Pri kúpe elegantného Huawei P30 lite dostanete aj Huawei Y5 2019

Ponuka na dva smartfóny k O2 SMART Paušálu platí pre nových aj starých zákazníkov O2 do konca januára 2020.

Elegantný Huawei P30 lite je skvelou voľbou pre tých, čo hľadajú dobrý výkon a kvalitný fotoaparát za rozumnú cenu. Teraz k nemu do konca januára 2020 máte aj Huawei Y5 2019, ktorý ocenia hlavne aktívni používatelia dvoch SIM kariet. Prečítajte si naše recenzie oboch smartfónov.

Huawei P30 lite

Z dizajnovej stránky pôsobí Huawei P30 lite elegantným, až luxusným dojmom. Nenechajte sa zmiasť prívlastkom lite. Prináša kvalitu a výkon, za ktorý by sa nemuseli hanbiť ani drahšie zariadenia.

5 smartfónov, ku ktorým dostanete v O2 aj druhý mobil. Chcem si pozrieť ponuku

Šetrný displej a skvelé fotografie

Na prvý pohľad ma upútala zadná strana zariadenia, na ktorej nájdete čítačku odtlačkov prstov, ale aj tri snímače fotoaparátu. Hlavný má rozlíšenie až 48 Mpx a môžete sa tešiť na skutočne dokonalé fotografie.

Ak ste fanúšikom selfie, poteší vás predná selfie kamera s rozlíšením až 24 Mpx. Okrem selfies slúži aj na bezpečnosť, pretože umožňuje pohodlné odomykanie smartfónu tvárou.

Veľký infinity displej je samozrejmosťou. Vďaka filtrovaniu modrého svetla šetrí váš zrak aj v prípade, že so smartfónom pracujete večer či potme.

Nový O2 SMART Paušál prináša neobmedzené volania aj veľké objemy dát a predplatné obľúbených appiek. Wow! Chcem vedieť viac

Nadpriemerný výkon v strednej triede

Výkonný procesor, ktorému sekunduje až 4 GB RAM, pohodlne zvládne aj náročnejšie aplikácie či hry. Je ako stvorený na prácu s multimédiami, sledovanie obľúbených filmov alebo streamovanie hudby.

Huawei pri tomto zariadení neupustil od 3,5 mm audio jacku, teda si môžete pripojiť aj svoje obľúbené slúchadlá. Vnútornú 128 GB pamäť si môžete rozšíriť prostredníctvom pamäťovej karty. Kapacita batérie je dostatočná na zvládnutie aj tých náročnejších dní.

Hodnotenie O2 Guru:

Inteligentný trojitý fotoaparát, veľký displej a silná batéria sú výborná kombinácia, Huawei P30 lite je ideálnym spoločníkom pre tých, ktorí potrebujú výkon a dobrý fotoaparát za rozumnú cenu.

Huawei Y5 2019

Už je zvykom, že čínsky výrobca Huawei myself aj na fanúšikov stredných a základných smartfónov. Medzi modely, ktoré nezaťažia peňaženku, patrí aj novinka Huawei Y5 2019.

Dostupnosť s nádychom vyššej triedy

Smartfón zaujme hneď niekoľkými vlastnosťami z vyšších tried. FullView displej zaberá celú prednú plochu zariadenia a jeho čitateľnosť je výborná aj na priamom slnečnom svetle. V hornej časti displeja je výrez na prednú selfie kameru, ktorá umožňuje odomknutie zariadenia tvárou.

Imitácia kože: Viac ako len imidžová záležitosť

Zadný kryt zariadenia pôsobí ako imitácia kože (v hnedom a čiernom vyhotovení). Okrem dizajnového prvku má aj praktický rozmer – nešmýka sa a výborne sa drží v ruke. Na zadnej stene zariadenia nájdete 13 Mpx fotoaparát.

Výkon príjemne prekvapí

Štvorjadrový procesor a 2 GB RAM stačia na používanie bežných aplikácií, nenáročné hry a prácu s multimediálnym obsahom. Batéria s kapacitou až 3 020 mAh vás nezradí ani počas náročnejších dní. Vnútornú 16 GB pamäť si môžete rozšíriť pomocou pamäťovej karty až o 512 GB.

Hodnotenie O2 Guru:

Huawei Y5 2019 je skvelý lacný smartfón, ktorý zaujme svojím dizajnom a imitáciou kože na zadnej strane zariadenia. Ak ste aktívnym používateľom dvoch SIM kariet a nechcete stratiť možnosť rozšírenia pamäte cez pamäťovú kartu, Huawei Y5 2019 je tá správna voľba pre vás.

Huawei P30 Lite s Huawei Y5 2019 v cene môžete mať k akémukoľvek O2 SMART Paušálu na začiatok už od 0 €.

Ivan Štubniak

Tieto smartfóny pre vás otestoval Ivan Štubniak, tímlíder kontaktného centra.

Páčil sa vám článok?
Slabé
12345
Loading...
Super

Súťaž: Oslávte s nami 4 roky Sódy a vyhrajte smartfón alebo fitnes náramok

Radi by sme sa vám odvďačili za štyri roky priazne a podpory, preto máme pre štyroch z vás pripravené technologické darčeky.

Za štyri roky Sódy sme s vami zdieľali príbehy zaujímavých ľudí, spoznávali zaujímavosti zo slovenských regiónov a pripomínali si dôležité spoločenské témy. Vydali sme viac ako 1 800 článkov, ktoré ste si pozreli takmer 18 milión krát.

Za vašu dlhoročnú priazeň by sme sa vám teraz radi odvďačili a odovzdali vám štyri darčeky od spoločnosti O2. Okrem výborného smartfónu Honor 20 Lite máme pre vás aj hodinky Huawei Watch GT2 a dva fitnes náramky Huawei Band 3 Pro.

Čo môžete získať

Zo všetkých súťažiacich vyžrebujeme štyroch výhercov, ktorí získajú jednu z týchto štyroch cien:

    • 1× Smartfón Honor 20 Lite 128 GB
    • 1× Huawei Watch GT 46mm
    • 2× Huawei Band 3 Pro

Na zapojenie do súťaže postačí, keď sa s nami podelíte, ktoré články čítate v Sóde najradšej.

Ako na to

Do pripraveného formulára napíšte svoju odpoveď a uveďte svoje kontaktné údaje.

Aby ste sa do súťaže mohli zapojiť, musíte spĺňať aj nasledujúce podmienky:

  • musíte byť fyzická osoba, ktorá dovŕšila vek 15 rokov,
  • musíte súhlasiť s podmienkami súťaže a so spracovaním osobných údajov.

Odpovede posielajte do pondelka 6. januára 2020. V utorok 7. januára 2020 spomedzi všetkých odpovedí vyžrebujeme 4 výhercov, ktorých budeme o spôsobe odovzdania výhry informovať prostredníctvom e-mailu.

Ďakujeme za záujem. Súťaž sme už ukončili.


Máte v ruke nový smartfón? Týchto 6 vecí by ste mali spraviť ako prvých

Čítaj viac

5 smartfónov, ku ktorým dostanete v O2 aj druhý mobil

Čítaj viac

Nové tváre O2 Luddo a Moya spoznávajú svet ľudí

Čítaj viac