Mobil týždňa: BlackBerry Motion

Každý týždeň vám O2 Guru predstavia smartfón, ktorý si podľa nich zaslúži vašu pozornosť. Tentokrát pre vás vybrali mobil BlackBerry Motion.

Značka BlackBerry sa preslávila svojimi telefónmi s fyzickou klávesnicou, ponúka však aj smartfóny pre tých, ktorým takéto riešenie nie je blízke. Jedným z nich je BlackBerry Motion.

Prečo BlackBerry Motion?

  • Výborná výdrž. Kombinácia batérie s kapacitou 4 000 mAh a úsporného procesora zaručuje, že pri bežnom používaní môžete rátať až s 2-dvojdňovou výdržou.
  • Produktivita. Súčasťou BlackBerry Motion je množstvo aplikácií a riešení, ktoré z neho robia ideálny pracovný nástroj. Patria k nim napríklad možnosti fotoaparátu so zameraním na fotenie dokumentov.
  • Bezpečnosť. Tento smartfón patrí k najbezpečnejším telefónom na trhu. Vďaka pravidelným aktualizáciám budú v bezpečí všetky vaše údaje aj aplikácie.
  • Vodeodolnosť. Certifikát IP 67 je zárukou vysokej ochrany pred vodou aj prachom. Urgentné záležitosti teda môžete vybaviť za každého počasia bez obáv o zariadenie.

Michal Kmeť, O2 Guru zo Zákazníckeho centra O2

„Ak svoj smartfón využívate predovšetkým na prácu, BlackBerry Motion je pre vás ako stvorený.“

 

Páčil sa vám článok?
Slabé
12345
Loading...
Super

Video: Stihne asistent jazdy vždy zabrzdiť?

Rasťo Chvála pripravil sériu videí, ktoré z vás spravia lepšieho vodiča. Tentoraz sa zameriava na to, že hoci asistenčné služby šoférovi jazdu uľahčia, nedokážu ho úplne nahradiť.

Motoristický novinár Rasťo Chvála v rámci seriálu Chvála bezpečnej jazde prináša vodičom nielen cenné rady, ale aj skvelé zľavy v rámci O2 Extra výhod. Kým v prvom videu otestoval, čo sa môže stať, ak nemáte správne obuté kolesá, v druhom dokazuje, že aj pri použití asistenčných vychytávok sa treba plne sústrediť na cestu a nie na mobil.

Jazdite zodpovedne a využite špeciálnu ponuku O2 Extra výhod. Viac informácií

„Oči stále na ceste.“ Tak znie heslo, ktorého by sa mal podľa Rasťa Chválu držať každý zodpovedný vodič. Pozrite si, čo sa mu stalo, keď počas jazdy nedával pozor:

Prečítajte si: 5 rád, ako sa správať v zápchach

Jazdite zodpovedne, pozrite si Rasťove odporúčania na bezpečnú jazdu a staňte sa lepším vodičom. Navyše môžete využiť špeciálnu ponuku O2 Extra výhod a získať skvelé zľavy na tankovanie, servis automobilu aj praktické príslušenstvo. Viac informácií nájdete na www.extravyhody.o2.sk.


Vybrali sme 11 najlepších smartfónov z júnovej ponuky

Čítaj viac

Huawei 1+1: získajte k smartfónu Huawei aj druhý telefón alebo hodinky

Čítaj viac

Férová Nadácia O2 prerozdelí na projekty k 30. výročiu Nežnej revolúcie 30 000 €

Čítaj viac