Ukážte, že vám filmový svet nie je cudzí a vyhrajte nový smartfón Sony Xperia L4

Spoznajte novinku od Sony, napíšte nám, ktorá vlastnosť vám zlepší zážitok zo sledovania filmov a môžete vyhrať smartfón, na ktorom si môžete pohodlne pozrieť svoje obľúbené snímky.

Nevšedné filmové zážitky teraz môžete mať stále na dosah ruky. Sony Xperia L4 kombinuje kompaktné rozmery a obrazovku, ktorá vám poskytne viac priestoru na sledovanie filmov či videí.

Aká je Sony Xperia L4? Prečítajte si našu recenziu

Sony Xperia L4 prináša 6,2” HD+ displej s netradičným pomerom strán 21:9, ktorý oceníte pri pozeraní filmov alebo pri práci s viacerými appkami na rozdelenej obrazovke. Vďaka 3 GB operačnej pamäti a výkonnému čipsetu sa v oboch prípadoch môžete spoľahnúť na dokonale plynulý obraz.

Okrem toho sa môžete tešiť na 13 Mpx hlavný fotoaparát, 5 Mpx ultra širokouhlý objektív a 2 Mpx objektív s malou hĺbkou ostrosti, ktorá je ideálna na portréty a bokeh fotografie. Vďaka tejto trojici objektívov môžete naplno otvoriť dvere svojej kreativite a zachytiť vysokokvalitné umelecké fotografie.

Ak vás novinka od Sony láka, pripravili sme pre vás súťaž s filmovou tematikou, v ktorej môžete tento smartfón vyhrať.

Čo môžete získať

Zo všetkých súťažiacich vyžrebujeme jedného výhercu, ktorý získa zariadenie Sony Xperia L4.

Ako na to

Na zapojenie do súťaže postačí, keď nám napíšete, ktorá netradičná vlastnosť Sony Xperia L4 vám prinesie lepší zážitok pri sledovaní filmov a videí.

Na výber máte z troch možností:

A: Zadná kamera funguje ako projektor.
B: Displej má netradičný pomer strán 21:9.
C: Displej má klasický pomer strán 16:9.

Svoju odpoveď (A, B alebo C) napíšte do pripraveného formulára a uveďte svoje kontaktné údaje.

Aby ste sa do súťaže mohli zapojiť, musíte spĺňať aj nasledujúce podmienky:

  • Musíte byť fyzická osoba, ktorá dovŕšila vek 15 rokov.
  • Musíte súhlasiť s podmienkami súťaže a so spracovaním osobných údajov.

Ďakujeme za záujem. Súťaž sme už ukončili.

Odpovede posielajte do nedele 31. 5. 2020. V pondelok 1. 6. 2020 spomedzi všetkých správnych odpovedí vyžrebujeme jedného výhercu, ktorého budeme o spôsobe odovzdania výhry informovať prostredníctvom e-mailu.

Páčil sa vám článok?
Slabé
12345
Loading...
Super

Peniaze naspäť za nový Samsung? Máme pre vás jednoduchý návod

Bonus si môžete uplatniť do 24. mája 2020 alebo do vyčerpania registrácií.

Dajte si poslať peniaze späť za to, že sa rozhodnete pre ten správny smartfón. Vďaka Samsungu si teraz na vybrané modely zo série Galaxy môžete uplatniť cashback, teda peniaze naspäť. Stačí, ak si svoje nové zariadenie zaregistrujete na stránke www.samsung-bonus.eu a Samsung vám vráti až 240 €.

Chcem si uplatniť cashback na svoj nový Samsung

Neuškodí, keď sa trochu poponáhľate, akcia platí len do 24. 5. 2020. V prvom rade sa však rozhodnite pre ten správny telefón. Bohatú ponuku Samsung Galaxy zariadení nájdete na e-shope O2, pre smartfóny kliknite na tento odkaz a pre ponuku smart hodiniek kliknite sem.

Aby ste vedeli, ktorých modelov sa cashback týka, pripravili sme pre vás prehľadnú tabuľku. Vyberajte rozvážne, akcia je obmedzená na dve zariadenia na osobu.

Postup uplatnenia cashbacku na nový smartfón Samsung Galaxy

1. Zakúpte si nové zariadenie Samsung Galaxy z uvedenej tabuľky.

2. Nové zariadenie si zaregistrujte na stránke www.samsung-bonus.eu. Okrem vašich osobných registračných údajov si treba pripraviť aj:

– model nového zariadenia,
– IMEI číslo nového zariadenia,
– fotografiu IMEI čísla nového zariadenia,
– kópiu pokladničného dokladu alebo faktúry nového zariadenia,
– doklad od operátora, u ktorého ste si telefón zakúpili.

3. Vyberte si spôsob, akým chcete získať peniaze naspäť.

4. Peniaze sa vám vrátia naspäť. Zaregistrované údaje sa skontrolujú a na ich základe vám bude odoslaný cashback podľa vášho modelu.


Všetky smartfóny a zariadenia Samsung Galaxy s možnosťou cashback môžete mať k akémukoľvek O2 SMART Paušálu na začiatok už od 0 €.

Páčil sa vám článok?
Slabé
12345
Loading...
Super

Osviežte si svoju smart výbavu: vybrali sme najvýhodnejšie zariadenia na prácu, fotenie, športovanie aj každodenné používanie

Čítaj viac

Kto si ešte ani raz neurobil zlú selfie, nech hodí kameňom. Vyskúšajte týchto 11 tipov a stane sa z vás selfie špecialista

Čítaj viac

Ako platiť menej za internet? Spojte si služby na jednu faktúru a získajte zľavu až 100 %

Čítaj viac