Pri kúpe Huawei P30 Pro máte v cene aj druhý smartfón a fitnes náramok

Ponuka na tri zariadenie v cenej jedného k O2 SMART Paušálu platí pre nových aj starých zákazníkov O2 do konca januára 2020.

Huawei P30 Pro je špičkový smartfón, ktorý sa hodí na zábavu aj každému, kto stále pracuje a potrebuje mať vo vrecku mobilnú kanceláriu. Pri kúpe tohto smartfónu do konca januára 2020 teraz dostanete aj obľúbený telefón Huawei Y6 2019 a inteligentný fitnes náramok Huawei Band 4. Prečítajte si naše recenzie všetkých troch zariadení.

Huawei P30 Pro

Huawei P30 Pro právom patrí k najlepším smartfónom súčasnosti. Oceňujem najmä jeho úžasný používateľský zážitok.

5 smartfónov, ku ktorým dostanete v O2 aj druhý mobil. Chcem si pozrieť ponuku

Kvalitný displej s kvapkou

Displej patrí k tomu najlepšiemu od Huawei. Na spodnej hrane má skrytú čítačku odtlačkov prstov, ja som však verný skenu tváre. Takmer bezrámikový 6,47″ zahnutý OLED Full View displej s výrezom v tvare kvapky vás bude každodenne sprevádzať so sýtymi farbami a kvalitným zobrazením.

V hornej hrane displeja nájdeme zabudovaný aj infračervený snímač, ktorý môžete použiť pri ovládaní televízie alebo klimatizácie, ak nemáte poruke ovládač.

Rýchlonabíjanie si zamilujete

Batériu s kapacitou 4 200 mAh viete plnohodnotne využívať takmer dva dni. Ak vám bude energia dochádzať, použijete USB-C kábel alebo bezdrôtové nabíjanie. S káblom si zamilujete tzv. rýchlonabíjanie, vďaka ktorému viete doslova za pár minút fungovať celý deň.

Fotenie s umelou inteligenciou

Štvoritý fotoaparát na zadnej strane vytvára spomalené videá aj úžasné fotky, ktoré môžete ešte skrášľovať použitím filtrov. Užitočným pomocníkom je aj umelá inteligencia, ktorej základné funkcie si môžete prejsť v tipoch priamo v telefóne.

Nový O2 SMART Paušál prináša neobmedzené volania aj veľké objemy dát a predplatné obľúbených appiek. Wow! Chcem vedieť viac

Hodnotenie O2 Guru:

Huawei P30 Pro nie je určený len náročnému pracantovi, ktorý potrebuje so sebou výkonnú kanceláriu. Perfektne sa hodí aj na zábavu. Znamená to, že ide o smartfón s obrovským výkonom, ktorý dá svojmu budúcemu užívateľovi pocítiť svoju výnimočnosť.

Huawei Y6 2019

Spoľahlivá stredná trieda značky Huawei s označením “Y” bude právom patriť k obľúbeným smartfónom tento rok.

Displej takmer bez rámikov

Rozmerný displej s veľkosťou niečo málo vyše 6″ ponúka HD rozlíšenie a nemá takmer žiadne rámiky. Vidieť na ňom len výrez v tvare kvapky pre 8 Mpx selfie kameru a malú spodnú hranu s logom výrobcu. Čítačku by sme v ňom hľadali márne. Na odomknutie použijete buď klasický odomykací vzor, alebo moju obľúbenejšiu formu odomykania, sken tváre.

Elegancia zadného krytu

Zadnú stranu hnedého variatnu telefónu tvorí imitácia koženého krytu. Vyzerá pôsobivo a určite odporúčam zvoliť práve túto verziu modelu.

Batéria a výkon nesklamú

Keďže je model poháňaný pomerne úsporným štvorjadrovým procesorom, tak je kapacita batérie na úrovni 3 020 mAh dostačujúca na celodenné využívanie. Základná pamäť s veľkosťou 32 GB je dostačujúca pre bežnú obsluhu. Pre náročnejšieho zákazníka je možnosť rozšíriť si úložisko pamäťovou kartou.

Dobré fotky aj za šera

Hlavný fotoaparát s rozlíšením 13 Mpx vyniká vďaka väčšej clone šošovky aj v horších svetelných podmienkach. V jednoduchosti to znamená, že na ňu dopadá viac svetla a fotky aj za šera sú pomerne jasné. Netreba zabudnúť na funkcie ako HDR či režim na skrášlenie tváre.

Hodnotenie O2 Guru:

S Huaweiom Y6 2019 si nenáročný zákazník užije hladký chod. Odporúčam všetkým, ktorí hľadajú smartfón z kategórie rozumná voľba.

Huawei Band 4

Inteligentný fitnes náramok Huawei Band 4 splní všetko, čo od takéhoto zariadenia očakávate. Pri športe meria tep, kroky, vzdialenosť, rýchlosť aj spálené kalórie. Navyše je veľmi ľahký. vodotesný až do hĺbky 50 m a na jedno nabitie vydrží až 9 dní.

Huawei Band 4 využijete aj pri oddychovaní – dokáže rozpoznať kvalitu vášho spánku a prispôsobiť budík tak, aby ste vstávali prirodzenejšie, počas fáze najplytšieho spánku.

Huawei P30 Pro s Huawei Y6 2019 a Huawei Band 4 v cene môžete mať k akémukoľvek O2 SMART Paušálu na začiatok už od 0 €.

Michal Bista, O2 Guru Master

Tieto smartfóny pre vás testoval Michal Bista, O2 Guru Master.

Páčil sa vám článok?
Slabé
12345
Loading...
Super

Baví vás rozširovať si všeobecný prehľad? Začnite pozerať týchto 7 YouTube kanálov

Vybrali sme náučné videá pre všetkých, ktorým robí radosť vzdelávať sa a každý deň potrebujú novú dávku vedomostí.

Niekedy stačí 10 minút denne, aby sme sa dozvedeli niečo nové alebo oprášili svoje vedomosti, doplnili si kontext a zistili súvislosti. Ak sa radi vzdelávate, pozrite si naše odporúčanie na náučné YouTube kanály. 

Sledujte YouTube cez O2. Súčasťou vášho O2 SMART Paušálu môže byť aj 10 GB extra dát na používanie tejto appky. Chcem vedieť viac

Crash Course

Crash Course je zlatou baňou náučných videí. Nájdete tu krátke série, ktoré výborne spracúvajú rôzne témy – od literatúrymytológie cez počítačové vedyfilozofiupo chémiuastronómiu.

Pozrieť si všetky Crash Course videá je časovo nemožné, určite však odporúčame začať svetovou alebo európskou históriou. John Green, ktorý kanál produkuje, prináša moderný prístup k dejepisu, založený na pochopení súvislostí medzi historickými udalosťami z viacerých uhlov pohľadu.

Dejepis Inak

Pri histórii ešte na chvíľku zostaneme. Sandra Sviteková a jej kanál Dejepis Inak patrí v súčasnosti k tomu najlepšiemu, čo vzniká na slovenskej YouTube scéne.

Vyštudovaná učiteľka sa vo svojich videách nevenuje iba dejepisu, ale rozoberá aj filozofické a spoločenské témy. Dozviete sa napríklad viac o Milanovi Rastislavovi Štefánikovi, o Charte 77, o vzniku Európskej únie, ale aj prečo ženy nosia podprsenky či prečo sa holíme.

Kurzgesagt – In a Nutshell

Náš favorit z tohto zoznamu je kanál Kurzgesagt – In a Nutshell, pretože kladie podnetné otázky a odpovedá na ne krásnymi minimalistickými animáciami nemeckého dizajnového štúdia Kurzgesagt.

Prečo nás krásne veci robia šťastnými? Aká je skutočná podstata reality? Je Európska únia demokratická? Je organické jedlo zdravšie? Môžete vôbec týmto videám veriť?

The Cosmonaut Variety Hour

Doteraz sme sa venovali obsahu, ktorý sa snaží zachovať objektivitu a pri skúmaní sveta využíva akademické princípy. V tomto odporúčaní to už neplatí, Marcus Turner buď niečo miluje, alebo nenávidí.

Na svojom kanáli The Cosmonaut Variety Hour prináša subjektívne názory na rôzne popkultúrne fenomény. Marcus miluje Star Wars a nenávidí poslednú sériu Hry o tróny. O oboch však dokáže rozprávať zaujímavo, fundovane a vidno, že aj napriek zaujatosti mu nechýbajú vedomosti a obrovský prehľad v modernej kultúre.

Mimozemšťania, klimatické zmeny aj inšpiratívne ženy vo vede. Máme pre vás 7 tipov na zaujímavé vedecké články

The Nerdwriter

Evan Puschack považuje svoju tvorbu za mix esejí, reportáží, fotožurnalistiky a dokumentu. Nájsť jednu tematickú strechu je pri jeho videoesejách náročné – jeden týždeň sa venuje tomu, ako Donald Trump odpovedá na otázky, inokedy zase vysvetľuje, ako interpretovať obrazy Pabla Picassa.

Do nášho zoznamu sa jeho kanál The Nerdwriter dostal vďaka filmovým a umeleckým témam. Odporúčame napríklad video o tom, ako sa vývoj maľby a umenia dostal až k drip maľbám Jacksona Pollocka.

Tifo Football

Aj k športu sa dá pristupovať akademicky. Ak patríte medzi futbalových fanúšikov, ktorým už nestačí len sledovať zápasy a zostrihy, preskrolujte si videá na kanáli Tifo Football.

Väčšina z nich sa venuje taktikám, profilom trénerov či príbehom hráčov, no pravidelne tu nájdete aj zaujímavejšie témy. Napríklad prečo vidíme čoraz menej ofsajdov alebo že Čína využíva futbal v Afrike ako vyjednávací nástroj v diplomacii.

Vox

Americký web Vox sa preslávil svojím prístupom k tzv. vysvetľujúcej novinárčine a musíme uznať, že krátke náučné videá na úplný kaleidoskop tém robia famózne.

Pri takom množstve videí sa ťažko odporúča jedno konkrétne, ale vyskúšajte napríklad explainer o histórii palestínsko-izraelského konfliktu alebo možno ľahšiu tému – prečo máme vždy dosť miesta na dezert.

Vyberte si svoj O2 SMART Paušál a získajte extra dáta na obľúbené aplikácie. Ak sa rozhodnete pre Strieborný O2 SMART Paušál, získate nielen neobmedzené volania, SMS a MMS a 3 GB dát, ale aj 2 × 10 GB na dve aplikácie podľa vášho výberu. Vybrať si môžete napríklad YouTube a Instagram alebo Facebook. Viac o nových O2 SMART Paušáloch a ich možnostiach sa dozviete na www.o2.sk.


Máte v ruke nový smartfón? Týchto 6 vecí by ste mali spraviť ako prvých

Čítaj viac

5 smartfónov, ku ktorým dostanete v O2 aj druhý mobil

Čítaj viac

Nové tváre O2 Luddo a Moya spoznávajú svet ľudí

Čítaj viac