Nový Note 9 je tu. Predobjednať si ho môžete už dnes

Špičkový nový smartfón od Samsungu môžete mať doma medzi prvými – a vďaka O2 navyše so zaujímavým bonusom.

Samsung 9. augusta vo veľkom štýle predstavil nový Galaxy Note 9 s bonusom pre prvých zákazníkov. Vďaka O2 si ho môžete predobjednať už teraz.

Hoci oficiálny predaj nového Note 9 na Slovensku začína až 24. augusta 2018., O2 vám prináša možnosť predobjednania. Stačí, ak do 23. augusta 2018 vyplníte formulár na predobjednanie a svoju predobjendávku potvrdíte v e-maile, ktorý vám následne príde, a Samsung Galaxy Note 9 budete mať medzi prvými.

Bonus pre prvých zákazníkov

Navyše, pre prvých zákazníkov Samsung ponúka pri kúpe nového Note 9 bonus až do výšky 200 €. Stačí, ak pri kúpe Note 9 odpredáte svoj starší model z rady Note alebo Note Edge. Patria sem zariadenia Galaxy Note, Galaxy Note 2, Galaxy Note 3, Galaxy Note 4, Galaxy Note Edge a Galaxy Note 8.

Bonus však môžete získať aj vtedy, ak ste doteraz Note od Samsungu ešte nevyužívali. Za váš starý smartfón dostanete od Samsungu skvelý bonus až 100 €.

Čo prináša nový Note 9?

  • Duálny fotoaparát s rozlíšením 12 Mpx s dvojitou clonou f/1.5 a f/2.4
  • Výkonný 8-jadrový procesor so 6 GB RAM
  • Až 4 000 mAh batériu s podporou bezdrôtového nabíjania
  • Zabezpečenie pomocou skeneru očnej dúhovky
  • Vynikajúce AKG slúchadla a S Pen

Neváhajte a predobjednajte si nový Samsung Galaxy Note 9 do 23. augusta 2018. Vďaka O2 ho tak budete mať medzi prvými na Slovensku.

A ak váš starší Note vymeníte za ten najnovší, Samsung vás odmení bonusom až 200 €.

Páčil sa vám článok?
Slabé
12345
Loading...
Super

5 tipov na príjemnú rodinnú dovolenku

Chcete si užiť pekné chvíle so svojimi blízkymi a navštíviť niečo nové? Tieto miesta vás určite nesklamú.

Chcete si užiť príjemný čas so svojou rodinou a navštíviť pekné miesta ešte predtým, ako sa naplno rozbehne hlavná turistická sezóna? Vybrali sme pre vás 5 lokalít, kde sa budú dobre cítiť dospelí aj deti.

Podeľte sa o zážitky zo svojich ciest po Slovensku vďaka rýchlej 4G sieti od O2. Viac informácií

Modra

Vo vinohradníckom mestečku Modre si môžete užiť skvelú rodinnú dovolenku a cítiť sa ako v malom Toskánsku. Môžete sa tam priučiť aj základom hrnčiarstva a navštíviť pôvodnú fabriku, v ktorej slávnu modranskú keramiku vyrábali. Ak budete v tomto kraji, určite neobíďte novú rozhľadňu, ktorá sa nachádza na vrchu Veľká Homoľa.

Špania Dolina

Pôvabná dedinka ležiaca len 11 km od Banskej Bystrice v smere na Donovaly je mimoriadne populárna medzi chalupármi a predstavuje výborné miesto na únik od povinností. Niektoré domy, v ktorých sa môžete aj ubytovať, majú vyše 400 rokov a sú kultúrnymi pamiatkami.

V centre obce sa navyše nachádza známy banícky orloj. Zúčastniť sa tam môžete aj na kurze paličkovanej čipky, ktorá Španiu Dolinu preslávila. Táto obec je tiež dobrým východiskovým bodom na turistiku v Starohorských horách.

Kysucké Nové Mesto

Možno nepatrí medzi vyhľadávané dovolenkové destinácie, na Kysuciach však má ideálnu polohu na založenie základového tábora na vyrážanie za zážitkami. Priamo nad mestom je nová rozhľadňa Tábor, odkiaľ je pekný vyhľad na široké okolie. Na skok je dobre známa Terchová a Vrátna dolina, pre turisticky zdatnejších Jánošíkove diery či Veľký Rozsutec.

Ak máte chuť navštíviť väčšie mesto, „za rohom“ sa nachádza väčšia Žilina, autom ste do hodinky aj v susednom Poľsku. Svoju Dovolenku tam pritom môžete stráviť tiež v tradičnej drevenici.

Hrabovo a okolie

Dolina Hrabovo pri Ružomberku je celoročne jednou z najobľúbenejších oblastí na prežitie aktívnej dovolenky. Len pár minút od centra Ružomberka sa ocitnete v tichej doline Veľkej Fatry. Nájdete tam náučný chodník aj bikepark, môžete sa člnkovať a v lete si užiť aquazorbing a príjemnú letnú pláž.

Počas sezóny miestni rybári na brehu dokonca predávajú svoje úlovky a za poplatok si môžete rybu tiež vlastnoručne uloviť. Od leta 2015 má pre vás Hrabovo pripravenú aj najdlhšiu lanovú atrakciu na Slovensku.

Slnečné jazerá

Iba 25 km od Bratislavy, v Senci nájdete Slnečné jazerá, ktoré predstavujú skvelé miesto na strávenie voľných dní. Toto populárne miesto čoraz viac pripomína zahraničné dovolenkové destinácie. Je ideálne pre milovníkov kúpania a vodných športov, má však čo ponúknuť aj mimo hlavnej sezóny.

Ponuka ubytovacích služieb je tam naozaj bohatá, môžete sa napríklad ubytovať v bungalovoch, ktoré sú inšpirované Polynéziou.

Podeľte sa o svoje zážitky s blízkymi

Aby ste sa o svoje cestovateľské zážitky pri spoznávaní našej krajiny mohli podeliť so svojimi blízkymi, stavte na rýchly a spoľahlivý mobilný internet od O2, ktorý je vďaka 4G sieti dostupný už pre 96 % obyvateľov Slovenska. Viac informácií nájdete na www.o2.sk/4g.


Lifetech: Čo je nové