Nový Note 9 je tu. Predobjednať si ho môžete už dnes

Špičkový nový smartfón od Samsungu môžete mať doma medzi prvými – a vďaka O2 navyše so zaujímavým bonusom.

Samsung 9. augusta vo veľkom štýle predstavil nový Galaxy Note 9 s bonusom pre prvých zákazníkov. Vďaka O2 si ho môžete predobjednať už teraz.

Hoci oficiálny predaj nového Note 9 na Slovensku začína až 24. augusta 2018., O2 vám prináša možnosť predobjednania. Stačí, ak do 23. augusta 2018 vyplníte formulár na predobjednanie a svoju predobjendávku potvrdíte v e-maile, ktorý vám následne príde, a Samsung Galaxy Note 9 budete mať medzi prvými.

Bonus pre prvých zákazníkov

Navyše, pre prvých zákazníkov Samsung ponúka pri kúpe nového Note 9 bonus až do výšky 200 €. Stačí, ak pri kúpe Note 9 odpredáte svoj starší model z rady Note alebo Note Edge. Patria sem zariadenia Galaxy Note, Galaxy Note 2, Galaxy Note 3, Galaxy Note 4, Galaxy Note Edge a Galaxy Note 8.

Bonus však môžete získať aj vtedy, ak ste doteraz Note od Samsungu ešte nevyužívali. Za váš starý smartfón dostanete od Samsungu skvelý bonus až 100 €.

Čo prináša nový Note 9?

  • Duálny fotoaparát s rozlíšením 12 Mpx s dvojitou clonou f/1.5 a f/2.4
  • Výkonný 8-jadrový procesor so 6 GB RAM
  • Až 4 000 mAh batériu s podporou bezdrôtového nabíjania
  • Zabezpečenie pomocou skeneru očnej dúhovky
  • Vynikajúce AKG slúchadla a S Pen

Neváhajte a predobjednajte si nový Samsung Galaxy Note 9 do 23. augusta 2018. Vďaka O2 ho tak budete mať medzi prvými na Slovensku.

A ak váš starší Note vymeníte za ten najnovší, Samsung vás odmení bonusom až 200 €.

Páčil sa vám článok?
Slabé
12345
Loading...
Super

Víkendové čítanie: Matej Tóth, ako ho (ne)poznáte

Sú ľudia, ktorí si zaslúžia našu pozornosť. Robia našu spoločnosť lepšou a ich činy hovoria samy za seba.

Reprezentujú našu krajinu nielen svojou šikovnosťou či športovými výkonmi, ale aj konaním dobra a napriek úspechom zostávajú úprimní a pokorní. Takým je aj reprezentant Slovenska v chôdzi na 50 km a olympijský víťaz Matej Tóth.

Vrcholový športovec, ktorý sa tento týždeň stal vicemajstrom Európy. A to sa ešte pred pár mesiacmi nazdával, že po udalostiach z minulého roku, ukončí kariéru.

Toto víkendové vydanie, ktoré vzniklo v spolupráci s O2 Športovou akadémiou Mateja Tótha, sme sa rozhodli venovať práve Matejovi Tóthovi, osobnosti, ktorá si podľa náš zaslúži pozornosť.

Po obvinení z dopingu a následnom zbavení obvinenia sa v spolupráci s novinárom Michalom Červeným rozhodol vydať autobiografiu s názvom Odchýlka. V knižke, ktorá sa v týchto dňoch objavila na pultoch kníhkupectiev, opisuje svoj život a úprimne sa vyznáva zo svojich pocitov. Aké to je, keď vrcholového športovca obvinia z dopingu napriek tomu, že proti nemu sám bojuje?

V tomto vydaní nájdete:

Teraz viem, že dokážem v živote prekonávať aj ťažšie prekážky, hovorí po dopingovej kauze Matej Tóth. V úprimnom rozhovore hovorí Matej Tóth nielen o svojej športovej kariére, ale aj o dôležitosti rodiny a o tom, aké to je žiť na výslní.

Stĺpček Michala Červeného: Stalo sa, vyriešil, išiel ďalej. Žiadne zatrpknutie a túžba po pomste. Redaktor Denníka N vo svojom stĺpčeku opísal, ako sa mu s Matejom Tóthom pripravovala knižka aj aký známy športovec naozaj je.

Matej Tóth radí: 8 tipov pre zdravý a pohodový život. Nielen pre vrcholových športovcov, ale všetkých ľudí, ktorým záleží na vlastnom zdraví, sme si pre vás spolu s Matejom Tóthom pripravili odporúčania, ktorými sa v živote riadi aj on sám.

Prečítajte si ukážku z autobiografie Mateja Tótha Odchýlka. Nechajte sa vtiahnuť do príbehu vrcholového športovca, ktorý minulý rok výrazným spôsobom ovplyvnilo obvinenie z dopingu.

Zapojte sa do našej súťaže a vyhrajte podpísanú autobiografiu Mateja Tótha. Ak vás zaujala ukážka z knižky a radi by ste o živote slovenského športovca vedeli viac, nevynechajte našu súťaž.

Spoločnosť O2 už niekoľko rokov stojí pri Matejovi Tóthovi nielen pri jeho športových výkonoch. V roku 2017 spolu rozbehli O2 Športovú akadémiu Mateja Tótha, ktorá si dala za cieľ budovať v deťoch pozitívny vzťah športu a odhaliť, na čo majú talent. Viac informácií o akadémii nájdete na tomto mieste.


Predobjednajte si Samsung Galaxy S10 alebo S10+ a získajte skvelý darček

Čítaj viac

Lifetech: Čo je nové