Recykluj, kúp si nový Samsung a ušetri

Vymeňte váš starý telefón za nový Samsung a získajte bonus až 200 EUR.

Skvelý bonus až 200 € môžete získať pri kúpe modelu Samsung Galaxy S9 alebo S9+. Bonus 160 € vás čaká pri kúpe modelu Samsung Galaxy S8, S8+ alebo Note 8.

Ak si vyberiete Samsung Galaxy A6, A6+ alebo A8, môžete získať bonus 80 €.

Akcia platí do do 31. 10. a je to výborná príležitosť získať krásny nový Samsung výhodnejšie.

Ako na to?

 1. Zakúpte si v e-shope O2 jedno zo zariadení Samsung, na ktoré sa vzťahuje akcia.
 2. Zaregistrujte na stránke www.novysamsung.sk tieto informácie o vašom novom Samsungu:
  • IMEI číslo vášho nového smartfónu
  • predajcu, u ktorého ste si kúpili váš nový Samsung
  • dátum zakúpenia
  • kópiu pokladničného dokladu / faktúry s dátumom podpísania zmluvy alebo zakúpenia nového Samsungu.
 3. Po overení a schválení údajov vášho nového smartfónu vám potom zašleme bonus 200, 160 alebo 80 € — podľa toho, aký model nového Samsungu ste si kúpili.
 4. V ďalšom kroku môžete odpredať váš starý telefón a získať tak daľších až 600 EUR. Stačí odpredaj zaregistrovať online — či už kuriérom alebo na vybranom mieste.
 5. Keď bude vaša registrácia schválená a keď obdržíme vaše staré zariadenie, vyplatíme vám výkupnú sumu.

Nový Samsung môžete mať rovnako ako všetky zariadenia z ponuky O2 s akýmkoľvek O2 Paušálom na začiatok len za 2 €.

Páčil sa vám článok?
Slabé
12345
Loading...
Super

Objavujte nepoznané stránky Slovenska s Vladom Voštinárom (video)

Vlado Voštinár rozbieha nový seriál Vlado Voštinár objavuje Slovensko, v ktorom sa pozrie do rôznych kútov Slovenska. Ukáže rôzne spôsoby, ako vám rýchly internet pomôže na ceste za novými zážitkami.

Slovensko je krásne, ale jeho najväčšie krásy často prehliadame. Myslíme si, že za jedinečnými zážitkami treba ísť do Tatier, na hrady alebo do termálnych kúpeľov. Nič proti nim, ale krásne a jedinečné veci sú všade okolo nás – len treba poriadne roztvoriť oči.

V prvej časti sa Vlado stretol s ornitológom Jánom Dobšovičom, aby zistil, ako sa správne započúvať do spevu našich vtákov, a aby si vychutnal ranné svitanie ako nikdy predtým.

Možno aj vy patríte k ľuďom, ktorí sú stále presvedčení, že internet v mobile im netreba a pevné pripojenie doma im stačí. Vďaka mobilným dátam sa môžete nielen kedykoľvek spojiť so svojimi blízkymi, ale zjednodušiť si bežné fungovanie či pozrieť sa na svoje záľuby z nového uhla.

Nová sieť od O2 v súčasnosti prináša rýchly 4G internet už takmer 94 % obyvateľov Slovenska. Aby ste si surfovanie bez zbytočných prerušení mohli užiť naplno, nechajte si svoj smartfón skontrolovať v ktorejkoľvek O2 Predajni. Viac informácií nájdete na www.o2.sk/internet/4g.


Lifetech: Čo je nové