Pripravte sa na nekonečno. O2 rozširuje ponuku a prináša paušály s neobmedzeným dátami

Patríte k ľuďom, ktorých neustále obmedzuje kontrola spotreby dát a ich obnovovanie? Vyskúšajte O2 SMART Paušály s neobmedzenými dátami.

Po predstavení O2 SMART Paušálov v novembri minulého roka prichádza spoločnosť O2 s ďalšou revolúciou na trhu. Tri nové varianty Titánový, Platinový a Diamantový O2 SMART Paušál prinášajú neobmedzené dáta v rôznych rýchlostných úrovniach, aby ste sa už nemuseli pri práci ani zábave obmedzovať. 

Nové O2 SMART Paušály priniesli zákazníkom zážitok aj hodnotu – okrem neobmedzených volaní, SMS aj MMS a veľkých objemov dát začalo O2 v rámci paušálov ponúkať aj obsah vo forme predplatného na služby HBO GO, TIDAL, O2 TV, ale aj spravodajské aplikácie SME.sk a Denník N. Spoločnosť O2 sa rozhodla ponuku ešte viac rozšíriť a potešiť tých, ktorí volali po nekonečných dátach.

Ostaňte doma a spríjemnite si chvíle s benefitmi od O2. Chcem vedieť viac

„Po predstavení tejto revolučnej ponuky sme sa rozhodli pokračovať a meniť trh aj ďalej. Chceme zákazníkom ponúknuť hodnotu, ktorú na slovenskom trhu v takomto rozsahu nenájdu, a tou sú nekonečné objemy dát. Zákazníci najnovších O2 SMART Paušálov sa už nebudú musieť obmedzovať a sledovať svoju dátovú spotrebu,“ hovorí riaditeľ marketingu O2 Igor Tóth.

„Za posledných päť rokov narástla dátová spotreba našich zákazníkov viac ako päťnásobne. Typický zákazník doteraz najvyššieho paušálu využíva dve predplatné prémiových aplikácií a mesačne minie desiatky gigabajtov. Nastal preto čas predstaviť paušál s nekonečnými dátami,“ dodáva.

Neobmedzené paušály od O2 prichádzajú v čase zvýšených nárokov na dátové prenosy, keď v dôsledku aktuálnej situácie trávia zákazníci viac času doma a dáta využívajú pri práci, vzdelávaní svojich detí alebo pri sledovaní filmov či počúvaní hudby online.

Užite si nekonečno v troch najvyšších paušáloch

Spoločnosť O2 zavádza tri najvyššie varianty svojich paušálov s neobmedzeným objemom dát. V ponuke tak nájdete Titánový, Platinový a Diamantový O2 SMART Paušál, ktoré ponúkajú aj neobmedzené volania, SMS a MMS ako paušály iných farieb.

Titánový O2 SMART Paušál

Tento paušál prináša neobmedzené dáta s rýchlosťou sťahovania a odosielania do 10 Mbit/s, ktorá je vhodná na každodenné používanie appiek, streamovanie hudby, prezeranie webov aj sledovanie videí vo Full HD kvalite.

Pri Titánovom O2 SMART Paušále si môžete vybrať jednu prémiovú aplikáciu (TIDAL, HBO GO, O2 TV, SME.sk alebo Denník N), ktorej predplatné získate v cene paušálu.

Platinový O2 SMART Paušál

V prípade Platinového O2 SMART Paušálu čerpá zákazník neobmedzené dáta s rýchlosťou sťahovania a odosielania do 20 Mbit/s. Dvojnásobnú rýchlosť v porovnaní s Titánovým O2 SMART Paušálom oceníte ak radi sledujte videá v ultra HD alebo 4K kvalite.

Ak sa rozhodnete pre tento paušál, môžete si vybrať dve prémiové aplikácie podľa vlastného výberu (TIDAL, HBO GO, O2 TV, SME.sk alebo Denník N).

Diamantový O2 SMART Paušál

V najvyššom Diamantovom O2 SMART Paušále môžete neobmedzene surfovať s maximálnou možnou rýchlosťou sťahovania a odosielania dát 4G siete, ktorá umožňuje sledovanie videí v najvyššej kvalite, ale aj zdieľanie dát pre váš počítač alebo vašu TV.

Aj v prípade tohto paušálu si môžete vybrať dve prémiové aplikácie, ktoré vám pomôžu pri práci či spríjemnia chvíle oddychu.

Chcete získať dáta navyše? Plňte výzvy od O2 a až 40 GB dát može byť vašich. Chcem zistiť viac

Sú dáta naozaj neobmedzené?

Dáta pre všetky tri uvedené paušály sú naozaj neobmedzené a nedajú sa nikdy spotrebovať.

V rámci zachovania komfortného používania mobilných služieb pre všetkých zákazníkov však O2 uplatňuje limit 100 GB. Po jeho presiahnutí sa dátový prenos spomalí na 2 Mbit/s pre sťahovanie a 1 Mbit/s pre odosielanie dát.

Táto rýchlosť zostane zachovaná až do začiatku nového fakturačného obdobia.

Spoločnosť O2 zároveň negarantuje rýchlosť 10 Mbit/s v Titánovom a 20 Mbit/s v Platinovom O2 SMART Paušále. Táto rýchlosť označuje maximálnu rýchlosť, ktorú môžete s daným paušálom dosiahnuť.


Túžite po neobmedzených dátach, no neviete, ktorý variant budete pre vás ten pravý? Viac informácií nájdete na www.o2.sk.

Páčil sa vám článok?
Slabé
12345
Loading...
Super

Ako sa nestať rukojemníkom banky a prečo raz zažiť je viac ako 100-krát počuť

Hovorí sa, že niet nad dobrú radu. V ťažkej situácii by však mala byť konkrétna, praktická a jasná. Čo robiť s nájmom, úvermi a ako s krízou súvisí darwinovské prispôsobenie sa? Vypočujte si rozhovor s odborníkom na financie Ladislavom Smoroňom.

Podcast O2 pre biznis sme sa rozhodli prispôsobiť aktuálnej situácii a s hosťami sa rozprávame na aktuálne témy. Motiváciu vám v týchto časoch dodajú podnikatelia, ktorí už poznajú pády. Triezvy pohľad na vec a praktické rady zase zbierame od špecialistov z rôznych oblastí. Odpovede na otázky spojené s financiami, HR, plánovaním či vládnymi opatreniami prestriedajú podnikateľské príbehy. Rozprávame sa s ľuďmi, ktorých skúsenosti vás môžu inšpirovať, zmeniť optiku alebo aspoň zlepšiť náročný deň. 

5 dôvodov, prečo je Xiaomi Mi Note 10 perfektný biznisový spoločník. Chcem vedieť viac

V tomto podcaste sa venujeme téme financií. Ako sú na tom malí slovenskí podnikatelia, ako zatiaľ prebiehajúca kríza zasiahla ekonomiku a čo môžete reálne urobiť, keď nedokážete splácať svoje pohľadávky? Odpovede prináša odborník na finančné poradenstvo a vzdelávanie Ladislav Smoroň, ktorý svoje skúsenosti zdieľa na portáli Podnikajte.sk.

V podcaste sa dozviete:

  • dôvody, pre ktoré sa darí pripraveným a prispôsobivým,
  • prečo zabaliť všetky dlhy do jedného, refinancovať a kedy odložiť splátky,
  • že odklady splátok sa môžu navzájom biť a čo to pre vás znamená,
  • prečo sa neoplatí využívať vzory zmlúv zdarma a ako s tým súvisí platenie nájomného,
  • že banky naďalej požičiavajú peniaze a za akých podmienok,
  • aké pozitívne lekcie môže koronakríza priniesť a čo s tým má (nenahraditeľná) osobná skúsenosť.

Toto vydanie podcastu O2 pre biznis vzniklo vďaka podpore značky Xiaomi, ktorá ponúka kvalitné zariadenia za férové ceny.

Podcast si môžete vypočuť aj na SpotifyApple Podcast.

Už onedlho vám prinesieme ďalší diel zo špeciálnej série podcastov O2 pre biznis. Držíme vám palce.

Páčil sa vám článok?
Slabé
12345
Loading...
Super

Vyskúšali sme, či sa dá fungovať so smartfónom bez Google

Čítaj viac

Predobjednajte si novú PlayStation 5, ktorá predbehla evolúciu a prinesie novú éru hrania

Čítaj viac

Jeseň plná energie? Našich 6 obľúbených smartfónov vydrží na jedno nabitie aj dva dni

Čítaj viac