Mobil týždňa: Samsung Galaxy A6

Samsung Galaxy A6: Stredná trieda s nádychom elegancie.

Samsung dlhodobo pracuje na tom, aby svojim zákazníkom uľagčoval ich každodenné potreby a poskytoval im pri tom čo najlepší zážitok. Toto platí aj pri novom smartfóne Samsung Galaxy A6, ktorý obohatili o zaujímavý inovatívny fotoaparát.

Prečo Samsung Galaxy A6?

  • Bohatý priestorový zvuk Dolby Atmos
  • Nastaviteľný LED blesk pri prednej kamere
  • Zadný fotoaparát so svetelnosťou až f/1.7 pre ostré zábery aj pri slabšom osvetlení
  • Bezrámikový infinity displej s pomerom strán 18,5:9
  • Odomykanie pomocou tváre
  • Výkonný procesor a až 3 GB RAM pre plynulý chod aj náročnejších aplikácií

Zapáčil sa vám tento smartfón? Rovnako ako všetky ostatné zariadenia z ponuky O2, aj Samsung Galaxy A6 môže byť váš k akémukoľvek O2 Paušálu už za 2 € na začiatok.

Ivan Štubniak, O2 Guru zo Zákazníckeho centra O2

„Samsung Galaxy A6 je určený pre všetkých milovníkov klasického dizajnu a dobrého fotoaparátu. Smartfón je navyše obohatený o kvalitný priestorový zvuk a k tomu všetkému  má veľmi priaznivú cenovku.“

Páčil sa vám článok?
Slabé
12345
Loading...
Super

Video: Ako správne a bezpečne predbiehať

Rasťo Chvála pripravil sériu videí, ktoré z vás spravia lepšieho vodiča. Tentoraz sa pozrel na to, ako predbiehať tak, aby ste neohrozili seba ani ostatných účastníkov cestnej premávky.

Motoristický novinár Rasťo Chvála v rámci seriálu Chvála bezpečnej jazde prináša vodičom nielen cenné rady, ale aj skvelé zľavy v podobe O2 Extra výhod. Vo videu sa tentoraz zameral na manéver, ktorý patrí pri riadení vozidla medzi najriskantnejšie.

Jazdite zodpovedne, naištalujte si appku O2 Extra výhody a získajte navigáciu zadarmo aj 5 GB dát k tomu. Viac informácií

Aby ste mohli bezpečne predbiehať, musíte si byť istý sami sebou aj svojím autom. Rasťo Chvála vysvetľuje, ako správne predbiehať s autom, ktoré má pod kapotou veľa koní, aj s takým, ktoré je staré či slabšie.

Pozrite si video a presvedčte sa, ako správne predbiehať:

Oslovilo vás toto video? Pozrite si ďalšie:

Jazdite zodpovedne, pozrite si Rasťove odporúčania na bezpečnú jazdu a staňte sa lepším vodičom. Navyše môžete získať 5 GB dát a využiť špeciálnu ponuku O2 Extra výhod a uplatniť si skvelé zľavy na tankovanie, autoškolu aj kondičné jazdy. Viac informácií nájdete na www.extravyhody.o2.sk.


Predobjednajte si nový Samsung Galaxy Note10 a získajte naspäť až 580 €

Čítaj viac

Výkon, výdrž aj výborné fotky. Pozrite si aktuálny výber top zariadení

Čítaj viac

O2 vylepšilo balíky dát pre kartu O2 Voľnosť. 1 GB dát môže byť váš už za 1 €

Čítaj viac