Mobil týždňa: Huawei P20 Lite

Tento týždeň si pre vás O2 Guru zobrali pod lupu Huawei P20 Lite – nadčasový smartfón, ktorý ponúka naozaj veľa za veľmi príjemnú cenu.

Pre Huawei je už akousi tradíciou, že s príchodom vlajkovej lode predstaví aj jej odľahčenú verziu. Model P20 Lite tak vo svojej kategórii ponúka všetko, čo od kvalitného smartfónu očakávate. Od prémiového dizajnu cez špičkový výkon až po skvelú fotografiu.

Prečo Huawei P20 Lite?

  • Vyšperkovaný dizajn s výborným displejom. Bezrámikový 5,84“ LTPS displej s pomerom strán 19:9 je natiahnutý cez celú prednú stranu, vďaka čomu tento smartfón pôsobí giganticky. Tento krásny displej je vložený do konštrukcie, ktorá kombinuje sklo a kov P20 Lite tak pôsobí naozaj prémiovo.
  • Špičkový výkon a výdrž. O bezchybný chod zariadenia sa postará 8-jadrový procesor s operačnou pamäťou RAM 4 GB. Batéria s kapacitou 3 000 mAh zabezpečí výdrž na celý deň aj pri väčšom zaťažení. A vďaka nabíjačke s podporou rýchleho dobíjania smartfón dobijete na 100% do dvoch hodín. Výborná vec.
  • Kvalitné selfie fotografie. Milovníkov selfie fotografií rozhodne poteší predný fotoaparát s rozlíšením 16 megapixelov. Zadný fotoaparát je duálny s rozlíšením 16 + 2 megapixelov. Fotografie sú ostré, s realistickými farbami a vďaka druhej šošovke zhotovíte snímky s bokeh efektom.
  • Zvýšená bezpečnosť dát. Okrem bežných zabezpečovacích prvkov ponúka tento model aj Face ID. Predná kamera dokonale rozpozná vašu tvár a snímač funguje naozaj pohotovo.

Zapáčil sa vám tento smartfón? Rovnako ako všetky ostatné zariadenia z ponuky O2, aj Huawei P20 Lite môže byť váš k akémukoľvek O2 Paušálu už za 2 € na začiatok.

Páčil sa vám článok?
Slabé
12345
Loading...
Super

Video: Ako správne a bezpečne predbiehať

Rasťo Chvála pripravil sériu videí, ktoré z vás spravia lepšieho vodiča. Tentoraz sa pozrel na to, ako predbiehať tak, aby ste neohrozili seba ani ostatných účastníkov cestnej premávky.

Motoristický novinár Rasťo Chvála v rámci seriálu Chvála bezpečnej jazde prináša vodičom nielen cenné rady, ale aj skvelé zľavy v podobe O2 Extra výhod. Vo videu sa tentoraz zameral na manéver, ktorý patrí pri riadení vozidla medzi najriskantnejšie.

Jazdite zodpovedne, naištalujte si appku O2 Extra výhody a získajte navigáciu zadarmo aj 5 GB dát k tomu. Viac informácií

Aby ste mohli bezpečne predbiehať, musíte si byť istý sami sebou aj svojím autom. Rasťo Chvála vysvetľuje, ako správne predbiehať s autom, ktoré má pod kapotou veľa koní, aj s takým, ktoré je staré či slabšie.

Pozrite si video a presvedčte sa, ako správne predbiehať:

Oslovilo vás toto video? Pozrite si ďalšie:

Jazdite zodpovedne, pozrite si Rasťove odporúčania na bezpečnú jazdu a staňte sa lepším vodičom. Navyše môžete získať 5 GB dát a využiť špeciálnu ponuku O2 Extra výhod a uplatniť si skvelé zľavy na tankovanie, autoškolu aj kondičné jazdy. Viac informácií nájdete na www.extravyhody.o2.sk.


Predobjednajte si nový Samsung Galaxy Note10 a získajte naspäť až 580 €

Čítaj viac

Výkon, výdrž aj výborné fotky. Pozrite si aktuálny výber top zariadení

Čítaj viac

O2 vylepšilo balíky dát pre kartu O2 Voľnosť. 1 GB dát môže byť váš už za 1 €

Čítaj viac