypredania zásob pre vybrané modely Samsung Galaxy.

Páčil sa vám článok?
Slabé
12345
Loading...
Super

Tri letné ponuky Samsungu, ku ktorým dostanete darček

Vychutnajte si letný kokteil od Samsungu, s ktorým môžete ako darček získať poistku na 6 mesiacov bez poplatkov, bezdrôtové slúchadlá alebo powerbanku.

Samsung smartfón a O2 Poistka na 6 mesiacov bez poplatkov

Ak si počas leta kúpite Samsung smartfón do 1 200 €, dostanete k nemu aj O2 poistku na 6 mesiacov bez poplatkov. Počas obdobia, keď je vaše nové zariadenie najcennejšie, sa nebudete musieť báť náhodného poškodenia, zničenia alebo krádeže.

Všetky Samsung smartfóny, na ktoré platí letná akcia, si môžete kúpiť spolu s O2 Paušálom alebo s O2 Dátami už od 2 €.

Ako to funguje?

  • Letná ponuka platí do 31. 8. 2019 pre zákazníkov O2 Paušál alebo O2 Dáta.
  • Poistka sa vzťahuje na Samsung smartfóny do 1 200 €.
  • Poistka sa nevzťahuje na tablety Samsung.

Samsung Galaxy S10 a AKG Y500 slúchadlá zadarmo

Samsung smartfóny zo série Galaxy S10 sa právom považujú za telefóny novej generácie. Ak si v lete kúpite ktorýkoľvek mobil z tohto radu, dáme vám k nemu ako darček bezdrôtové slúchadlá AKG Y500.

Všetky smartfóny zo série Samsung Galaxy S10 môžete mať s O2 Paušálom alebo s O2 Dátami už od 2 €.

Ako to funguje?

Powerbanka Samsung k Samsung Galaxy A70k sérii Samsung Galaxy S10

Aby ste mali vždy dosť energie na dátovanie a zdieľanie letných zážitkov s najbližšími, máme pre vás Samsung powerbanku ako darček. Štýlovú, ľahkú a rýchlonabíjaciu powerbanku s kapacitou 10 000 mAh dostanete zadarmo pri kúpe akéhokoľvek modelu z radu Samsung Galaxy S10 alebo Samsungu Galaxy A70.

Všetky tieto smartfóny kúpite k O2 Paušálom alebo s O2 Dátami už od 2 €.

Ako to funguje?

Letný kokteil

Letný kokteil Samsung darčekov sa vzťahuje na 9 rozličných smartfónov, pri ktorých si každý príde na svoje. Využite letnú ponuku a získajte k novému smartfónu aj O2 poistku na 6 mesiacov bez poplatkov, bezdrôtové slúchadlá AKG Y500 alebo 10000 mAh Samsung powerbanku.


O2 vylepšilo balíky dát pre kartu O2 Voľnosť. 1 GB dát môže byť váš už za 1 €

Čítaj viac

Fotografka radí, ako aj v noci urobiť dobré fotky so smartfónom

Čítaj viac

Notebook na dovolenke netreba, ak máte jeden z týchto 6 tabletov

Čítaj viac