Hľadáme ideálne auto pre pôžitok z jazdy

Na Slovakiaringu porovnávame Porsche Cayman S a Audi RS4. Objem batožinového priestoru nás v tomto prípade skutočne nezaujíma.

Pôžitok z jazdy je síce dôležitý, no na druhej strane, ani tá najväčšia porcia kilowattov pod kapotou vám negarantuje to, že si jazdu aj užijete. Poznáte to. Ak ste si už vybrali ideálne auto, zistíte, že je pre vás príliš malé, príliš rýchle alebo príliš pretáčavé. Alebo má malý kufor.

Takže nakoniec sa nebudete vedieť rozhodnúť, ktoré si máte vybrať. Podobne ako Alex Štefuca a Majo Bóna v epizóde seriálu Apex.tv.

Apex.tv vznikol pred jeden a pol rokom. Mladý dynamický tím sa venuje videotestom automobilov všetkých kategórií. Ich pohľad na autombily je niekedy technický, občas ironický a nechýbajú ani gagy, vtipy a mohutné šmyky. Inšpirácia britskou reláciou TopGear je nepopierateľná, do efektného obrazového spracovania však pridávajú aj svoj osobitý pohľad.

Páčil sa vám článok?
Slabé
12345 (No Ratings Yet)
Loading...
Super

Video: Ako počas jazdy zvládnuť krízovú situáciu

Rasťo Chvála pripravil sériu videí, ktoré z vás spravia lepšieho vodiča. Tentoraz sa pozrel na to, ako zvládnuť krízovú situáciu, v rámci ktorej treba nečakane zabrzdiť a vyhnúť sa prekážke.

Motoristický novinár Rasťo Chvála v rámci seriálu Chvála bezpečnej jazde prináša vodičom nielen cenné rady, ale aj skvelé zľavy v rámci O2 Extra výhod. V tomto videu sa zameral na vodičov, ktorí so šoférovaním ešte len začínajú alebo už dlhšie nešoférovali, a ukazuje, ako zvládnuť neočakávané situácie.

Jazdite zodpovedne a využite špeciálnu ponuku O2 Extra výhod. Viac informácií

Sám má najazdených viac ako dva milióny kilometrov a tisíce za volantom pretekárskeho auta a rád učí ľudí šoférovať. V tejto časti seriálu si sadol na sedadlo spolujazdca a za volant pustil svoju dcéru.

Pozrite si video plné šikovných rád aj s praktickým testom, ktorý ukazuje, ako auto reaguje v krízovej situácii:

Páčilo sa vám toto video? Pozrite si ďalšie:

Jazdite zodpovedne, pozrite si Rasťove odporúčania na bezpečnú jazdu a staňte sa lepším vodičom. Navyše môžete využiť špeciálnu ponuku O2 Extra výhod a získať skvelé zľavy na tankovanie, autoškolu aj kondičné jazdy. Viac informácií nájdete na www.extravyhody.o2.sk.


O2 vylepšilo balíky dát pre kartu O2 Voľnosť. 1 GB dát môže byť váš už za 1 €

Čítaj viac

Fotografka radí, ako aj v noci urobiť dobré fotky so smartfónom

Čítaj viac

Notebook na dovolenke netreba, ak máte jeden z týchto 6 tabletov

Čítaj viac